לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2010, 22:28
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
פרק זמן מקסימלי בו ועדה רפואית לנכי צה"ל אמורה לקבוע תשובה

שלום לכם.

אני נמצא בתהליך של תביעה מול משרד הביטחון להכרה בנכות עקב שירות צבאי.
רופא מומחה מטעם משרד הביטחון קבע כי יש קשר וודאי של גרימה בין השירות הצבאי לבין הבעיות שאני מתמודד איתן כיום.
לאחר חוות הדעת הזו, אשר לקח יותר משלושה חודשים לקבל אותה, התייצבתי בפני וועדה רפואית אשר אמורה לקבוע כמה אחוזי נכות אני זכאי לקבל.
יש לציין שבמקביל אני מטופל במסגרת משרד הביטחון.

מאז הוועדה הרפואית חלפו כבר יותר מחודשיים וחצי.
ברור לי שההליכים הבירוקרטיים אורכים זמן, אבל ברצוני לדעת האם יש פרק זמן מקסימלי בתומו על משרד הביטחון להחזיר תשובה.

לא ייתכן שמצב כל כך רגיש, שתלוי רק בחתימות (כך נמסר לי בבירורים אל מול משרד הביטחון) ייסחב כל כך הרבה זמן, דבר שבינתיים רק גורם להחרפת הבעיה.

אשמח לתשובה לשאלתי כאן, אם מישהו מבין בנושא האמור וזקוק לפרטים נוספים על אופי הפציעה והשירות, אעדיף בפרטי.

תודה.

והערה למנהלים:

למה מנהלי הפורומים הנכבדים החליטו שהנושא הזה שייך ל"מתגייסים וסדירים", כאשר השתחררתי משירות קבע כקצין ביחידה מיוחדת כבר לפני שנתיים?

מספיק עם הבירוקרטיה הזו גם כאן, במתגייסים וסדירים אף אחד לא יוכל לעזור, כי אף אחד לא מבין בתביעה להכרת נכות כקצין משוחרר.

מספיק עם הראש הקטן בבקשה. אני מדבר כאן על משרד הביטחון, לאחר שסיימתי את שירותי הצבאי + אקסטרה. ומכיוון שאני לא בסדיר ובקבע, ובטח שלא מלש"ב, מקומו של האשכול בפורום "צבא וביטחון."
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר