לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2010, 06:15
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
משחק ענק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הלייקרס זכו באליפות הNBA"

אבל בוסטון, כמו שרק בוסטון יודעים לעשות- הפסידו את הרבע הרביעי, ואם זאת את האליפות.

אני מאוד רציתי שבוסטון ינצחו. אני גדלתי בבית של הסלטיקס- אבא שלי גדל מחוץ לבוסטון כאוהד שרוף והיה הולך למשחקים בין 1960s-1980s בבוסטון גרדן עד שעלה לארץ. גדלתי על זכרונות של הקבוצה עם בוב קוזי, ביל ראסל, ג'ון האבלצ'ק, ועוד המון שמות של שחקנים שהגיעו להיכל התהילה.
לצערי כנראה שזהו הסוף של בוסטון כקבוצה איכותית בעשור הקרוב. השחקנים הוותיקים יפרשו או שיעזבו למקום אחר, וכשיגיע סו החוזה של רונדו, הוא יעזוב לקבוצת פלייאוף אמיתית...
ככה זה עם כל קבוצה גדולה- לאחר הריצה שלהם הם נופלים חזק, ואז צריכים לחכות למושיע הבא.. קרה לסלטיקס בשנות ה90 שבירד ומקייל עזבו ואיתם אחרוני שחקני ה80, וגם לליקרס שהיו קבוצה על הפנים בשנות ה90, עד שהחתימו את שאק, קיבלו את קובי ברייאנט בטרייד כשבכלל רצו מישהו אחר וזרקו אותו לסל הקניות כדי להשלים את העסקה וקיבלה את אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה...

תודה לבוסטון- ל.א לייקרס על עוד סדרת אליפות מדהימה וקלסית עד השניה הארחונה במשחק השביעי והמכריע.

לא תודה לשופטים על עבודת שיפוט גרועה ועצירת כל משחק בסדרה כמעט שלא היה צורך.

אבל הכי הכי- אני הכי כועס על הפסיכיאטרית של של רון ארטסט, שבגללה הוא היה רגוע, והצליח לקלוע, במקום להעיף פצצות על הלוח או ליציאת האוהדים....

ועכשיו בחזרה למונדיאל משעמם.

נערך לאחרונה ע"י Gevaldic Man בתאריך 22-06-2010 בשעה 06:21.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר