לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2010, 15:56
צלמית המשתמש של Peets
  Peets Peets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי urialevy שמתחילה ב "חופה (בערך)"

אהבתי בעיקר אותך. (:
הרבה אנשים מגיעים לתחום הזה בקלות יתרה, קוראים לעצמם צלמים מהר מדי ולא פתוחים להקשיב כדי להתפתח. רק הגישה שלך הופכת אותך ליותר טוב. כיף (:
התמונה מקסימה והקומפוזיציה בהחלט מעניינת. בתור "צלם מתחיל", להכניס את הדמות האחורית לפריים ולא לחתוך אותה בעצבנות זה ממש לא מובן מאליו. הקפדה טובה, רואים שעשית בחירות ולא צילמת סתם. רקע, חיתוך, קומפוזיציה. הלבן שלך לא שרוף, עוד הוכחה לטוהר של הצילום שלא טופל בהגזמה בפוטושופ ולטכניקה הטובה מלכתחילה.
משהו בצבעים בהחלט מעט חיוור, אני לא יודע אם זו הבחירה של הרקע הכהה או מה שהעין והלב מקמבנים כשהם רואים שחור וצהוב ביחד. בכל מקרה, יש משהו מצחיק בסצנה ואם היא באמת הייתה קצת חיה יותר מבחינת צבעים, התמונה הייתה לבטח משתדרגת. בנוסף, הייתי מחדד את הדמות האחורית כדי לתת לאיזורים המפוקסים והמטושטשים קצת פחות קונטרסט ולתמונה עצמה יותר עומק ומשהו קצת פחות התחלתי.
אפשר לעשות את זה בשתי דרכים שאתה בטח יודע עליהן. לצמצם עומק שדה ע"י סגירת הצמצם, או בפשטות לקרב את הדמות לעדשה (:
גם אני מחכה לראות תמונות נוספות שתעלה, כמו שחף האהובה שמעלי...
שבת שלום (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר