לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2010, 08:57
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
תקשורת כחלטורה

אני רוצה לכתוב כאן על הביצועים של התקשורת הישראלית באירוע הזה:
לפני המשט :
1. לא היה עיתונאי ישראלי אחד בכל המשט הזה. איך זה יכול להיות שאף אמצעי תקשורת ישראלי לא שלח נציג לשם - האם ניסו והמארגנים מנעו מישראלים להגיע? מי יודע
2. הנרטיב של התקשורת לקראת ובזמן המשט היה של "אירוע של 'פעילי שמאל'". אפילו בשבע בבוקר לאחר התחלת ההשתלטות עוד דיברו על פעילי שמאל בחדשות. מי מהטורקים הוא בדיוק שמאל שם?

בזמן האירוע
3. כמו שאנחנו ידענו מה המיקום של המשט הזה לפי ה- AIS של חלק מהספינות - איך זה שלא היה דיווח כזה בתקשורת ההמונית?
4. בפועל לא ידענו ולדעתי עד עכשיו אנחנו לא יודעים באיזה מקום בדיוק המשט יורט - בהתחלה דובר על מים בינלאומיים ואחר כך על חדירה למים הריבוניים של הרצועה.
5. על הבוקר דווח, נדמה לי ברשת ב', שהשגריר הישראלי זומן למשרד החוץ באנקרה להינזף ושארדואן נכח באירוע, מה שמדגיש את חומרת התגובה הטורקית. בפועל ארדואן היה בצ'ילה באותו זמן וקיצר את ביקורו באמל"ט כדי לחזור לאנקרה.
6. באחד הדיווחים נאמר שבין ההרוגים יש שני ערבים חיפאים ושהמשפחות קיבלו כבר הודעות. אני רוצה לראות אמצעי תקשורת ישראלי מדווח בטעות שיש שני ישראלים הרוגים באיזה אירוע בעולם ולא חוטף על כך.
7. הערה קטנה לגל"צ - גולן יוכפז צריך להחליט בזמן אמת מה לדווח - האם האנשים נמצאים ב"בטן הספינה" או "על סיפון הספינה". אי אפשר להגיד ולחזור ולהגיד "על בטן הספינה"

לסיכום שלי - התקשורת נרדמה, כמו כולנו ולא נערכה לקראת האירוע הזה. היא בחרה בתרחיש אפשרי חיובי ולא העלתה בדעתה אפשרות אחרת. צה"ל וחיל הים לא לבד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר