לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2010, 19:02
  Gavish Gavish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.06
תדמית עצמית נמוכה

היי
אני חייל, בן 22 עוד מעט.
מאז ומתמיד התדמית העצמית שלי לא הייתה מי יודע מה.
עם השנים השתפרתי וכיום אני די מעריך את עצמי בצורה סבירה, חוץ מנושא אחד - אינטיליגנציה.
זה מאוד מטריד אותי.
אולי זה בגלל העובדה שההורים שלי לא עוסקים בתפקידים משמעותיים.
אולי זה בגלל העובדה שהצבא תייג אותי עם נתוני "איכות" לא גבוהים במיוחד.
מגיל קטן הייתי נחשב ה"גיק" של הכיתה.
זה שמבין במחשבים, ה"חכם".
ההורים דירבנו אותי ללמוד את התחום ותאמת שמאוד אהבתי את התחום.
עם הזמן חוג החברים שלי התרכז במיוחד סביב אנשים חכמים מהממוצע, אפשר לומר "גיקים בלבד".
כיום אני בצבא עוסק באלקטרוניקה, במקום שלא ממש הסתכל על הנתונים שהצבא החזיק עלי אלא על הרושם שיצרתי בראיונות.
אנשים מסויימים היו מחזיקים ממני אדם חכם, אבל אני תמיד חשבתי לעצמי שזה סתם הרושם שאני יוצר, ותמיד איכשהו החזקתי מעצמי אדם "טיפש" או "מפגר מאחורי כולם".
אני קצת קשה הבנה, ממוצע כזה, אבל אני כן יודע שבגלל שזה מאוד מפריע לי, אני מסוגל להשקיע הרבה יותר מאחרים חכמים יותר ולהגיע לאותה רמה או מעל.
אבל - עדיין, אני לא מחזיק מעצמי יותר מידי.
אני רוצה להמשיך בעתיד לימודים. אבל אני מפחד. מפחד מהמתמטיקה, מפחד מענייני החשיבה, מפחד מהפסיכומטרי. פשוט מפחד.
זה מלווה אותי כל יום בחיים, כל הזמן אני מנסה להוכיח לעצמי ולאחרים שאני חכם.
גם כשאומרים לי את זה, אני לא משתכע, הם כנראה לא מכירים אותי מספיק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 03:15
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sharonlevi12345 שמתחילה ב "מפחד? אני מבין אותך.. אתה..."

אהבתי את המאמר..חח גדולל..
אבל לפי דעתי כאן הוא מדבר יותר על ביטחון במנטליות שלו..ואני חייבת לאמר שנתקלתי בזה כל כך הרבה פעמים בשלוש השנים האחרונות..למשל כששיבצו אותי בכיתת מבר ואמרו לי בעצם שכל מה שאני יכולה לעשות זה 21 יחידות שזה המינימום-ואאני האמנתי לזה=/// אבל זה לא נכון ועליתי לחמש יחידות באנגלית ו4 מתימטיקה, והוכחתי לכולם שאני כן יכולה..זה פשוט שבאמת אתה מסתכל יותר מדי מסביב ופחות מדי על עצמך..תחשוב על זה-להורים תמיד יהיו צפיות ממך, אבל גם לך צריך להיות ציפיות ושאיפות מעצמך..אתה צריך להצי לעצמך מעין"אתגרים" לכבוש יעדים כאלה שביום יום לא היית מגיע אליהם.כמו למשל אתה עוסק באלקטרוניקה,] וביום יום הלא לא היית חושב שיקרה דבר כזה שתצטיין נכון?אז תלך הפוך מהלך החשיבה שלך ותעשה יותר ותצטיין למרות שאתה בטוח שאתה לא מסוגל..ככה אצתתה מגיע להבנה שאתה יכול יותר..מקווה שעזרתי=]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר