לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2010, 23:37
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
נדמה לי שגם ללא המשט,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הקלות נוספות בסגר על עזה. סוף למצור?"

לו ארה"ב ואולי גם אירופה, היו מבקשים שנקל (בסחורות) על עזה, היינו נעתרים לדרישה.

מה שאין בכתבה שהבאת..
אובמה מברך על ההקלות, קורא לשחרור שליט

בבית הלבן לא הופתעו מההודעה של נתניהו על ההקלה בסגר בעזה, ומיהרו לברך. "נעבוד עם ישראל והרשות על מנת להבטיח שההקלות ייושמו במהירות. כל מי שמבקש להעביר סחורות לעזה צריך להיבדק ולהעביר אותן דרך מעברי היבשה לעזה". בבית הלבן שבו וקראו לשחרורו המיידי של שליט

עוד נמסר כי "ארצות הברית תומכת בזכותה של ישראל להגן על עצמה ומחוייבת לעבוד עם ישראל ושותפינו הבינלאומיים על מנת למנוע העברה לא חוקית של כלי נשק ותחמושת לרצועת עזה. אנו מתקרבים ליום השנה הרביעי לחטיפתו של החייל גלעד שליט ואנו קוראים שוב לשחרורו המיידי", נמסר מהבית הלבן. "אנו מגנים את התנאים הלא אנושיים בהם הוא מוחזק".

"אנו מאמינים שיישום מדיניות ההקלות בסגר עליה הודיעה ממשלת ישראל תביא לשיפור בחייהם של תושבי עזה", נמסר עוד. "נמשיך לתמוך במדיניות זו. אנו קוראים לכל אלה אשר מבקשים להעביר סחורות לעזה לעשות זאת באמצעים המקובלים כך שהמטען שהם מבקשים להעביר ייבדק ויועבר דרך מעברי היבשה לעזה. אין צורך בעימותים. אנו קוראים לכל הצדדים לנהוג באחריות".

http://news.walla.co.il/?w=/2/1689175&m=1&mid=81717

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2010, 01:24
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
חח.. אתה לא יכול להרוג נחש ארסי בארס..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי johnson11 שמתחילה ב "צריך לתת להם אוכל מורעל."

נתעלם מהאפשרות שהעלת.
נראה לי, ששם המשחק הוא "קח ותן".
ככל שהממשלה תקל על הפלסטינאים, כך אובאמה "יעמיק" את הסנקציות על אירן ויעזור לנו באו"ם. (אני משער שישנם עוד נושאים שאנחנו לא ממש בקיאים בהם)
אובאמה מהיום הראשון לנשיאותו מחפש להיות הראשון שהצליח לעשות "משהו חיובי" בסיכסוך הישראלי פלסטינאי.
אובאמה לא השכיל להבין את המצב. משהסתבר לו שהחיים הם לא כל כך פשוטים, החל ללחוץ עלינו. בד בבד ככל שהחליש אותנו בזירה הבינלאומית, חיזק את אויבנו שהרימו ראשם, עד שאפילו ראש ממשלת תורכיה המטופש, הרשה לעצמו לארגן משט וכל השאר היסטוריה.
אובאמה שקלט במאוחר כי החלשתנו גרמה גם לאויבי ארה"ב להרים את ראשם, היה חיב לשנות את הטקטיקה והיא מנוצלת היטב גם אצלנו. כל צד מנצל את המצב לתועלתו.
פתאום עובר לו כח ימי אדיר דרך הסואץ לים האדום.. ויש אומרים שגם ספינת קרב ישראלית הצטרפה לכח.
ראש ממשלת תורכיה "נרגע". (בינתיים) הרי ע"פ הבטחותיו, היו צריכים כבר להגיע מספר משטים מאז שהחל להתנכל לנו. (תורכיה חברה גם בנאט"ו וזה ממש לא מתאים להם, שבגלל גחמותיו של מגלומן, נאט"ו תסתבך)
האירופאים נרגעו מעט, חיזבאללה הודיע שלא ישלח את אנשיו למשט (שלא יצא..) מלבנון ועוד כהנה וכהנה ואנחנו כתמורה, נדרשנו להקל על העזתים.
לא סוף העולם.

ישן 21-06-2010, 07:44
צלמית המשתמש של BingoX
  משתמש זכר BingoX BingoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל BingoX
מוקדם להספיד את המצור.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הקלות נוספות בסגר על עזה. סוף למצור?"

מוקדם להספיד את המצור.
אני לא חושב שזה סוד שהמצור בראש וראשונה נועד למניעת חימוש חמאס
לפחות דרך הים (לא, לא גלעד שליט), כמו כן כפי שהוצג באחד האשכולות כאן,
המטרה השנייה היא פשוט לחץ שלגביו אפשר להתווכח עד כמה הוא אפקטיבי ומועיל (אם בכלל).

אז עתה יוזרם יותר אוכל והמצור נגד חימוש נשאר ואפילו אם אני מבין נכון עם גושפנקא של מספר
גורמים בינלאומיים.
אני די בטוח שבזמן התקפה הבא גדולה יחסית של חמאס, ישראל שוב תפחית במינון הקלוריות
לאוכלוסייה העזתית.

מה שכן בעיתי זה עצם העובדה שלכאורה (או לא) ישראל נשברה ללחץ טורקי וגורמים עוינים
דבר שיכול להיות זרז לפרובוקציות נוספות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:48

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר