לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2010, 23:22
  chompy1 chompy1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.10
לא מצליח להגדיר DLINK 524 לעבודה עם חייגן

קודם כל קצת אינפורמציה:
ספק: 014
תשתית: כבלים
מודם: מוטורולה 5100
ראוטר: Dlink 524 rev. c1
Firmware של הראוטר: di524_revC_firmware_323
מערכת הפעלה: WIN7
מהירות חבילה: 12 מגה

עד היום הייתי מחובר עם חיבור ישיר ללא חייגן ובעוד שפונקציונאלית הכל עבד, המהירות שקיבלתי בP2P היתה זוועתית - לא יותר מ50K מTL. היום עברתי לחיבור חייגן כדי לבדוק אם יש שיפור במהירות ואכן יש.
הבעייה היא שהמודם שלי לא תומך ב L2TP אלא רק בPPTP ואני לא מצליח לקנפג אותו להתחבר לאינטרנט באמצעות חייגן.

מישהו יודע אם יש firmware לראוטר הזה (Dlink 524 Rev C1) שתומך בL2TP?
לחילופין, מישהו הצליח להגדיר בראוטר הזה חייגן עם PPTP?

תודה מראש וסליחה על החפירה הקצרה - פשוט רציתי לחסוך לכם שאלות

נערך לאחרונה ע"י chompy1 בתאריך 14-05-2010 בשעה 23:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2010, 15:22
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
להחליף אותו? ואולי הפעולה המומלצת זה בכלל להחליף את הספקית 014?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מתן בזק בינלאומי שמתחילה ב "שלום chompy1,"

יש ספקיות כמו 013 שמציעות ללקוח בחירה בסוג החיבור, ויש את 014 שרק יודעים לשקר ללקוחות.

יש לי רומן מאוד קצר עם 014 שכנראה הולך להיגמר מאוד מהר(ביטול עסקה).
ל014 לקח 3 ימים, עד שסוף סוף שלחו לי את הסכם ההתחברות(פעולה שצריכה להתרחש מידית) רק בכדי שאגלה שישנה הגבלה בהסכם ל65 גגה(מה שכמובן לא נאמר במעמד מסירת פרטי האשראי), בנוסף לזה בהסכם מגלים התחייבות ל18 חודשים במקום 12, כמו שנקבע בזמן ההסכם הטלפוני, כמובן שכמה שיחות(כנראה), ייפתרו את הבעיות, מצד שני הייתי שנים מנוי של 013 ובחיי לא נתקלתי בתופעות כאלה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 18-05-2010 בשעה 15:28.
ישן 06-06-2010, 08:09
  rkadruk rkadruk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.10
לידיעת כולם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "להחליף אותו? ואולי הפעולה המומלצת זה בכלל להחליף את הספקית 014?"

אם הייתם מספיקים וטורחים לבדוק לכל ספק יש הסכם התקשרות פשוט לאף אחד עד היום לא היה ב!@#$%^& שלו לקרוא אותו.
ואת זה אני יודע מזה כמה שנים טובות
לכל ספק יש את הלגטימציה להגביל את כמות הרוחב פב שנצרכת ממנו או לגבות תשלום נוסף
רק מה שבזק בינלאומי זרחו להדגיש את זה בהסכמים האחרונים
ממידע שנמסר לי מהתומכים שם נראה כי , אם תצרכו 66 גיגה בזק לא יקומו וחסמו אותכם בגיגה ה67 אלא היא תשקול צעדים שונים או טכנולוגיים
אל תשכחו שבאירופה גובים מחיר על צריכת רוחב פס
את אתם יכולם לנסות לתבוע את בזקבינלאומי ואת 012 ש"חוסמים פורטים" ואת 013 ש"חוסמת תעבורה"
אבל החוק לצערנו עומד לצידם
ישן 17-05-2010, 11:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chompy1 שמתחילה ב "לא מצליח להגדיר DLINK 524 לעבודה עם חייגן"

אולי המהירות הייתה לך איטית סתם כי לא הפנית את הפורטים הדרושים?

כעקרון נתב ללא חייגן היא השיטה האידאלית להתחברות לאינטרנט... כל הקונספט של החייגנים המטופשים האלה, הומצא בישראל, בגלל ההפרדה בין תשתית לספק (בארה"ב, למשל, אתה קונה מ Verizon לדוגמא, גם את התשתית, וגם את החיבור לאינטרנט, וכך זה גם הרבה יותר זול). כדי לאפשר לך לעבור בין ספקים בחופשיות, עשו את זה, ולא מיתגו את מעגל ה DSL שלך ישירות מול הספק. בכבלים היו יותר מתוחכמים ובנו מנגנון שמאפשר להם לתת לך כתובת של ספק אינטרנט לפי הסכמתו ואז לנתב אותה בצורה כזו שהתקשורת תעבור דרכם... מבלי שתצטרך "לחייג"... ולכן שיטת החיבור שלהם אמינה בהרבה (!). כך שכל עוד שהתשתית באיזורך אמינה (ואני יודע שבת"א העניין בעייתי, כי מסרבים לתת להם להעביר כבלים מתחת לאדמה, אז הם מעבירים אותם על עצים/תרנים/לא יודע מה), בכבלים פשוט אין ניתוקים אף פעם...

ישן 17-05-2010, 22:29
  chompy1 chompy1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אולי המהירות הייתה לך איטית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אולי המהירות הייתה לך איטית סתם כי לא הפנית את הפורטים הדרושים?

כעקרון נתב ללא חייגן היא השיטה האידאלית להתחברות לאינטרנט... כל הקונספט של החייגנים המטופשים האלה, הומצא בישראל, בגלל ההפרדה בין תשתית לספק (בארה"ב, למשל, אתה קונה מ Verizon לדוגמא, גם את התשתית, וגם את החיבור לאינטרנט, וכך זה גם הרבה יותר זול). כדי לאפשר לך לעבור בין ספקים בחופשיות, עשו את זה, ולא מיתגו את מעגל ה DSL שלך ישירות מול הספק. בכבלים היו יותר מתוחכמים ובנו מנגנון שמאפשר להם לתת לך כתובת של ספק אינטרנט לפי הסכמתו ואז לנתב אותה בצורה כזו שהתקשורת תעבור דרכם... מבלי שתצטרך "לחייג"... ולכן שיטת החיבור שלהם אמינה בהרבה (!). כך שכל עוד שהתשתית באיזורך אמינה (ואני יודע שבת"א העניין בעייתי, כי מסרבים לתת להם להעביר כבלים מתחת לאדמה, אז הם מעבירים אותם על עצים/תרנים/לא יודע מה), בכבלים פשוט אין ניתוקים אף פעם...

שימי, הפורטים היו פתוחים אז כמו שצריך - גם UPNP וגם port forwarding.
ניראה לי פשוט שבב"ל עושים traffic shaping לכל התעבורה, ומה שבאמת פתר את הבעיה היה שינוי חבילה לחבילת הגיימינג, שם הם הרבה פחות אגרסיביים בחסימות שהם מבצעים.
אם אתה מחובר דרכם כדאי לך לנסות - ניראה לי שלא תתאכזב...
לגבי ראוטר חדש, גם אני תוהה האם האדימקס שבב"ל מציעים (6242 נדמה לי) מסוגל לתמוך ב12מגה בL2TP.

בכל מקרה, אני מבין שהדלינק שלי כבר עשה את שלו ואין מנוס מלחליף אותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר