לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2010, 10:15
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מישהו שם לב לאיכות הפירסומות בזמן האחרון?

נראה שבזמן האחרון הפרסומות בטלוויזיה ירדו לרמה חדשה של שפל, חלקן בעלות מסרים חולניים וחלקן פשוט רדודות, הנה כמה דוגמאות:

הפרסומת של פוסטינור - הפרסומות הראשונות דיברו על "מצב חרום", בטעות נכנסת להריון יש אפשרות שהיא רק למצב חירום. פתאום בפירסומת החדשה "תפסיקי לחפור", הפרסומת מעבירה מסר כאילו מדובר באמצעי מניעה לגיטימי - כבר לא צריך קונדום, לא צריך להיזהר מסקס לא בטוח - קחי פוסטינור ביום שאחרי ואת מסודרת.

זה ממשיך לפרסומת של קופת חולים כללית, מה לעזאזל אדם מבוגר עושה וידאו צ'ט עם ילד קטן באינטרנט בשעות הלילה? המסר מזעזע.

ויש גם את החלק הרדוד: מה זה הפרסומת הזאת עם הרובוט שמוכר חולצות ב30,000, איזה בדיחה מפגרת, איזה הומור רדוד - לא יאומן שחברת פירסום חשבה על רעיון כל כך דבילי ולא יאומן שחברה הסכימה לקבל כזאת פרסומת.

הפרסומת לטורנדו - בעבר היה להם פרסומות שנונות, פתאום הם באו עם הרעיון הטיפשי הזה של "מהיר כמו טורנדו" טורנדו לא משמידה כל מה שבדרך ויוצרת בלאגן? זה באמת הדוגמא הכי טובה לטכנאי מכוניות במירוץ מכוניות?

המאבק של מגה וסופרסל שלא תורם לאף אחת מהחברות, רק יוצר נזק תדמיתי לשתיהן, מה הן חשבו לעצמן?

לא חסרות עוד דוגמאות, זה רק חלק קטן מאוסף נוראי של פרסומות דפוקות - ונראה שזה הפך לסטנדרט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2010, 10:41
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מישהו שם לב לאיכות הפירסומות בזמן האחרון?"

לגבי פוסטינור - מדובר באינטרס כלכלי של חברת תרופות, מה ציפית, שהם לא ימכרו תרופות?
קופת חולים - אני לא חושב שהם ניסו לרמוז שהוא מדבר אונליין עם פדופיל.
רובוט - לא מכיר.
טורנדו - אני לא רואה שום פגם בלהגיד שהשירות מהיר כמו טורנדו, ויש הצדקה טובה - למוצר קוראים טורנדו.

לגבי מגה ושופרסל - אם רק אחת הייתה מפרסמת - ניחא.
אבל ברגע שאחת פרסמה זו תהיה טעות שהשניה לא תפרסם פרסומת נגד, ושם הם נכנסו לסיבוך שאין דרך טובה לצאת ממנו. מה אתה היית עושה? נותן לחברה המתחרה לפרסם שהמחירים שלהם נמוכים יותר משלך בלי להתערב?

אתה צריך לזכור שהפרסומות באות לשרת אינטרס כלכלי, לא מדובר בסוגה עילית. את תפקידן הן עושות.

ישן 17-05-2010, 19:27

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "לגבי פוסטינור - מדובר באינטרס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
לגבי פוסטינור - מדובר באינטרס כלכלי של חברת תרופות, מה ציפית, שהם לא ימכרו תרופות?
בידיוק על זה התווכחתי עם השכנה שלי, נכון - זה האינטרס שלהם למקסם רווחים, אבל זה תפקידה של הרשות השנייה לקבוע שהפרסומת לא ראויה ומדובר בהטעייה חמורה של הציבור. בגלל הציבור שאליו פונת הפרסומת אני כן חושב שלחברה צריכה להיות טיפה יותר אחריות, אבל בגלל שאני לא מצפה לכלום מחברה מסחרית אז לפחות שהרשות השנייה תעשה את זה.

קופת חולים - אני לא חושב שהם ניסו לרמוז שהוא מדבר אונליין עם פדופיל.
אני דווקא כן חושב שיש רמיזה מכוונת לזה בפרסומת (הריי שהם שומעים את הקול מהמחשב הם מיד קופצים) אבל זה בידיוק הרעיון של פרסומאי - שיחשוב בידיוק איזה מסר הוא מעביר

רובוט - לא מכיר.
יש לך מזל פרסומת ממש דבילית

טורנדו - אני לא רואה שום פגם בלהגיד שהשירות מהיר כמו טורנדו, ויש הצדקה טובה - למוצר קוראים טורנדו.

לגבי מגה ושופרסל - אם רק אחת הייתה מפרסמת - ניחא.
אבל ברגע שאחת פרסמה זו תהיה טעות שהשניה לא תפרסם פרסומת נגד, ושם הם נכנסו לסיבוך שאין דרך טובה לצאת ממנו. מה אתה היית עושה? נותן לחברה המתחרה לפרסם שהמחירים שלהם נמוכים יותר משלך בלי להתערב?
מי שנכנס מראש היה אמור לדעת למה הוא נכנס, בסופו של דבר הם מוציאים המון המון כסף רק כדי להשאיר את הצופה מספיק מבולבל

אתה צריך לזכור שהפרסומות באות לשרת אינטרס כלכלי, לא מדובר בסוגה עילית. את תפקידן הן עושות.
זאת בידיוק הדעה שלי - הן לא משרתות אינטרס כלכלי כי הן גרועות, פרסומת אמורה להעביר מסר שיגרום לי להעדיף מוצר מסויים, אם אני לא אתחבר לפרסומת סביר להניח שאני גם לא ארצה לרכוש את המוצר.

ישן 17-05-2010, 11:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מישהו שם לב לאיכות הפירסומות בזמן האחרון?"

לגבי פוסטינור, תשים לב לדברים בפירסומת האחרונה. היא אומרת שהיא הייתה עם החבר ושכחה לקחת גלולה ולא כפי שאתה מציג את הדברים לגבי אותה פירסומת. הייתה להם פירסומת אחרת עם נערה קתולית וכומר שהרגיזה את הנוצרים הדתיים וכל הפירסומות האלה היו מוצדקות, שנערות או נשים לא יכנסו להריון ואופס יש ילד בעולם. "יש מצב חירום יש מצב לפוסטינור" קליט ועושה את העבודה תרצה או לא. נערה או אישה אחת משלוש לא תיכנס בגלל זה להריון שווה את הכסף!!!

הפרסומת לטורנדו דווקא עליה אתה מדבר? א, היא מעלה את רמת השירות בארץ וזה צעד מבורך ב, אתה עוד יוצא נגד זה? הפירסומת גורמת לך להאזין לה ומעניינת ואני לא מוצא כל רע.

"חמודי" הילד של קופת חולים, יש פירסומות של כללית אולי אתה צודק בה, אך הפירסומת הזאת דווקא טובה, נראה אותך שהילד שלך חולה ותהיה צריך להזמין "ביקור רופא" במקום זה יש להם שירות חדש שהלוואי והיה שירות כזה גם למבוגרים ולא לילדים. אם אינך יודע כבר אי אפשר להגיע למיון ולקבל החזר מהקופה, אם אתה לא מאושפז בלי ביקור רופא או הפנייה מרופא.

בקיצור כל ה 3 ביקורות האלה שלך לא היו במקום והן דווקא פירסומות טובות ותורמות.

המאבק של מגה וסופרסל דיל, פחתי על הנושא כל אשכול וזה באמת מרגיז!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 17-05-2010, 19:16

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לגבי פוסטינור, תשים לב לדברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
לגבי פוסטינור, תשים לב לדברים בפירסומת האחרונה. היא אומרת שהיא הייתה עם החבר ושכחה לקחת גלולה ולא כפי שאתה מציג את הדברים לגבי אותה פירסומת. הייתה להם פירסומת אחרת עם נערה קתולית וכומר שהרגיזה את הנוצרים הדתיים וכל הפירסומות האלה היו מוצדקות, שנערות או נשים לא יכנסו להריון ואופס יש ילד בעולם. "יש מצב חירום יש מצב לפוסטינור" קליט ועושה את העבודה תרצה או לא. נערה או אישה אחת משלוש לא תיכנס בגלל זה להריון שווה את הכסף!!!
שים לב שלא דיברתי על הסיסמה הישנה, אלא על החדשה "לא צריך לחפור, יש מצב לפוסטינור" זה בידיוק השינוי שלדעתי הוא ביזיוני, בסופו של דבר הפרסומת מופנת לקהל הצעיר, מספיק הסלוגן הזה כדי להטמיע אצל צעירים וצעירות שמדובר באמצעי מניעה לגיטימי - זה לא אמצעי לגיטימי אלא גלולה למצב חרום אמיתי וכל הצגה אחרת היא הטעייה מכוונת!

הפרסומת לטורנדו דווקא עליה אתה מדבר? א, היא מעלה את רמת השירות בארץ וזה צעד מבורך ב, אתה עוד יוצא נגד זה? הפירסומת גורמת לך להאזין לה ומעניינת ואני לא מוצא כל רע.
שים לב, אני לא מדבר על השירות, אלא על הפרסומת עצמה, לטורנדו היו פרסומות מעולות, הגאונות של המפרסמים הביאה לכך שמוצר שהיה נחשב נחות בתחום פתאום נהיה מוצר לגיטימי לחלוטין ושחקן חזק בשוק, הפרסומת החדשה מתרחקת מהתדמית שהם יצרו לעצמם ולדעתי האישית היא קיצ'ית ומשעממת, גם נושא מרוצי המכוניות הוא לא משהו שמדבר לציבור הישראלי- שזה בידיוק ההפך מהפרסומות הקודמות שהיו הכי ישראליות שיש וזה עוד בשוק שמתחרה עם אלקטרה שהיא חברה ישראלית חזקה. לדעתי זה מיתוג גרוע

"חמודי" הילד של קופת חולים, יש פירסומות של כללית אולי אתה צודק בה, אך הפירסומת הזאת דווקא טובה, נראה אותך שהילד שלך חולה ותהיה צריך להזמין "ביקור רופא" במקום זה יש להם שירות חדש שהלוואי והיה שירות כזה גם למבוגרים ולא לילדים. אם אינך יודע כבר אי אפשר להגיע למיון ולקבל החזר מהקופה, אם אתה לא מאושפז בלי ביקור רופא או הפנייה מרופא.
שוב, אני לא מדבר על השירות, אני גם חושב שהוא חיובי, הפרסומת עצמה היא הבעיה - ילד אומר להורים שלו "יש מישהו במחשב" והם עונים לו "תן לנו לישון" זה בחירה גרועה מאוד של נושא

בקיצור כל ה 3 ביקורות האלה שלך לא היו במקום והן דווקא פירסומות טובות ותורמות.

המאבק של מגה וסופרסל דיל, פחתי על הנושא כל אשכול וזה באמת מרגיז!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר