לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2010, 12:23
  Tar21 Tar21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "קטע הזוי שהיה לי...לי גם היתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707
קטע הזוי שהיה לי...לי גם היתה אותה בעיה ואז ניגש אליי המש"ק קליעה לקח חתיכת פלנלית וקשר לי אותה על העין כמו איזה שודד ים ונתן לי הוראה שאני הולך עם זה עד הלילה...מאיזור 7 בבוקר עד 11 בלילה אני תקוע עם הדבר הזה בעין..חח...איזו נוסטלגיה...

אבל הכי חשוב זה עזר אחרי זה ועד היום בעצם אני עוצם את עין שמאל בלי בעיה..תנסה את זה בטוח זה יפתור לך את הבעיה...

איך אני קושר את זה??
אתה יכול להביא לי תמונה..?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי shiraloly
יכול להיות שהעין הדומיננטית שלך היא שמאל.
אני ימנית אבל גיליתי שהעין הדומיננטית שלי היא שמאל.. גם ככה היה לי טיפה יותר נוח לעצום את עין ימין. (יכלתי לעצום את שתיי העיינים אם רציתי). בכל אופן יש שיטה מאד פשוטה לגלות מה העין הדומיננטית.
אני לא יודעת אם מה שעשיתי הוא נכון אבל פשוט הייתי יורה שמאלית (להחזיק ביד שמאל את הנשק וכו') למרות שהיד החזקה שלי היא הימנית.

מה אתה מתכוון בדומיננטית
אני מצליח לעצום את ימין ולא את שמאל
זה אומר שימין דומינטיט או שמאל?

ואין מצב שאני ירה עם יד שמאל
אין מצב..אני ממש לא מרגיש את זה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2010, 16:06
  משתמש זכר tsuki tsuki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.10
שינוי מצב העין הדומיננטית.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "אל תדאג, אתה תהיה חזק......"

אהלן
אתה יכול לשנות את דומיננטיות הראייה מעין לעין אבל זה קשה.
דבר ראשון אתה צריך לגלות איזו מהם היא הדומיננטית-כסה אחת מעיניך עמוד בחלון או אל מול נוף בעל עומקים משתנים (מה שבטוח לא אל מול סתם קיר)-ותרים אצבע אחת במרחק של כ50 ס''מ מפניך,
פתח את העין השנייה ובדוק אם המיקום של האצבע ביחס לחפצים שמאחוריה השתנה,אם כן העין שכיסית היא הדומיננטית.עכשיו כסה את השנייה ותבדוק שוב ליתר בטחון אם התוצאה שווה-כלומר שאותה העין יצאה דומיננטית בשתי הבדיקות.*
השאר פשוט- תרגיל את עצמך להשתמש יותר בעין הפחות דומיננטית-שים רטייה על הדומיננטית ותבצע תרגילי עיניים כמו קריאה ומעקב אחר תעופת חרקים בטבע וכדומה ...
אגב אם אתה מרגיש כאבים באחת מעיניך,תרפה לזמן מה את הפעילות,העין כולה מסובבת בשרירים שדואגים לתפעולה,כך שאם הכאבים שלך מתמקדים באזור העפעפיים העליונים-פשוט עצום את עיניך ותעסה בעדינות את העפעפיים במשך דקה.לאחר מכן שב בחדר חשוך בעיניים עצומות והתנדנד קדימה ואחורה בקצב מרגיע....זה נשמע חארטה אבל זה חלק משיטה שלימה שפותחה ע"י ד''ר בייטס אם שמעת עליו- מומחה לשיפור מצב הראייב בעזרת תירגולי עיניים ותזונה נכונה.
אחרי שתעשה את זה אתה תרגיש הקלה מדהימה שתפקוד העיניים שלך.
בהצלחה-צוקי
ישן 15-01-2010, 12:28
  Tar21 Tar21 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shiraloly שמתחילה ב "יכול להיות שהעין הדומיננטית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707
קטע הזוי שהיה לי...לי גם היתה אותה בעיה ואז ניגש אליי המש"ק קליעה לקח חתיכת פלנלית וקשר לי אותה על העין כמו איזה שודד ים ונתן לי הוראה שאני הולך עם זה עד הלילה...מאיזור 7 בבוקר עד 11 בלילה אני תקוע עם הדבר הזה בעין..חח...איזו נוסטלגיה...

אבל הכי חשוב זה עזר אחרי זה ועד היום בעצם אני עוצם את עין שמאל בלי בעיה..תנסה את זה בטוח זה יפתור לך את הבעיה...

איך אני קושר את זה??
אתה יכול להביא לי תמונה..?
ציטוט:
יכול להיות שהעין הדומיננטית שלך היא שמאל.
אני ימנית אבל גיליתי שהעין הדומיננטית שלי היא שמאל.. גם ככה היה לי טיפה יותר נוח לעצום את עין ימין. (יכלתי לעצום את שתיי העיינים אם רציתי). בכל אופן יש שיטה מאד פשוטה לגלות מה העין הדומיננטית.
אני לא יודעת אם מה שעשיתי הוא נכון אבל פשוט הייתי יורה שמאלית (להחזיק ביד שמאל את הנשק וכו') למרות שהיד החזקה שלי היא הימנית.

מה אתה מתכוון בדומיננטית
אני מצליח לעצום את ימין ולא את שמאל
זה אומר שימין דומינטיט או שמאל?

ואין מצב שאני ירה עם יד שמאל
אין מצב..אני ממש לא מרגיש את זה..
ישן 16-01-2010, 16:46
  Tar21 Tar21 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shiraloly שמתחילה ב "ד"א אני בת.., בכל אופן. אני..."

ציטוט:
ד"א אני בת..,
בכל אופן. אני אנסה להסביר את השיטה. סגור את כף היד לאגרוף, תרים את האגודל ותחזיק אותו למעלה. עכשיו, תמצא סתם נקודה כלשהי להסתכל עליה..למשל איזה נקודה על הקיר או סתם שטות כלשהי. תרים את האגרוף וכביכול שים את האגודל על הנקודה שאתה מסתכל עליה (אל תשים את האצבע פיזית על המקום, אלא רק בראייה) בכל אופן. עכשיו תעצום את אחת העיניים. עכשיו האצבע זזה מהמקום ששמת אותה או לא?. אם האצבע לא זזה ז"א שהעין שנשארה פתוחההיא הדומיננטית. אם היא כן זזה מהנקודה ז"א שהעין שסגרת היא הדומיננטית. בהצלחה. מקווה שהבנת.

לא הבנתי כ''כ למה את מתכוונת
ציטוט:
במקור נכתב על ידי itaiezra8
תקשיב הייתי אותו דבר כמוך ועשיו לימדו אותי בקורס מכים...מי יורה שמאלי..עין דומיננטית וכל זה

בעקרון אתה יורה ימני אבל אם אתה רוצה אתה יכול גם להיות יורה שמאלי זה תלוי מה אתה מעדיף!
ושיטה לבדיקת עין דומיננטית - תעמוד מול מישהותעשה מין צורה של מצלמה עם האצבעות בידיים ותכוון אותה על האף של מי שעומד מולך....עכשיו העין שהוא רואה דרך הצורה של המצלמה עם היידים שלך היא העין הדומיננטית שלך...

עכשיו אני מצליח לעצום גם את עין שמאל אבל זה לא נח כמו שאני עוצם את ימין..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר