לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2010, 00:40
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
המלצה סקירת Sony Ericsson Satio

אז כמו שהבטחתי לפני מספר ימים הנה לאחר המתנה ארוכה קיבלתי את המכשיר שכל כך חיכיתי לו ואני ישתדל לעבור על רוב הנקודות הבולטות והחשובות.
לצורך העיניין כמה פרטים על מכשיר זה ספציפי:
מחיר: 2200 (חדש - דרך "חבר" של משרתי הקבע )
צבע: כסוף
זיכרון: מגיע עם 7 GB בכרטיס בחבילה (אני בטוח ירחיב ל16) ו50 MB במכשיר עצמו.

אז ככה, במבט ראשוני על המכשיר פשוט נדהמתי מהעיצוב הנוצץ שלו במיוחד בצבע כסוף יחד עם הניקל בצדדים הוא נראה יותר כתכשיט מפלאפון ,אבל ברגע שמדליקים אותו מבינים שזה יותר מסתם פלאפון.
למי שלא מכיר את המכשיר הוא ללא כפתורים חוץ משלושה דקיקים בתחתית המסך ולחצני ההפעלה שנמצאים בצדדיו.
הנה כמה דברים עיקריים שכדי להרחיב עליהם (כל שאלה כזו או אחרת שמעניינת אתכם אני ישמח לענות)

מצלמה:
אני מתחיל דווקא במצלמה כי זה בעצם הדבר המרשים ביותר במכשיר (ויש הרבה כאלו), המצלמה שמגיעה עם 12MP סוף סוף מצדיקה את השילוב בין פלאפון למצלמה דיגיטלית, איכות התמונה גם בסטילס וגם בוידאו גבוה ממה שציפיתי וממה שקראיתי בסיקורים ברשת.
פשוט לא להאמין שמצלמים דרך פלאפון, החדות ורמות התאורה פשוט מדהימות ומדויקות שלדעתי חלק גדול ממצלמות דיגיטליות לא מגיעות לתמונה כזו, ויש לי מצלמה דיגיטלית.
גם הצילומים באיזורים חשוכים מציגים איכות פשוט יוצאת מן הכלל.
אז מבחינת המצלמה אין מתחרה למכשיר הזה!

מסך ,הtach ,ומהירות המכשיר:
אחרי בדיקה של כל כך הרבה מכשירים שחלקם הגדול סבלו מבעיות כאלו ואחרות במהירות התגובה של המכשיר ובכלל בפעילותו השוטפת, מראה הסטיו שגם בתחום הזה עבדו בסוני קשה ועל כל פרט ופרט.
הtach עובד יותר ממעולה ,התגובה של המכשיר פשוט פנטסטית שממש קל להתרגל לתפריט ולתפעול הפלאפון, בדפיי האינטרנט קיים מן מולטי - טאצ' שמאפשר להגדיל את הדף עם שתי אצבעות..נחמד.
דבר שלי היה חשוב זה שהמסך הגדול (3.5") לא יגרום לזה שהמכשיר יהיה גדול וכבד כמו האייפון, אבל כנראה בגלל שהמסך מאורך יותר (16:9) המכשיר שומר על גודל ומשקל סבירים בהחלט ותוך כדי על מסך ענק שבהחלט נותן חוית מדיה נהדרת (על זה נדבר בהמשך)/
אז בהחלט גם בתום הזה המכשיר נותן יכולת מצוינת, לא סובל משום קירטועים/איטיות בשום אפליקציה שפתחתי כולל המצלמה האינטרנט ונגן המדיה (גם אלבום התמונות שצברתי כבר).

מוזיקה ווידיאו:
תצוגת מרכז המדיה של המכשיר נוחה ויחד עם אפקטים נחמדים ברקע נראת גם מצוין, בנגן המוזיקה נמצא את האירגון של אלבומים זמרים רצועות וכו'...שבפלאפון האחרים שהיו לי לא הישתמשתי בגישה הזו אבל פה בהחלט זה נוח ושימושי.
אחד הדברים החשובים במכשיר פלאפון היום זה איכות השמע ,הסטיו משמיע צלילים מצוינים גם שמגבירים איכות הסאונד נשמרת ,באמת שבהתחלה לא הבנתי מאיםה יוצאים הצלילים ורק לאחר בדיקה ארוכה הבנתי שנמצא חריץ צר וקטן שממנו יוצאים הצלילים הנפלאים האלה, נהדר..
כך גם באוזניות האיכותיות שמגיעות עם המכשיר.
סירטוני הוידאו מראים ומרגישים נהדר התמונה (שכבר דיברנו על חדות) נראת מעולה ולמרות שאין HD האיכות בסירטוני HD שצפיתי בהם דרך הסטיו נראים לחלוטין HD.
אז לא נרחיב בנושא הזה ,רק נגיד לסיכום שהוידאו מוצג במסך גדול סאונד נהדר תמונה חדה בקיצור מה צריך יותר מנגן מדיה?!

אפליקציות ומשחקים:
כמו שנשמע הרבה כבר על הסטיו בנושא אכן הוא מלא באפליקציות שכמובן אפשר להעמיס עוד דרך האינטרנט אבל גם מה שיש במכשיר זה יותר מדיי.
המשחקים שנמצאים במכשיר עובדים עם חיישן התנועה הרגיש כל כך ופשוט עובדים מצוין ויכולים להעביר את הזמן בקלות גם לאלה שלא הכי נהנים מלשחק במכשיר שלהם.

סוללה:
עיניין שולי אבל בגלל שחלק מהסקירות ברשת צייינו על חולשת הסוללה אז חשוב לעבור על זה ולתת את חוות דעתי מניסיון.
הפלא הגיע בצהריים מאז הוא לא ירד לי מהיד הסוללה נשארה מלאה למרות שהפעלתי שירים וסירטונים קצרים ביוטיוב..אה כן וקצת הרבה מצלמה, אין שום חיסרון שנראה לעין בהשוואה לפלאפונים אחרים שאני מכיר, וצריך לציין שקיבלתי אותו והוא עדיין לא נגע במטען (יכול להיות שזה לא טוב למכשיר אבל לא יכולתי להתאפק) כך שאני לא יודע אם הסוללה היתה טעונה במלאה אך זה לא משנה כי היא נשארה במלואה.

אז לסיכום
אני ינסה לעשות את זה קצר , המכשיר הוא מצוין מכל הבחינות שבדקתי ,לא הזכרתי שגם ברגע שעוברים מתצוגה צרה ל-16:9 המכשיר עושה את זה בקלות גם באמצע סרט וסתם גלישה באינטרנט.
הוא נוצץ ,מעוצב בצורה יפייפיה , עם מצלמה חייתית סאונד ווידאו מעולים, תגידו לי מי צריך יותר?!

רע:

לדקדקנים שביננו אני ישתדל למצוא כמה דברים שאולי יפריעו לכם.
יהיו כאלה שלא התלהבו מהבליטה בחלקו האחורית של המכשיר שהיא בעצם מכסה של עינית והפלש של המצלמה אבל לי זה בהחלט לא מפריע.
לי אישית הכי הפריע זה שאין דרך להעמיד את המכשיר כשרואים סרט, אני יחפש סטנד לרכשו בנפרד.
תגידו שאני מגזים אבל באמת שעדיין לא מצאתי חיסרון/בעיה משמעותית במכשיר הזה..ויצאתי מהתלהבות הקניה פשוט באמת קשה למצוא משהו.

טוב:
ארוך מדיי, ובאמת שאני ציינתי את תכונותיו הנהדרות של המכשיר ואני מדבר מנקודת מבט של מישהו שאוהב מדיה עיצוב ומהירות ובאמת שאני נהנה סתם לדפדף בפלאפון.
אני יודע שתגידו לי שלא יכול להיות שהוא מושלם אבל באמת שאני כותב את הסיקור הזה ותוך כדי מנסה למצוא בעיה כל שהיא במכשיר עד שהרגשתי מטומטם לחלוטין..
דבר אחרון ,כאחד שמכיר דיי טוב את האייפון אני אומר תודה לאלוהים שקניתי את הסטיו כי אין צורך להשות בין שניהם, שניהם מצוינים כל אחד בתחומו אפילו שלדעתי הסטיו בנושאים החשובים ויותר רלוונטים מתעלה על האייפון, אז מי שרוצה מצלמה דיגילית או אפילו יותר יחד עם שאר חויות הטאצ' הוידאו והמוסיקה יהנה לחלוטין מהמכשיר.

*כל שאלות נוספות שיש לכם אני ישמח לענות כאן באשכול.*

תודה רבה ולילה טוב!

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר