לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2010, 23:38
  GhostTrick GhostTrick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.10
ואם האו"ם יחליט או היה מחליט לחקור את האירועים שם:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "2,000 הרוגים ומאות אלפי פליטים בעימותים אתניים בקירגיזסטאן"

ב קירגיזסטאן אז פה בישראל אתם והמדינה והצבא שלנו היו מוכנים שתהיה פה חקירה ממלכתית בינלאומית ? ברור שלא.

אז מספיק לחפש במקומות אחרים.

אבל אם כבר הזכרת מדינות אחרות רק לפני כמה ימים באנגליה הסתיימה חקירה של 10 שנים על הרצח שביצע הצבא האנגלי באזרחים בעיר דרי בצפון אירלנד. מה שידוע כ Bloody Sunday. החקירה הזו הסתיימה כאשר ראש ממשלת אנגליה מודיע שרצח האזרחים בדרי לא היה צריך לקרות והיה בניגוד לחוקים ולנהלים.

אז מה דעתך שישראל תפתח בחקירה ממלכתית בינלאומית ותחקור את המאורעות של הטבח במהומות אוקטובר 2000 ? ברור שלא.

ומה עם רצח העם פשעי המלחמה והבטח שצה"ל ביצע בכפר קאסם ? תזכורת:

" תגובתה הראשונית של ממשלת ישראל (שבראשה עמד דוד בן-גוריון) לטבח, הייתה ניסיון להסתירו במשך כשבועיים באמצעות מניעת הכניסה לכפר ובאמצעות הצנזורה הצבאית, תוך ביצוע תחקיר פנימי על הנסיבות שגרמו לו. פעיל מפ"ם לטיף דורי וחברי הכנסת מאיר וילנר ותופיק טובי (מטעם מק"י) גבו עדויות מהפצועים והביאו את דבר האירוע לידיעת הציבור. וילנר וטובי אף השתמשו בחסינותם הפרלמנטרית וסיפרו על האירוע מעל דוכן הכנסת. כתוצאה מכך ומהלחץ הציבורי למצות את דינם של מבצעי הטבח, נאלצה לשכת ראש הממשלה לפרסם הודעה כי "בכפרים נפגעו על ידי משמר הגבול כמה כפריים, ולכן מינה ראש הממשלה ועדה לברר מידת אחריותם של אנשי משמר הגבול, ואם יש להעמידם לדין"."

ועוד מאותו טבח: " בינואר 1957 הועמדו לדין 11 חיילים וקצינים שהיו מעורבים בטבח בכפר קאסם. גזר הדין במשפטם ניתן באוקטובר 1958. שמונה מהנאשמים הורשעו ונדונו לתקופות מאסר ממושכות (7 עד 17 שנה), אך אף אחד מהם לא ריצה את מלוא תקופת מאסרו. כעבור שנה בלבד זכו אחרוני המורשעים בחנינה מנשיא המדינה, יצחק בן צבי, והשתחררו ממאסרם. בנוסף על כך, את תקופת המאסר העבירו המורשעים באכסניה. "

אם האירוע של כבר קאסם היה החקר ונשפט על ידי גורם חיצוני בינלאומי אז כל המעורבים היו היום עדיין בכלא למאסר עולם ללא אפשרות ערעור.
אבל בישראל כמו בישראל מקימים ועדה מקומית מעלימים את הכל במחשבה שכולם עוורים.

העיקר להביא ידיעות מהעולם.

מזכיר לי ששמעתי פעם על נהג בישראל שעבר באור אדום וכשעצרו אותו ניידת תנועה אז התירוץ שלו היה " אבל עברו באדום עוד 3 מכוניות למה עצרו אותי דווקא ? "

מציע לך לראות את הסרט bloody Sunday סרט טלויזיה אחד החזקים שראיתי בחיים.
מבוסס על אירועים שקרו במציאות שרובם מצולמים גם בוידאו אותנטי מאירועים שם.
ותבין מה כוח צבאי ואיך הצבא מתנהל ובתור אחד שעושה מילואים בפיקוד מרכז ליד האלוף אז צה"ל לא שונה בהרבה מאותם חיילים קרביים אמיצים גיבורים של הצבא הבריטי צנחנים שרצחו בדם קר אזרחים! רצחו בדם קר ! וכן הם היו צנחנים קרביים שחלקם הגדול אחרי האירועים גם הועלה בדרגה. והיחס אליהם באנגליה היה כאל גיבורים כאל לוחמים כאל קרביים לא סתם אלא מיחידת הצנחנים הבריטית.

תאמין לי שאת לא רוצה לדעת איזה כסת"ח יש בצה"ל וכמה אירועים נעלמים.

אבל הכי קל לפתוח אשכול על איזה מדינה ולהאשים את האו"ם ברור.

אם לישראל ולצה"ל לא היה מה להסתיר אז הם לא היו מתנגדים לחקירה בינלאומית.

טבח כפר קאסם: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98...0 %D7%A1%D7%9D
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2010, 23:49

אני לא יסודי ברור:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "אתה ממש לא יסודי"

ובכל זאת מה דעתך על כך שאתר האו"ם מלא באלפי ומאות אלפי חקירות מאמרים על אירועים שונים בעולם אבל ישראל המדינה היחידה שמפחדת מסתירה ולא מוכנה שהאו"ם יחקור יבדוק יראה מה קורה פה ?

מה דעתך על זה שכל אירוע מעורר מחלוקת בישראל תמיד אבל תמיד נשאר תחת איזו ועדה של אנשים בני 200 ועדה שאין לה את היכולת אפילו לעשות נו נו נו למישהו ?

למה לדעתך ישראל שהרי אין לה מה להסתיר או לפחד ההפך הרי ישראל מתגאה בדרך פעולה של המשט וישראל מסבירה לכולם שככה היה צריך לנהוג כלפי המשט אז מדוע ישראל לא מוכנה לחקירה בינלאומית ? ממה בדיוק מפחדים פה בישראל ?

את ישו נשאיר לפעם אחרת. אני חי היום וההורים שלי חיו בזמן טבח כפר קאסם. ישו לא מעניין אותי כרגע.
ישן 21-06-2010, 00:27
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
הפוסל במומו פוסל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "אני לא יסודי ברור:"

חוסר ההגינות שבה מתנהלת מערכת לינץ' כנגד ישראל במסדרונות האו"ם, ובכל מיני פורומים
בינלאומים שחלקם הגדול נחשד, בצדק, באשר לכוונותיו, עוד בטרם התבררו העובדות לאשורן
או הוכחו האשמות כלשהן, מקוממת.
לנוכח מציאות עגומה, לא שיוויונית ולא הוגנת זו, מה הפלא שישראל מתנהגת בחשדנות
וחוסר אמון כלפי כל ועדה למען או נגד, היוצאת מטעם ארגון כמו האו"ם והפרוקסים שלו.
הם זכו בגישה הזאת מצידנו, ביושר, ללא כל ספק.
מי שמתעקש על פרפקציוניזם, בהקשר הזה, הוא לא פחות ממשרתם של תועמלנים איסלאמים
ואנטי ישראלים והגרועים שבאויבי ישראל, לדעתי, סובל באופן מובהק, מתסמונת הגשר על הנהר קוואי.

נערך לאחרונה ע"י Leopad בתאריך 21-06-2010 בשעה 00:30.
ישן 21-06-2010, 00:35
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אתה לא ממש אוהב אותנו..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "ואם האו"ם יחליט או היה מחליט לחקור את האירועים שם:"

האם יש באמתחתך גם ארועים מארועים שונים כגון רצח עם, או מחיקת כפרים שלמים מעל פני האדמה?
אולי תוכל גם לרענן את זכרוננו על שנות דיקטטורה בארצות השונות שעל הכדור, או אפילו עבודות פרך בהן נענשו "אויבי המשטרים" השונים?
אולי גם אתה זוכר את מיליוני האנשים שהוגלו, עונו, נאנסו ונרצחו במדינות השונות? (גם הנאורות..)
ממש סביב מדינת ישראל, מדינות שונות פשעו פשעי מלחמה בכמויות מסחריות, זוכר משהו?
מה, לא שמעת על מיליוני הילדים שנמכרים בעולם לזנות ולעבודה?
יש מצב שהבחנת (אולי) בדרך שהחמא"ס מתנהג לתושבי עזה עצמם ולפלגים השונים?

נקל להבין שאתה כואב את כאבם של אויבנו, מתעלם מכל הרוע שבעולם ועוסק בהלכאה עצמית..
קצרה היריעה.. אתה לא מרוצה, הזיכרון אצלך סלקטיבי לחלוטין, אתה מתעלם לחלוטין מכל ההיסטוריה המפוארת שלנו, בז לכל אותם לוחמים שנלחמו ונפלו על משמרתם ולאותם חלוצים שהקימו את המדינה ומעדיף להתנתק מהידיעה הפשוטה, שבעצם, בזכותם של הללו, אתה כותב ממש ברגעים אלה בפורום ואפילו מרשה לעצמך להעביר בקורת מתוך הנוחיות שהתאפשרה לך לעשות כן..
מלחמת השחרור לצנינים בעיניך, כי אתה מעדיף לבכות את ה"נכבה".
אני משער שלא נולדת, אבל מאז מלחמת השיחרור, עברנו לא מעט מלחמות שאוייבנו ניסו לכלותינו..
המונח "נזרוק את כל היהודים לים" לא נולד אתמול.. שאל את יקיריך המבוגרים. הם בוודאי זוכרים את הימים שקדמו למלחמת ששת הימים, שלא לדבר על מלחמת יום הכיפורים..
אין לי שמץ של מושג מי אתה, או מה עשית בחייך עד היום, אבל מאחר ואתה מגלה בקיאות בהיסטוריה, (כולל ציוני דרך ותאריכים) הייתי מצפה ממך שתלמד את כל החומר.. לא רק את מה שכבודו מסוגל להכיל, אלא גם את החומר שאתה באופן טבעי, מתנגד לו..

ישן 21-06-2010, 08:56
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אנחנו נמשיך לחפש במקומות אחרים, ןאתה תמשיך להוכיח
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "ואם האו"ם יחליט או היה מחליט לחקור את האירועים שם:"

שללמוד היסטוריה מערוץ ההיסטוריה וערוץ 4 של יס זו צחוק מהעבודה ("אחד הסרטים החזקים שראיתי בחיי" - ואו, צוציק, אתה ממש מרשים אותנו. אני די בטוח שראית גם כמה סרטי פורנו חזקים, אז מה עכשיו תבוא לדבר בשבח ה Gang Bang?).

איש איש ותפקידו בחיים.

בשלהי הקריירה האקדמית שלי, כשבתרגולים נתקלתי ביותר ויותר סטודנטים צעירים מן הסוג שלך, המצאתי מונח שתיאר במדוייק את דרך ההתבטאות שלכם:

"דה-בנאליזציה של הטימטום האנושי". רק שבניגוד לטימטום הפשוט וה"טהור" - שיש בו משהו מצחיק ואנושי, "טימטום הפסאודו משכילים" הוא מכוער ובזוי.

ישן 20-06-2010, 23:44

ובקשר ל kyrgyzstan שפתחת אשכול לא ברור למה על המדינה הזו:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "2,000 הרוגים ומאות אלפי פליטים בעימותים אתניים בקירגיזסטאן"

אולי כי אתה חושב שאם שם יש פשע אז גם פה מותר ? או שאולי אתה חושב שהאו"ם לא מטפל ולא חוקר ולא נוגע במה שקורה שם ? לא הבנתי את מהות האשכול שלך.

ובכל זאת אלה התוצאות החלקיות בלבד כשאתה נכנסת לאתר הרשמי של ה UN האו"ם ומחפש שם kyrgyzstan:

http://search.un.org/search?ie=utf8...zstan&Submit=Go

והנה עוד כתבה על המדינה הזו:

Kyrgyzstan: Un: UN appeal for Kyrgyzstan: over 71 million dollars needed

http://www.speroforum.com/site/arti...+dollars+needed

והנה האתר של בית המשפט היבנלאומי קישור של האו"ם תראה כמה אנשים נשפטים שם מכמה מדינות ותנחשב איזו מדינה לא מופיעה שם ? אה נכון המדינה עם הצבא הכי מוסרי בעולם. המדינה שאין לה אף פעם מה להסתיר כמו בטבח כפר קאסם וכמו בשייטת אלב המדינה היחידה בעולם שמתנגדת לחקירה בינלאומית ומוכנה להרוס יחסים עם טורקיה וארה"ב העיקר שלא יחקרו. למה ? כי ברק וכל אנשי הבורקס עלולים ללכת לכלא. כי אם לישראל לא היה מה להסתיר הם היו מוציאים את הכל החוצה.

http://www.icj-cij.org/homepage/index.php?lang=en
ישן 21-06-2010, 00:09
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
הקלות הבלתי נסבלת של העיוות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "ובקשר ל kyrgyzstan שפתחת אשכול לא ברור למה על המדינה הזו:"

אני מניח שאין הרבה כאן המוכנים למות כקדושים מעונים.
הקם להורגך השכם להורגו, אינו רק פתגם אלא מעוגן באמנות הבינלאומיות.
מן הסתם, אחרי שאתה מת, קשה לך להשכים ולהרוג את אותו אחד שבא להורגך.
אגב, באותה רשימה "מפוארת" שלך שחסרים בה, לדעתך, כמה "פושע מלחמה"
מצידנו, חסר בה רשימה ארוכה, של רוצחי גברים, נשים וטף, עורפי ראשים
ושאר מעשים "הומניטרים" כגון אלא.
מעשה נולה אחד אינו מצדיק מעשה נולה אחר, אך המאבק במחוזותינו אינו
משול לישיבה על קפה בין בונבוניירות לעוגיות בהאג או בריסל, אין לנו לרגע
את הפריבלגיה של טמינת הראש בחול בחוסר מעש, לא החלום הלאומי הרטוב
שלנו, אך זה מה יש.
לא אנחנו אלו שמאיימים ופועלים להכחדתם של אחרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר