לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2010, 14:06
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
פעילי שמאל קיצוני השחיתו עם צבע אדום מזרקות בת"א, לכבוד פעילי הלום מהמרמרה הטורקית.

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

למרות זאת ועוד טרם יצא המצעד לדרך, הבהירו גורמים שונים כי אין בכוונתם להיענות לבקשה. כמה ארגוני קהילה התכנסו סמוך למקום הרצח ב"ברנוער" ומשם החלו כ-100 פעילים לצעוד ברחבי תל-אביב,

כשהם קוראים סיסמאות כמו "אין גאווה בכיבוש" ו"ביבי אל תדאג, עוד נראה אותך בדראג". אותה תהלוכה מצטרפת לאירוע שהתרחש במהלך הלילה, אז השחיתו פעילי שמאל שלוש מזרקות ברחבי תל-אביב ושפכו לתוכן צבע אדום-דם. בהודעה, שמסר מטעמם ארגון "הוועד נגד המצור", הסבירו יוזמי המחאה כי "באנו להזכיר שגם בקרקע וגם בים - המצור עולה בדם". המזרקות שנצבעו אדום ממוקמות באזורים מרכזיים של העיר: בכיכרות דיזנגוף ומסריק וברחוב יגאל אלון, ובסביבותיהן רוססו הסיסמאות: "חופש לעזה" ו"כיבוש=טרור".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 11-06-2010 בשעה 14:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2010, 17:02
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אכן אין קשר... מה שכן יש קשר הדוק בין הומוסקסואליות לשמאל הקיצוני..."

ציטוט:
אכן אין קשר... מה שכן יש קשר הדוק בין הומוסקסואליות לשמאל הקיצוני...

זה ממש לא נכון. בתור אחד שהחזיק בדעה כזו אני אומר לך שזו טעות.
יש לי מספר חברים הומואים שדיברתי איתם על זה, אחד מהם אמר לי באופן חד משמעי:
"אין בכלל שמאלנים באיגי, יש אולי כמה אחדים" (איגי זה ארגון הנוער הגאה, יש סניף בבאר שבע.)

ציטוט:
ושוב פעם מוכח, כי אין שום קשר בין המצעדים הללו, לזכויות ההומוסקסואלים, מדובר במצעדים שמאורגנים על ידי שמאל קיצוני, אשר מנצל את נושא ההמוסקסואליות בצורה צינית ומגעילה, הגיעה הזמן שכמה גאים יביעו את דעתם בעניין.

תראה מה כתוב "כ-100 פעילים" מתוך אלפים שהשתתפו במצעד ובאירועי הגאווה.
ישן 11-06-2010, 14:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
פעיל שמאל ושמאלני זה לא בדיוק אותו דבר.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "בטח, 15 מנדטים לשינוי בקדנציה..."

"פעיל" שמאל, או בלעז "אקטיביסט" הוא במרבית המקרים רדיקל שממניעים של שנאה עצמית, רווח כלכלי, אידאולוגיה סטנית או סתם ניסיון להפוך את עצמו לייחודי , מכר את נשמתו לשטן האסלאמי המכלה בנו ובתרבותנו ובתרבות העולם כולו.

שמאלני, זה משהו אחר, שמאלנים יכולים להיות סתם אנשים שתפגוש בעבודה,בבילוי או בחיי היום יום, אנשים כמוני וכמוך שמאמינים בהשקפות אחרות. החלוקה שלי בין שני הטיפוסים אולי לא מדויקת במאת האחוזים - (שום קטלוג של קבוצות אוכלוסייה לא יהיה מדויק) אבל היא מדויקת מספיק'. איך אמרה לי מישהי בעבודה - יש להיות שמאלני ויש להתפרע ולזרוק על חיילים אבנים בבלעין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-06-2010, 16:05
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אךךךך להוריד את הכובע בפני ההקרבה של האנשים הלל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "פעילי שמאל קיצוני השחיתו עם צבע אדום מזרקות בת"א, לכבוד פעילי הלום מהמרמרה הטורקית."

עד תל אביב הם סחבו את צורת החיים המיותרת שלהם !בערך כמו שאני אחזיק מעצמי אחד ש "לא דופק חשבון לכלום " כי אני נודיסט... אצלי במקלחת בבית.
שאלו פה למה חסרי החיים הללו לא מזהמים מזרקות ברחובות, או כפר סבא... ובכן, תשובה : קודם כל וי.נט ואמצעי מדיה דומים לא שמעו על המקומות האלה (לכל היותר הם יודעים שכפר סבא זה איפושהו ליד קלקיליה ).
דבר שני, ויותר חשוב : אלה יישובים שבהם גרים אנשים עובדים. בשעות לפני השחר הם ישנים. חבורה של שדופים צחורי ישבן עם רסטות ופרצוץ שכתוב עליו "אבא עושה לי העברה של 10 אלף לחשבון כל שני לחודש " מיד תעורר חשד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר