לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2010, 08:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה לוקח יותר מדי ללב
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לצערי חלומות באספמיה"

ובין מאות מיוני מוסלמים, ומאות אלפי רדיקלים שמאלנים, ממש, אבל ממש, לא קשה למצוא "שהיד" שימצא כל דרך להרוג עצמו, וע"י כך לגרום לך להשפיל ראש. ומן הרגע שבו שה"הבנה" שלך את המצב למעשה תלוייה רק במניפולציה של אדם אחר (שכאמור מנהל אותה בדיוק בגללך) הרי שבעצם אתה משרת אותו. כמדינה כאשר אתה עומד מול חבורה כזאת, שהיא שלוחה קנאית, גם אם ממומנת היטב, של גופים ציניים מרושעים, אין לך שום סיכוי לצאת היטב. תנסה לחשוב על אדם ברחוב, אפילו לא אדם חזק פיסית, שמחליט שעכשיו הוא מסתער עליך במכות ונשיכות - מסתער ולא מפסיק כל עוד מערכת העצבים שלו פועלת. האם אתה מתכוון "להפשיל מבט" ולהגיד "לא שווה לחיות" - וכל זה רק בגלל אי הנוחות שתגרם לך בכל מקרה, בין אם תתן לו להכות בך, ובין אם תגיב ביעילות זו או אחרת ותעצור אותו? (מן הסתם תוך שיתוק שלו).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2010, 10:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הם התכוונו לעשות זאת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "לדברים שלך החחתה משמעות אם הם..."

ואני לא חושב שיש טעם להעמיד פנים (לא שאי פעם היה צריך) שב"שכונה" שלנו כולם שומרים על החוק בדקדקנות. ככל שנקפיד על מסרים קצרים וברורים, כך יהיה טוב יותר (לא שיהיה טוב באופן כללי, אבל בטח יותר טוב מאשר התפלפלות בירוקרטית משפטית).

השאלה פשוטה: איך מרציעים, לפחות לעוד כמה שנים, את המוני הפרובוקטורים שמקיפים אותנו ויכולים בקלות, ובעלות זניחה, לארגן צעדות/משטים/מטסים שיעלו על ישראל, לכאורה כמצג לא חמוש ומתוך ציפיה שישראל תעמוד עם הז*ן ביד. מישהו זוכר, במקרה, איך נפלה טבלת הדומינו הראשונה שהביאה לקריסה המוחלטת של רצועת הבטחון, ולבזיון הצהל"י שבא בעקבותיו? 15 שנים שבהן צה"ל שלט ביעילות, ובכוח לא עצום, על שטח הררי ותוך מגבלות רבות, קרסו באחת בגלל צעדה של כמה שיעים. מישהו חשב פעם מה היה קורה לו בצה"ל היו מתכוננים לתסריט כזה, ודואגים לחסל את הצעדה ההיא? זו אנלוגיה מעניינת לאור החשיבות העצומה שרבים (ולא אני בתוכם) מעניקים לסיפור חיסול רצועת הבטחון כאירוע מכונן בתולדות המזה"ת.

ישן 31-05-2010, 08:30
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
הודעת דובר צה"ל - השתלטות כוחות צה"ל לפנות בוקר על שש ספינותשביקשו להפר את הסגר הימי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "דו"צ: אש נפתחה לעבר החיילים מנשק שנחטף מאחד החיילים"

לוחמי חיל הים השתלטו לפנות בוקר על שש ספינות שביקשו להפר את הסגר הימי על רצועת עזה ודחו את קריאות האזהרה של ישראל ושל חיל הים שהעבירו אליהם קודם להשתלטות כמו גם את ההזמנה להגיע לאשדוד ולהעביר את משלוח הסיוע דרך המעברים היבשתיים לאחר בידוק בטחוני ישראלי.

במהלך הפעולה להשתלטות על כלי השיט נתקלו החיילים באלימות פיזית קשה מצד המפגינים שתקפו אותם לעדותם בירי מאש חיה, בנשק קר, סכינים ואלות שהוכנו מבעוד מועד ואף חטפו נשק מאחד הלוחמים.

במהלך האירוע לנוכח סכנת החיים שנשקפה נאלצו הלוחמים להפעיל אמצעים לפיזור הפגנות ואף נשק חי.

כתוצאה מהאירועים נהרגו על פי דיווח ראשוני למעלה מעשרה משתתפי המשט ואחרים נפצעו, כמו כן נפצעו ארבעה לוחמים של חיל הים, חלקם מירי אש חיה וחלקם מנשק קר, אחדים באורח בינוני והיתר באורח קל.

הפצועים הישראלים והזרים מובלים כעת במסוקים מלב ים לבתי חולים בארץ לקבלת טיפול רפואי.

מעדות הלוחמים ניכר היה כי חלק ממשתתפי המשט "תכננו לבצע לינץ' בלוחמים".

האירוע בים עודנו נמשך, פרטים נוספים יועברו בהמשך ככל שיתאפשר, מפקד חיל הים אלוף אלעזר מרום מפקד על המבצע מלב ים.

במהלך השעות הקרובות תובלנה האוניות לנמל אשדוד ובמקביל מבצעים לוחמי חיל-הים בדיקה ביטחונית באשר לזהות האנשים והאמצעים שברשותם וכן הציוד הנמצא על האוניות, דובר צה"ל מוסר כי האירוע בים עודנו נמשך ופרטים נוספים יובאו בהמשך ככל שיתאפשר.

פעולת חיל-הים התבצעה בהתאם להחלטת הדרג המדיני למנוע מאוניות המשט מלהגיע חופי עזה תוך שהם מפרים את הסגר הימי.

ההשתלטות באה לאחר מספר רב של פניות שנעשו לממשלות, ארגונים ולמארגני המשט טרם יציאתם מנמלי המוצא וכן במהלך השיט בים לעבר חופי עזה. בפניות אלה, הובהר למארגני המשט כי הם יכולים לעגון בנמל אשדוד, לפרוק את הציוד אותו הן מובילות ולהעבירו לרצועת עזה באופן מסודר לאחר שייבדק ביטחונית כמקובל. משהבהירו מארגני המשט כי אין בכוונתם לשתף פעולה ולהיעתר להזמנה להגיע לנמל אשדוד, הוחלט להשתלט על הספינות ולהביאן לנמל אשדוד.

כאמור כוח צה"ל נתקל באלימות קשה מייד עם הגעתו לספינות שכללה בין היתר שימוש בחפצים שהוכנו מבעוד מועד על מנת לפגוע בחיילים.

הכוח פעל על פי פקודות מבצעיות שהוכנו מראש ונקט בכל הפעולות הנדרשות על מנת להימנע מאלימות, אך כאמור ללא הצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 31-05-2010, 13:08
  Chukaka01 Chukaka01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.10
צודק ולככן כל הפעולה הזו מההתחלה לא הייתה צריכה להתבצע ככה:
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "למה להעמיד לדין? אולי ישר להוציא להורג?"

אנימ צפה מהצבא הכי טוב בעולם שידע לבדוק לפני זה עד לפרט האחרון כולל צבע תחתונים של האנשים על הסירה ועד החזות שלהם ועד הדיעה הפוליטית שלהם לפני שמבצעים השתלטות דמיקולו.
נהרגו 20 אנשים וגם אם חלקם מחבלים כל העסק הזה היה יכול להיגמר אחרת לחלוטין כולל בלי שום חייל פצוע שלנו.

תסביר לי איך צבא מבצע פעולת השתלטות כזו ? מה חשבו שהסירה ריקה ? שיש שם 2 אנשים ? מצטער מאוד אבל אם ככה הצבא מנסה להשתלט על סירה חשודה מצבנו בכי רע.

ראבק מי שחטף לחייל את הנשק אלה אנשים עם סכינים ומזלגות. מה יהיה אם מחר סוריה תחליט לעלות עלינו ?

מילא כבר החליטו לבצע השתלטות אז למה לא לעשות את זה מאה אחוז כמו שצריך ? למי לעזעזל כל האירוע הזה עוזר ? כל המדינה על הרגליים עכשיו בגלל התרעות וחששות למה זה טוב ? למה אף אחד בצבא לא חושב צעד קדימה ?

זה מזכיר לי את מלחמת לבנון השנייה כשפתאום סתם ככה החליטו לצאת למלחמה. ואחרי יומיים פתאום נזכרו אה חסר קסדות אין מחסניות ומפקדים נותנים תדריכים לחיילי צה"ל בפתח בית עלמין כשמעליהם עשרות קטיושות ואחר כך לא מבינים למה נהרגו 20 חיילי מילואים מקטיושה בפתח בית עלמין.

ראבק אף אחד לא לומד כלום מהניסיון ?
ישן 31-05-2010, 13:07
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "להעמיד לדין את החייל שנשקו נחטף:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chukaka01
אם הצליחו לחטוף לחייל את הנשק משמע שהוא לא שמר על הנשק כמו שצריך בצבא.
סביר להניח שאם החייל היה שומר על הנשק שלו או אם הפעולה הצבאית הייתה מתבצעת כראוי כמו שצבא אמיתי אמור לבצע כזו פעולה אז לא היו בכלל הרוגים.

המצב היה צריך להיות ברגע זה: 0 הרוגים 0 פצועים כמה מאות עצורים ומגורשים וזהו.

ותאמינו לי שאז לא היה אפילו מבזק בטלויזיה.
אבל לא עשינו מהסירות דייג האלה נושאות מטוסים וככה אנחנו נראים זה התוצאות ועכשיו אנחנו צרכים להתמודד עם עוד פאשלה מני רבות.

תגיד אתה לא מתבייש?!
נכון שיכול להיות שנגנב מהחייל נשק (עדיין אין שום צורך להעמידו לדין, מצידי תן לו צל"ש!!)
אבל למתוח ביקורת על הפעולה של הלוחמים או בכלל של צה"ל בתקרית הזו היא פשות בושה, תתבייש לך, אין לך שום זכות שבעולם למתוח ביקורת בנושא, הם פעלו הכי טוב ולא משנה מה תמיד צריך להיות מאחורי הלוחמים ולגבות את צה"ל בזכותם ובזכותו אתה יושב כאן ומעז לעצמך למגיד דברים מטומטמים כאלה, הם התמודדו עם המצב ולא משנה איך בשבלנו (לך לא מגיע דבר כזה)..באמת שהצלחת לעצבן אותי בשניה, ולא קל לעשות את זה..
ואם אתה מפחד ממבזקים בטלויזיה או מגינויים בעולם אז כנראה שאתה פשוט פחדן, תמיד יגנו אותנו ותמיד כמה שאנחנו ננסה להיות הומניטרים תמיד זה לא מספיק, ובוא נגיד שאם זה היה קורה במדינה אחרת היו פשוט מיירטים את הספינות האלו..
אז פשוט תנעל את עצמך בבית ותחשוב על מה שאתה אומר, כי זה פשוט לא מתקבל על הדעת..

ושראיתי את הלוחמים בטלויזיה היום בבוקר פשוט הרגשתי מאושר, הייתי גאה במה שראיתי ואפילו ירדה לי דימעה בגלל החבר'ה האלה שאני הכי מעריך בעולם..
שאלוהים ישמור אותם תמיד ולא משנה מה ואיך הם עושים תמיד הם יקבלו את התמיכה שלי..

ושוב!, תתבייש!

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

נערך לאחרונה ע"י MAG707 בתאריך 31-05-2010 בשעה 13:12.
ישן 31-05-2010, 13:21
  Chukaka01 Chukaka01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.10
אין לי שום סיבה לעמוד מאחורי צה"ל ולגבות את הלוחמים האלה:
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "[QUOTE=Chukaka01]אם הצליחו..."

רק כי הם חיסלו כמה ערבים וכמה שמאלנים.

תגיד לי את האמת אתה מגבה את הלוחמים והצבא נטו בגלל הפעולה הצבאית המוצלחת לדעתך שהם ביצעו ? כי אם חשוב לך הלוחמים והצבא ואתה מגבה אותם אז אתה אמור לדרוש מהם להתנהל כצבא מקצועי.

פעולת השתלטות על סירת דייג של הצבא הכי טוב בעולם אמורה להסתיים עם 0 הרוגים 0 פצועים לכל הצדדים. אלא אם כן אחד הדייגים מאיים בנשק חם על החיילים.
אבל תסביר לי בתור אחד שמבין כי אתה מבין כנראה איך זה שכמה אנשים עם סכינים ומזלגות חוטפים לחייל את הנשק ? וזה לא משנה אם על הסיפון היו 500 אנשים או 2 אנשים.

ונניח שאתה צודק וצריך לגבות את הלוחמים הגיבורים שלנו בכל מצב בכל מקום.

רק שתדע ליפ החוק הבינלואמי מי שמבצע פעולה כזו כמו צה"ל מחוץ למים הבינלאומיים של ישראל הוא עובר על החוק וצפוי לשבת בכלא למאסר ממושך מאוד.
כבר היום הוגשה עתירה לבג"צ נגד בכירי מדינת ישראל גם בצבא וגם בממשלה בטענה שהפעולה הכל כך חשובה הזו שכן הסירת דייג הזו איימה לחסל את מדינת ישראל וכמובן לפרוץ את המצור על עזה. מיליון וחצי אנשים בעזה לא פרצו את המצור והכיבוש אז סירת דייג תצליח כן ברור עוד תירוץ עלוב למה לפתוח באש חיה ברור.

אני רוצה שתענה לי: מדוע ההשתלטות נעשתה בלילה מחוץ למים של ישראל אחרי שהצבא ניתק את כל התקשורת לכל העולם ? הצבא והמדינה באמת פחדו כל כך מהסירת דייג הזו ? באמת ראו בצבא איום כל כך משמועתי על מדינת ישראל ? אם זה ככה מדוע לא יוצאים למלחמה בחיזבאללה כבר היום ? או שהחיזבאללה זה פחות איום מהסירה הזו ? למה לא משתלטים על החמאס בעזה ? או שהחמאס זה פחות איום מהסירה הזו ?

לכולם ברור מה היה פה ושום תירוץ לא יעזור.
ישן 31-05-2010, 13:51
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
מים בינלאומיים?!
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "אין לי שום סיבה לעמוד מאחורי צה"ל ולגבות את הלוחמים האלה:"

פעם אחת ולתמיד:
במלחמה בטירור מים בינלאומיים לא משנים כלום!
האמריקאים בודקים ספינות במפרץ הפרסי במים בינלאומיים.
האירופאים רודפים אחרי פיראטים סומאליים במים בינלאומיים.

מלחמה בטירור לא יודעת גבולות (על פי החוק הבינלאומי)

ברגע שאירגון תומך טירור מנסה להעביר אספקה לאירגון טירור מוכר שהשתלט על רצועת עזה
אין כל בעיה לתקוף את הספינות (ואפילו באופן חמור יותר ממה שבוצע בלילה האחרון)

וכדי לצמצם את כמות הנפגעים לכוחותינו, מותר לבצע את הפעולה בכל שעה של היום ולשבש את הקשר
(אלו מים בינלאומיים - הקשר שם לא שייך לאף מדינה)
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 31-05-2010, 21:13
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "אין לי שום סיבה לעמוד מאחורי צה"ל ולגבות את הלוחמים האלה:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chukaka01
רק כי הם חיסלו כמה ערבים וכמה שמאלנים.

תגיד לי את האמת אתה מגבה את הלוחמים והצבא נטו בגלל הפעולה הצבאית המוצלחת לדעתך שהם ביצעו ? כי אם חשוב לך הלוחמים והצבא ואתה מגבה אותם אז אתה אמור לדרוש מהם להתנהל כצבא מקצועי.

פעולת השתלטות על סירת דייג של הצבא הכי טוב בעולם אמורה להסתיים עם 0 הרוגים 0 פצועים לכל הצדדים. אלא אם כן אחד הדייגים מאיים בנשק חם על החיילים.
אבל תסביר לי בתור אחד שמבין כי אתה מבין כנראה איך זה שכמה אנשים עם סכינים ומזלגות חוטפים לחייל את הנשק ? וזה לא משנה אם על הסיפון היו 500 אנשים או 2 אנשים.

ונניח שאתה צודק וצריך לגבות את הלוחמים הגיבורים שלנו בכל מצב בכל מקום.

רק שתדע ליפ החוק הבינלואמי מי שמבצע פעולה כזו כמו צה"ל מחוץ למים הבינלאומיים של ישראל הוא עובר על החוק וצפוי לשבת בכלא למאסר ממושך מאוד.
כבר היום הוגשה עתירה לבג"צ נגד בכירי מדינת ישראל גם בצבא וגם בממשלה בטענה שהפעולה הכל כך חשובה הזו שכן הסירת דייג הזו איימה לחסל את מדינת ישראל וכמובן לפרוץ את המצור על עזה. מיליון וחצי אנשים בעזה לא פרצו את המצור והכיבוש אז סירת דייג תצליח כן ברור עוד תירוץ עלוב למה לפתוח באש חיה ברור.

אני רוצה שתענה לי: מדוע ההשתלטות נעשתה בלילה מחוץ למים של ישראל אחרי שהצבא ניתק את כל התקשורת לכל העולם ? הצבא והמדינה באמת פחדו כל כך מהסירת דייג הזו ? באמת ראו בצבא איום כל כך משמועתי על מדינת ישראל ? אם זה ככה מדוע לא יוצאים למלחמה בחיזבאללה כבר היום ? או שהחיזבאללה זה פחות איום מהסירה הזו ? למה לא משתלטים על החמאס בעזה ? או שהחמאס זה פחות איום מהסירה הזו ?

לכולם ברור מה היה פה ושום תירוץ לא יעזור.

אתה לא שווה את האותיות שאני יכתוב כאן אבל בשביל השקט הנפשי שלי ..
אני מצפה מצה"ל להיות מקצועי תמיד , וכנראה הפעולה הזו ספציפית לא היתנהלה כמתוכן (שים לב שאני לא אומר "כשלה" כדבריך כי לפי התוצאות היא הצליחה: עצרו את המשט והביאו אותן לישראל)
הלוחמים ביצעו את המשימה על הצד הטוב ביותר שהם יכלו נוכח אותו מצב שהושפע מהחלטות שגויות של מתכנני הפעולה (רובי צבע, סנפלינג לתוך המון עויון, וכו'..).
דבר ראשון ,בחיים שלי לא ראיתי אוניית דייג בגודל כזה ,אז תוציא לך את זה מהראש..
דבר שני, אתה פשוט מבדח את עצמך בזה שאתה אומר שתקפו אותם עם מזלגות וסכינים, על מה אתה מדבר תגיד לי???????
רואים בבירור איך חוטפים אותם מהקבל עוד לפני שהם נוגעים בקרקע, ופשוט אחרי זה מפוצצים אותם במכות עם מוטות אלות וסכינים.

לדעתי המטרה בתקיפה מחוץ למים של ישראל היא גורם ההפתעה, לתפוס אותם לא מוכנים, ולנצל את זה.
בסירה לא ראו שום איום , ביקשו מהם לעבור בדיקה בנמל אשדוד במידה ולא תיהיה בעיה התכולה תועבר לעזה, זה בלתי אפשרי שמדינה תאפשר עגינה/כניסה למים הטריטוריאלים שלה בלי שום פיקוח ובחופשיות.
לפי השאלות שלך אני מרגיש שאני מדבר או עם ילד או עם מישהו שיצא היום בבוקר למבזקי החדשות ממערה ששם חי כל חיו.
גם בנושא החיזבללה וגם בחמאס אפשר לדון המון וקיימים הרבה גורמים שמשפיעים על זה.
ותפסיק כבר להגיד את המילה פחד כל הזמן ,גם אם אתה מרגיש כך לא צריך להישתמש בזה הרבה כל כך.

אז לסיכום, תראה קצת חדשות ,תקרא קצת על השייטת, תפגוש כמה מהחבר'ה התותחים האלה, אבל עדיין אל תעז בכלל למתוח עליהם ביקורת שלילית!
אפילו ראש הממשלה ומפקד חיל הים והרמטכל לא עושים את זה אז אני חושב שאתה לא יודע איפה מעמדך.
מקווה שתשכיל בבואו היום, בהצלחה!

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר