לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2010, 14:14
  המשתמש האנונימי המשתמש האנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.09
אובססיה, אהבה או אגואיסטיות?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זה בצורת אנונימית. המשתמשת היא בת 19 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

יש לי בעיה ואשמח אם תוכלו לסייע לי: לפני כמה שנים הכרתי מישהו היינו ידידים טובים. העניין התפתח לחברות שנגמרה לאחר זמן קצר מאוד מכיוון שהבנתי שלמרות שהיו לי רגשות חזקים ורבים כלפיו הוא עדיין ילד, רואה את רק עצמו, ולמרות שהיה מדבר ואומר לי דברים, זה היה מרגיש לי ללא שום כוונה אמיתית.
הרבה פעמים בהתנהגות שלו ובדיבור וכו' הייתה תחושה של לחץ וכביכול הרגשה שהוא חושב שאני צריכה לעשות מה שלדעתו אני אמורה לעשות.
לפעמים הוא היה מתעקש איתי על נושאים מסוימים למרות שהבהרתי כי אני מעדיפה לא להיכנס אליהם - למרות שאמר הרבה פעמים כי הוא אכפתי מאוד כלפיי שזה הכל "לטובתי".

ניתקנו קשר לתקופה די ארוכה אבל תמיד יצא שאיכשהו חזרנו לקשר וחוזר חלילה. זהו קשר מאוד מסובך ואני לא רוצה להרחיב כאן בפרטים.

הבנתי שאנחנו לא מתאימים למרות שהיה לנו קשר די טוב בהתחלה.

לפעמים הייתה לי תחושה שהוא לוקח אותי מובן מאליו, שאני סוג של "חפץ" עבורו, למרות שניסה להתחשב בי, זה הכל היה בגדר דיבורים ובפועל ההתנהגות שלו סתרה לחלוטין את מה שהוא אמר.
אמרתי לו שאני לא מסוגלת להיות בקשר זוגי, שניקח לאט, שנהיה ידידים עד שנראה מה יהיה - מכיוון שאין לי כוחות לדיבורים ואפס מעשים.
הרבה פעמים יצא מצב שהוא משוכנע שדעתו ורק מה שהוא רוצה זה מה שחייב להיות...
הוא מרוכז הרבה בעצמו למרות הכחשתו.
הוא ניסה לכאורה להתעניין, אבל כשאני מבקשת ממנו דברים הוא רק טען שהוא ינסה וכי הוא משתדל ללכת לקראתי, וזה לא באמת כך.
שום דבר לא השתנה.
הוא עדיין היה עושה לי בכוח רגשות אשמה כששמע דברים שלא אהב, או היתמם.

ביקשתי ממנו שימשיך הלאה כי אני לא יכולה להיות איתו במערכת יחסים וגם כשביקשתי ממנו לקחת לאט ושנהיה ידידים הוא לא התחשב בזה, כהרגלו, אלא רק אמר "בסדר" בזלזול אבל לא באמת התכוון למה שהוא אמר. [לא חדש לי העניין]
הוא מצלצל אליי הרבה, שולח לי הודעות שאני הרסתי לו את החיים שפגעתי בו הוא עדיין קורא לי "... שלי" - כלומר, שייכות.
אני לא יודעת מה לעשות, אני לא רוצה לפגוע בו, ומצד שני הוא לא מבין, הוא חושב אולי שזה עניין של זמן. זה רק מוכיח לי שאולי מדובר כאן באובססיה ולא אהבה, או סתם כי הוא חושב שכל דבר מגיע לו?
מה אני יכולה לעשות?

תודה.

נ"ב
שכחתי להוסיף שהוא גם הרבה פעמים טען שהוא מחכה לי, למרות שאמרתי לו שאנחנו כנראה לא מתאימים ושאין הבנה, לא קשר בריא,
למרות שטען שהוא מבין אותי מאוד, בנוסף לזה אמרתי לו שאני לא יכולה בכללי להיפתח ולהיות בקשר זוגי, והוא אמר לי שהוא לא יכול בלעדיי, שהוא לא מוותר עליי.
לא מעניינות אותו הדעות והתחושות שלי, ולא מתחשב בהן.

ניתקתי איתו קשר לפני שבועיים, ועדיין הוא מצלצל ושולח לי הודעות.

בנוסף לזה, אמרתי לו שאני לא יכולה בכללי להיפתח ולהיות בקשר זוגי, והוא אמר לי שהוא לא יכול בלעדיי, שהוא לא מוותר עליי.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 06-06-2010 בשעה 14:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר