לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2010, 06:11
  Realistic Realistic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.10
מותר להשתמש בשיר מסויים בשביל תעמולה ? או פוליטיקה ?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מבחינה משפטית, ואני רואה..."

מה חוק זכויות יוצרים אומר בנידון ?

ושאף אחד לא יגיד לי שזה סרטון מצחיק או סרטון שנועד להצחיק או סתם בדיחה.
זו תעמולה זולה וילדותית וזה ברור לכולם אחרת לא הייתם מבקשים להפיץ את זה פה לכל העולם.

מדוע יוצר השיר או בעל הזכויות של השיר צריך להיחשב כמישהו פוליטי או תעמולתי ? אם השיר שלו במקור לא נכתב בשביל מניעים פוליטיים או תעמולתיים מדוע מותר או צריך להשתמש בשיר שלו בשביל זה ?
גם אם אין חוק כזה באיזו זכות אנשים לוקחים יצירה אמונתית של מישהו ועושים ממנה תעמולה פוליטית זולה למטרתם האישית ?

הייתם מוכנים שתעבדו על מוצר כלשהו שנים ואחר כך יבוא מישהו ויעשה בזה שימוש שלא כרצונכם ? ואחר כך שתלכו ברחוב אנשים ישאלו אותכם מדוע אתם מביעים דיעה פוליטית בשיר שלכם למרות שלא התכוונתם לזה בכלל ?

שיר הוא מוצר לחן הוא מוצר. וגם אם זה חוקי זה פשוט ביזיון שאנשים לוקחים שיר שיש לו מטרה ספציפית וידועה והופכים את השיר לתעמוצה הפוליטית הזולה שלהם כדי לקדם את האג'נדה האישית שלהם.

חוץ מזה שהפצת השיר הזה הינה ניסיון לרווח כלשהו. כי מי שמפיץ את הוידאו קליפ הזה מטרתו הרי היא להרוויח הון אישי מבחינת המלחמה כנגד הטורקים.
השיר לא מופץ באינטרנט כבדיחה השיר מופץ בכוונה כיד להשפיע על אנשים מכאן שיש רווח אישי.
מכאן שזו עבירה על החוק.

כי אם השיר היה משמש רק לבדיחה אז הוא היה מופץ פעם אחת וזהו כמו במקרים רבים אחרים ביוטיוב.
אבל עצם זה שכולם פה צווחים עלינו להפיץ את השיר שוב ושוב מראה שהמטרה העיקרית של הוידאו קליפ זה רווח אישי של לאטמה שזה ארגון פוליטי.

ולא יזיק לאנשים להתחשב קצת באחרים.
אומנם השינאה והגזענות שלכם מעוורת את עתכם ובכל זאת אנשים משקיעים את חייהם כדי ליצור ואתם באים בשניה אחת וחושבים שהכל בסדר. גם אם החוק לצידכם אז קצת מוסר קצת הגינות קצת מחשבה שאולי יש בני משפחה ואולי אנשים אחרים שקשורים לשיר הזה שנפגעים כשהם רואים ושומעים איך שיר כזה הופך לתעמולה פוליטית זולה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2010, 07:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה באת לבלבל לנו ת'מוח... חוק, או לא חוק?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Realistic שמתחילה ב "מותר להשתמש בשיר מסויים בשביל תעמולה ? או פוליטיקה ?"

למה כל פעם שהחוק לא נוח לאנשי שמאל סהרורי אז פתאום הם מתחילים לדבר על אתיקה?

ולעניין הכסף: כשמאלני קיצוני, שביננו כולם יודעים שזו עבודה ששכרה בצידה, מה איכפת לך שקצת כסף ישאר גם לאחרים? למה אתה כזה יהודי מהאגדות של זקני ציון, שרוצה את כל הכסף לעצמו? אנחנו לא רוצים את היורו והדולאר שאתה משלשל לכיסף כסוכן האיחוד האירופי וקרן פורד, רק שקלים תקילין שמגיעים כחוק כתמלוגים? אז מ'תאומר, בחיאת, תן גם לאחרים להרוויח קצת - אנחנו מבטיחים לא לשים רגל בעסקי ה"דם-שלום" שלך. בכל פעם כשילד מוסלמי יהרג בנסיבות מצערות, אנחנו מבטיחים לא לחהפריע לך לצאת עם קופסת המעות ולעשות קצת פרנסה לביתך.

ישן 13-06-2010, 08:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא מספיק "לעעלות יותר ויותר" צריך גם סיסמאות היסטריות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איזה בולשיט - שימוש ציני ב "פגיעה בזכויות יוצרים""

"הקליפ שלא רוצים שתראו" וכו' שאר סיסמאות. נסיון העבר, כולל כל מיני כזבנים שממשלת ישראל עשתה להם פרסום חינם ע"י נסיונות למנוע פרסום ספרים שלהם בחו"ל, מראה שכאשר מנסים להשתיק אלמנט כזה, הוא הופך להרבה יותר פופולארי.

בכלל: כל סיפור המשט הזה הוא "הרמה להנחתה" עבור ישראל: יש בו מעורבות גסה מאוד של אלמנטים וגורמים הנחשפים בקלונם: תורכיה, שהיא מדינה מאוד לא פופולארית, וארגונים איסלאמיים קיצוניים, כל מיני חוליגנים בינלאומיים שהמצלמה תיעדה כמתכוננים, ועוסקים באלימות, וכמובן התקשורת הבינלאומית הרדודה, שהתגייסה לצד אחד בצורה מביכה כל כך, עד כדי כך שזה פשוט שקוף.

בעבר תרמיות ה"פאליווד" התבצעו בצורה שהקשתה מאוד על חשיפתן בזמן אמת, וגילוי התרמית תמיד קרה זמן רב אחרי שהאפקט התעמולתי היה חתום וסגור. צה"ל יצא עם כל מיני "סרטוני אולטראסאונד" שהצופה ההדיוט לא מבין מהם כלום, וגם זה באיחור ובמסיבות עיתונאים מיושנות בקריה. הפעם הזאת ההיבריס של מעריצי הפאליווד הרקיע שחקים, וה"סיקוול" הנוכחי הוא סרט עתיר תקציב, כוכבים, אבל מביך ומזלזל. המפיקים, המשתתפים, התפאורה ואפילו חלק נכבד מהמבקרים הם "שרופים" שברור לכולם שאין להם דבר על ה"מסר האומנותי". בנוסף לכך כל ביקורת הזועקת "זה סתם סרט גרוע ומבויים" מושתקת באגרסיביות של משטרים חשוכים.

אני לא מבין גדול בכל המאחורי הקלעים של המדיות ההמוניות (יוטיוב, וויקיפדיה, פייסבוק) אבל אני סמוך ובטוח שדי בקלות אפשר להפוך את המפלה הזאת להצלחה הסברתית לא רעה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-06-2010 בשעה 08:47.
ישן 14-06-2010, 12:43
צלמית המשתמש של BingoX
  משתמש זכר BingoX BingoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל BingoX
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה ממש לא בולשיט, אתם..."

אתה יכול להגיד פרנואידים אבל אפשר לטעון כנגד "תמימים"
אני מאמיןשהאפשרות שהסרטון הורד בגלל תלונות מקרב גולשים, שהציגו לכאורה כי הוא פוגע ברגשות,מציג אלימות, שקרים וגם "פגיעה בזכויות יוצרים" וזה מסיבות פוליטיות גרידא,
היא אפשרות לא פחות סבירה.

למען האמת, זה גם לא משנה
העניין הוא שהסרטון הוסר והוסר כנראה אם לא לצמיתות אז לתקופה ארוכה
ובמומנטום הלא מתאים.

מפה באמת השאלה מה עושים ?
כפי שאמר יוסיפון העלאה נוספת "גונבת" צפיות מהקליפ המקורי
אבל לא בטוח אם זה הבעיה, אני מאמין כי גם ללטמה לא ממש
העניין הוא לא הצלחת המקור אלא פרסום הסרטון בכלל.

נכון.. הרבה קליפים קטנים לא יופיעו בעמודים הראשונים ויעלמו בעמודים ה 10+
של החיפוש וזה בניגוד לקליפ אחד מפורס שיופיע בעמודים הראשונים.
מצד שני, הרבה קליפים קטנים קל יותר למצוא על ידי חיפוש קליפים אחרים
והצגתם ככליפים נוספים של אותו משתמש, או כתגובות של משתמשים לקליפים אחרים
(כך לפחות אני נתקל רבות בקליפים אנטי ישראליים).
כמו כן כנראה שגם כך הקליפ המקורי לא הולך להופיע בזמן הקרוב
אז עדיף לחכות (תוך זמן מה הוא גם כך לא היה רלוונתי)?

ישן 14-06-2010, 06:38
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BingoX שמתחילה ב "הקליפ של "לאטמה" הוסר מיוטיוב"

לא יוטיוב פעלו נגד לאטמה אלא אנשים עם קצת שכל וקצת הבנה בשימוש בניומדיה.
הנה הסבר שכתב כאן בפרש HOPforISRAEL כיצד מורידים קליפ מיוטיוב:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי HOPforISRAEL
עכשיו בפינה הימנית שמתחת לסרט ליחצו על הדגלון כדי לסמן את הסירטון כבלתי מתאים לצפיה. אנחנו יכולים מעכשיו לבחור שכולנו מסמנים את כל הסרטים כבלתי ראויים לצפיה בגלל שמופיעה בהם אלימות קשה (אם נשתמש בסיבה ביזארית, כמו יחסי מין עם ילדים, אנחנו נחסם והפעילות שלנו תיפסק מהר מאד. מצד שני, אם נשתמש בגזענות ושינאה hateful and abusive סביר שייקח הרבה זמן עד שהסרט ייחסם).
ברגע שהרבה אנשים מדווחים (מסמנים בדיגלון) את הסרט הוא נחסם לצפיה לצופים רשומים בלבד שהצהירו שגילם מעל 18 (או אפילו יותר) ככה שרוב המוחלט של הגולשים לא יכולים לראות אותו.
ככה אנחנו יכולים להשיג הפחתה כמעט מוחלטת של אפקטיביות הסרט.

ההסבר שלו מדבר על מקרה שצריך להוריד קליפ במהירות.
לצורך המהירות משתמשים בדיווח על אלימות. הדיווח יוריד את הסרטון לכמה שעות עד שיוטיוב יבדקו אותו ויעלו אותו מחדש.
כשרוצים להוריד סרטון לתקופה ארוכה מדווחים על הפרת זכויות יוצרים (במקרה הזה זה היה קל ופשוט,זכויות היוצרים של הלחן) טוענים ש"אני יצרתי את הסרטון ומי שהעלה אותו הפר את זכויותי". בירור של טענה כזו הוא ארוך ומתמשך והכרעה בה כמעט בלתי אפשרית.
אפשר כמובן לטעון גם שהמוסיקה ברקע הסרטון מפרה זכוות יוצרים של מישהו. צוות יוטיוב יבדקו וישתיקו את הסרטון.

מה שקורה כרגע כשמעלים את אותו קליפ שוב ושוב לא תורם להישגים שלו.
כל צפיה שהולכת להעתק של הסרטון היא צפיה שירדה מהסרטון המקורי ולא העלתה את הדרוג שלו באתר.

ישן 14-06-2010, 07:07
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אבל ברגע שהוא ירד, בטענה..."

בתור גולש רגיל - מחכים.
בתור בעלים של הסרטון - הבעלים מקבל הודעה למייל שלו ולחשבון שלו באתר על הורדת הסרטון ויש לו מספר אפשרויות לעירעור על ההחלטה להוריד אותו או להתמודד איתה בדרכים אחרות.

אני לא מעוניין לפרט מעבר למה שכתבתי עד עכשיו. זו העבודה שלי (ושל אחרים) והשיטות שחשפנו בחודש האחרון לטובת ההסברה הישראלית (וכבר הועילו) הן שיטות עבודה שלנו. אנחנו לא צריכים לספק את כל הידע התאורטי
תוכל לחפש קצת ולמצוא מידע בעצמך ואח"כ גם לנסות "לשחק" בהפרת זכויות מכוונת (למשל, נסה להעלות קטע מסרט של דיסני ולשלוח לחברת דיסני מייל על כך...) ולהילחם מול יוטיוב על זכותך להשאיר את הסרט הזה באתר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר