לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2010, 13:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מאז 1990 ועד היום הייתי בלא מעט "מגה הופעות" בישראל,ואני קצת חולק על דעתך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "הרי שנינו יודעים שלא בזמן..."

לא זכורות לי נפילות סאונד מן הסוג שהיה אתמול (אבל נתקלתי בתקלות כאלה בהולפעות בחו"ל! אגב גם שם צועקים בוז, ואפילו יותר מהר...). אם לסכם את שלושת הבעיות הכרוניות יחסית של הופעות בארץ, לפי סדר של מהחמור לפחות חמור, הרי שהן:

1. פרפורמרים שמגיעים בלי אנרגיה (ע"ע רובים ושושנים, בוב דילן או דיפ פרפל גירסאת תחילת שנות ה-90).
2. מתחמי הופעות שמסיבות שלא ניתן לשנותן לא ממש ראויים לקבל הופעות בסדר גודל כזה, או בכלל (ר"ג, בלומפילד, גני יהודוע... איפה הימים שהיה אפשר לראות את קלפטון בבריכת הסולטאן?)
3. ארגון לקוי, או חלטוריסטי בעליל.

אגב: את מי שיהה אחראי לתפעול כל עניין שינוי מיקום המושבים בהופעה הנידונה כאן צריך למסמר על צלב ולתלות מעל גשר לה גארדיה.

מצד שני אני חייב לציין מאוד לחיוב את התנהגות הקהל - באתי עם שניים מהילדים, שזה תמיד מתכון לצרות כי משהו בגובה מטר ומשהו בגובה 1.8 מטר ועם ליטר בירה בבטן, לא הולכים יחד לרוב והיה מאוד נחמד להם. אולי זה פשוט בגלל שהפעם הייתי ביציע (בעוד שבהופעות האחרונות הייתי קרוב לבמה) אבל ההתנהגות הייתה טובה והדפוקים היחידים שראיתי היו דווקא עדר של אמריקקים עם כיפה שהצליחו להוציא את הישראלי ממש בן תרבות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר