לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2005, 15:20
  As i am As i am אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
חוסר היגיון

מצטער על המגילה, סתם היה לי צורך להוציא כמה דברים החוצה...

היא לא אהבה, בסדר לגיטימי אפשר להבין, זה גם לא שהיינו הרבה זמן ביחד, אני פשוט ניתפסתי בה כל כך חזק וכל כך מהר, אין לי מושג מאיפה זה הגיעה לי , היה בה משהו שכל כך הקסים אותי, גרם לי להיתפעל ולחשוב שהיא כל כך מדהימה, ובאמת היא היית מדהימה.
17 שנה לא הרגשתי שום דבר דומה לזה ופיתאום בבת אחת הכל התפרץ החוצה, שבועיים-שלושה מהרגע הראשון שראיתי אותה ולאחר כך רק דיברתי איתה דרך המחשב עד לאותה פעם שבה נפגשנו בשנית והפעם הזו כבר הייתי כולי שלה.
עם כל הפחדים וכל התהיות שבבת אחת נשכחו ברגע שבו הייתי לידה.
הלב שלי פעם במשך כל אותו יום של אותה פגישה שניה כל כך בחוזקה, הייתי מוכן לזה כבר שעות לפני והלכתי לי סחור סחור, רק חיכיתי לאותו הרגע שבו אני אפגוש אותה. מאז זה לא הפסיק, כל פגישה איתה וכל שיחה הייתי כל כך מולהב וכל כך מלא ציפיה כאילו זו היית הפגישה הראשונה.

אני מנסה להבין את ההיגיון שמאחורי כל הדברים וזה פשוט בלתי אפשרי.
היא הרי אמרה שהיא כל כך היתלבטה אם היא אוהבת או לא, אם כך, זה לא אומר שבכל זאת יש לה אילו שהן רגשות?
זה לא אמור להיות אוהבת או לא אכפת בכלל, אם היא היתלבטה זה לא אומר שהיא כן הרגישה משהו?
זה לא שלא היה לה טוב איתי או משהו כזה היא פאקינג יומיים לפני זה היית לידי מחובקת איתי, כמעט שכבנו בפעם הראשונה, שלה ושלי.
אהבה בקשר לא תמיד באה מהשניה הראשונה, אם טוב לכם ביחד ויש אילו שהם רגשות אפשר לתת לזה היזדמנות לא? /=... ואם כן לא היה לה טוב בקשר, והיא לא קיבלה מימנו שום דבר טוב היא לא היית יכולה לבוא ולהגיד שיש לה בעיה? שמשהו בשבילה לא מסתדר? שאולי היא רוצה קצת פסק זמן בשביל לקלוט ולהבין מה היא באמת רוצה?
במקום זה כאילו אני לא קיים, כאילו לא היינו יומיים לפני זה ביחד מחובקים ויום לפני זה דיברתי איתה והיא צעקה עלי שאני אשאיר את המצלמה פתוחה כאילו כלום לא היה בשבילה במשך כל הזמן מהרגע שהיכרתי אותה היא עשתה את מה שעשתה.
מוזר איך אפשר לתקוע סכין בגב למישהו שלפני שניה רק היתלבטתה אם אתה אוהב אותו או לא, דבר שאומר שכן יש לך אילו שהם רגשות כלפיו לא? שכן איכפת לך מימנו? אפילו אם אתה לא אוהב אותו.

וזה לא שזה נעשה בלהט הרגע או משהו כזה, וזה לא שלאחר מכן היא אפילו הצטערה, כן היא הצטערה על זה שזה פגע בי אבל לא על זה שהיא עשתה את מה שעשתה. היא אפילו הלכה והיתרברבה על מעשים שהיא עשתה בזמן שזה קרה, ככה סתם כאילו היא לא אמרה שניה לפני שהיא מרגישה כל כך רע בנוגע למה שהיא עשתה, הלכה והחליפה חוויות על אותו מאורע וצחקה. גם כן סליחה...

שתי תמונות עולות לי בראש כל פעם.

באחת אני רואה אותה, מחבקת אותי, גורמת לי להרגיש כל כך טוב עם עצמי, שכן אני חשוב בשבילה באותו מידה שבה היא חשובה בשבילי, להיות בין זרועותיה זו ההרגשה הכי טובה בעולם! כל נגיעה שלה גרמה לי להחסיר פעימה.
התמונה עולה בראשי ואני בוכה, לא מצליח לעצור את הדמעות חושב מה קרה פתאום שהיא לא פה לידי?!?!?

בתמונה השניה אני רואה שוב פעם אותה, אך הפעם אני כבר לא לידה, אני רואה רק אותה איתו ובראשה אני כבר לא קיים לא נימצא ואני מסתכל על הכל כצופה מבחוץ וניגעל מכל נגיעה, ניגעל ובוכה כי אני לא מבין מה קרה.

לא אמור להיות אכפת לי יותר לא? הרי אחרי כל מה שנעשה לא אמור להיות אכפת לי יותר מימנה וממה שהיא עושה.

אני פוגע בעצמי וממשיך לבכות וממשיך לחשוב עליה בגלל שעדיין עולה בראשי גם התמונה הראשונה, אני כל פעם ניזכר עד כמה היא באמת היית חשובה בשבילי.
מוזר, כמו שאני לא מצליח להבין אותה אני גם לא מצליח להבין את עצמי ולמה אני עדיין נותן לזה להשפיע עלי.

אני מסתכל על עצמי מבחוץ ואני ניראה כל כך פתאטי, מעורר רחמים.

אני ממשיך בחיים שלי כרגיל, משתדל לא לתת לזה להשפיע יותר בשום צורה שהיא, אבל עדיין התמונות ממשיכות לצוץ בראשי ולהזכיר לי הכל, גורמות לי להזיל דימעה או להתקף של בחילה.
עדיין קשה לחשוב על מישהי אחרת, שלא לדבר על להרגיש רגשות כאלו כלפי מישהי בשנית, אבל אני מניח שגם זה יבוא מתי שהו עם הזמן, אבל מה שבטוח זה שבפעם הבאה אני אהיה הרבה יותר חכם.
נקווה שלא ניצטרך להמתין עוד 17 שנה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2005, 17:40

אם אתם עדיין תוהים מה קרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי As i am שמתחילה ב "חוסר היגיון"

אז ככה...
החברה (אקסית) בגדה בי יום לפני שהיא זרקה אותי עם "האהבה האפלטונית" שלה.
לדבריה, היא היית צריכה לבדוק מה היא באמת מרגישה כלפי וכלפיו בגלל שהיא היית מבולבלת.
איך הניסוי הסתיים? ובכן, מסתבר שאותי היא לא אהבה, וכלפי הידיד היא עדיין מרגישה אותו הדבר "אהבה אפלטונית" לחלוטין, עכשיו היא פשוט הפכה אותו ליזיז שלה.
מה קרה איתי? אני כרגע נישארתי לבד.
שוכב ומיסתכל על אותה אחת שכל כך אהבתי שעכשיו נמצאת בקשרי יזיזות עם "האהבה האפלטונית" שלה.

זה כל כך כואב לגלות שמי שכל כך אהבת וחשבת שהיא מרגישה אותו הדבר כלפיך מיתגלה כמישהי שיכולה לפגוע בך כל כך. (מעבר לפגיעה הברורה שהיא פשוט לא אוהבת אותי בחזרה)

נערך לאחרונה ע"י As i am בתאריך 16-04-2005 בשעה 17:48.
ישן 17-04-2005, 17:56
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
תראה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי As i am שמתחילה ב "אם אתם עדיין תוהים מה קרה"

אני חושבת שאם היא עשתה לך דבר כזה כמו "לבדוק את השטח" עם האהבה האפלטונית שלה- היא לא שווה את זה... נכון- להגיד את זה זה ממש קל אבל הרגש הוא סיפור אחר לגמרי- אתה צודק....
נתחיל מזה שהתאהבת בה... מה כן גרם לך להתאהב?... אולי אם תתמקד בתכונות האלו שגרמו לך להתאהב בה אז תבין יותר איזה מן בנאדם היא ולמה היא עשתה את מה שהיא עשתה... ואם זה לא מספיק- אז בזכות התכונות הללו תמשיך לאהוב אותה כידידה שלך... תזכור לטובה את מה שהיה ביניכם....
אני חושבת שפשוט נתת לעצמך להסחף יותר מדי עם הרגע ולפתח ציפיות (לא אומר מיותרות אבל...) שבסוף אכזבו אותך מאוד... זו הייתה הפתעה מאוד לא צפויה מכיוונה, מכיוון אותו בנאדם שראית שהוא כל כך מושלם לפני כמה רגעים...
הכי חשוב לזכור שגם לה יש רגשות וגם היא- בדיוק כמוך- מגששת באפילה ומנסה להבין... אהבה? לא אהבה?... אני לא מצדיקה את מעשיה חס ושלום- אך אני מניחה שאם הרשית לעצמך להתאהב בה עד מעל הראש- אז יש בה משהו טוב, אולי טוב מאוד... תתן לדבר הטוב הזה להחזיק אותך, ולהגיד שאם בנאדם טוב הקדיש לך את כל הזמן שבעולם- יבואו עוד כמוה שיעשו את זה יותר טוב...
אל תאבד תקווה, תתעלה על עצמך ותרים ראש- כי היא זאת שהפסידה אותך- ולא להיפך...
בהצלחה... תמיד פה!

ישן 18-04-2005, 16:52

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "תראה"

אני יודע /=

ובאמת, בהתחלה עשיתי זאת. כל כך רציתי לשמור על הקשר הזה איתה אפילו אם זה יהיה רק כידידה.
אבל לאור איך שהיא החליטה לפתח את הקשר הזה איתו ומה שהיא עשתה פשוט לא יכולתי /=
זה כל כך הגעיל אותי, וזה היה הדבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו, חשבתי עלי ועליה ביחד, ועל כל מה שהיה, אבל אז ישר אחרי זה ראיתי אותו איתה /=

פיתחתי ציפיות [?] אולי, למרות שכן יכול להיות שראיתי את זה מגיע, לא את מה שהיא עשתה, אבל את מה שהיא מרגישה כלפיו ולא אלי (עד כמה שהיא טוענת שהיא מרגישה רק אהבה אפלטונית כלפיו /=)
אבל היא כל כך היתלבטה, ויכולתי לחוש בהיתלבטות הזאתי, וגם הייתי מבין ומקבל את העובדה שהיא לא אוהבת אותי אלה אותו. אבל לא ככה /= לא בצורה כזאת. כמו ששאלתי כבר למעלה, אם היא כל כך היתלבטה והיא בכלל היית בקשר הזה איתי מלכתחילה, זה לא אומר שהיא כן הרגישה משהו כלפי? זה לא אומר שהיה איכפת לה מספיק מימני בכדי לא לפגוע בי בצורה כזאת? /=

לא, לא חשבתי אף פעם שהיא כל כך מושלמת, ראיתי גם את "הפגמים" שלה. לפחות את רובם...
אהבתי אותה עם כל הפגמים האלו וחשבתי גם שאולי אני יכול לעזור לה באלו שגורמים לה ליפגוע בעצמה.
כניראה שהפסדתי אחד חשוב אה? /= לא חשבתי, לא היה לי ולא רציתי להאמין שהוא קיים /=

היא הפסידה אותי? אם כך למה אני עכשיו שוכב לבד במיטה בזמן שהיא איתו? /=
אהבתי אותה כל כך, והרגשתי שאני יכול לתת לה כל כך הרבה בתור חבר או ידיד, פיספוס שלה מצד אחד, אבל הרגשה של החמצה גדולה מצידי גם מצד שני /=

לאבד תיקווה אני לא, ואני בהחלט מאמין שזה יבוא בשנית מתי שהוא (אני מקווה)
אבל זה לא סותר את הצביטה הזאת בלב שעדיין יש לי /=
ולמען האמת, עד כמה שעכשיו אני די עברתי על זה ואני ממשיך הלאה, אני חושב שהיא תמיד תהיה שם באיזה שהוא מקום... למרות שהיא לא תפריע לי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר