לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2010, 17:00
  Alekstan Alekstan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זה קצת מגעיל. אני בטח לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
זה קצת מגעיל.
אני בטח לא אעזור לך לנצל בצורה צינית כזאת את המצב שלך.

שמע, לא הולך לתרץ את זה... כי אני לא חושב שיש בזה משהו פסול.
אני חושב שזה בסדר להתמיין לתפקיד חדש שיתאים לי (וכן, גם לצרכי המערכת) ולא להזרק חזרה ליחידה שלי.
וכן, אני חושב שאני אתן הכי הרבה מעצמי בתפקיד שיש לי בו הבנה בסיסית וידע קודם ולא מתפקיד שידחפו לי בצורה של "אם אתה כבר פה..."

אגב "ניצול"? תאמין לי שהייתי מעדיף להשאר ביחידה שלי שעבדתי דיי קשה להגיע אליה בתפקיד הקודם שלי, אבל להגיע לשם בידיעה שאני כנראה אף פעם לא אחזור לאותו התפקיד זה לא משהו שאני חושב שאני יכול להתמודד איתו.

חייב להגיד שממש הכעסת אותי עם התגובה שלך, לדעתי זה ממש לא ההגדרה של ניצול המצב שלי (שים לב שהמשפט היה במרכאות)

נערך לאחרונה ע"י Alekstan בתאריך 22-06-2010 בשעה 17:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2010, 18:26
  Alekstan Alekstan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זה ששמת את מה שכתבת במרכאות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
זה ששמת את מה שכתבת במרכאות, לא אומר שיש דרך אחרת לפרש את דבריך.
אם היית אומר שהמגבלה הרפואית שלך תקשה עליך להישאר בתפקיד הקודם שלך, ולכן אתה מעוניין למצוא תפקיד אחר, זה היה מצב אחד, אבל ברגע שכתבת שאתה רוצה "לנצל את ההזדמנות" ולמצוא תפקיד מהנה יותר, בלי שום קשר למצבך הרפואי, אתה יכול לשים את כל המרכאות שבעולם, וזה עדין ישאר שימוש ציני ולא רלוונטי בבעיה רפואית כדי להחליף תפקיד.

אני חושב ש21 פוסל אותי מתפקיד של לוחם, אז כן...
וכן, אני רוצה לנצל את ההזדמנות שאני עדיין באיזה שהוא לימבו שאני לא שייך לשום יחידה ויכול להשפיע על השיבוץ שלי כדי לא לחזור ליחידה שאין לי בה תפקיד מסודר ויכול להתקע כמו עוד בחור מהמחזור שלי עובד רס"ר.
ישן 22-06-2010, 23:45
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alekstan שמתחילה ב "התנדבות"

על השאלות הראשונות ענו תשובות מדוייקות לכן אדלג עליהן.

אתה לא תראה קצין מיון, אבל כן תוכל להתמיין לתפקיד אחר שתבחר עם תא מתנדבים. תבקש את זה ויזמנו אותך לראיון בתא עם קצינת מתנדבים ומש"קיות מתנדבים, שיעזרו לך לבחור תפקיד. נכון, מתחשבים במתנדבים ומשתדלים להיענות לבקשות שלהם, אבל כדי להתקבל ליחידות ההסרטה, דובר צה"ל וכדומה אתה צריך יותר מרצון וקצת ניסיון. צריך להיות מקצועי וגם קשרים יכולים לעזור לך להגיע לשם.

לעומת זאת אפשר להתקבל בקלות לתפקיד של צלם בסיס. אני קיבלתי תפקיד של צלם בסיס בחיל האוויר - עוסק בצילום סטילס, צילום וידאו ועריכת סרטי וידאו. זה לא סקסי כמו יחידת ההסרטה של דובר צה"ל, ואנחנו לא מסתובבים עם ציוד חייזרי כמו שלהם אבל זה עדיין עיסוק בהסרטה. לפעמים זה אפילו מאוד כיף למרות כל החרא שצריך להתעסק איתו לפעמים.

דרך אגב, גם אם נצא מנקודת הנחה שהיה בתפקיד עורפי לפני כן, אין כאן ניצול ציני של המצב כדי לעבור תפקיד, כי הוא לא עובר תפקיד אלא נפלט מתפקיד, לכן זה לגיטימי לחפש תפקיד חדש לגמרי בדיוק כמו לחזור לאותו תפקיד.

נערך לאחרונה ע"י Vani בתאריך 22-06-2010 בשעה 23:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר