לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2010, 15:55
  hhh111 hhh111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.09
לא יודע איך להתקדם איתה..

הסיפור שלי הוא כזה..

יש מישהי שהכרתי בבסיס, בהתחלה לא הסתדרנו, אחרי זה המצב השתפר, והפכנו להיות ידידים טובים..

שנה אחרי שהכרתי אותה פתאום התאהבתי בה, לא ידעתי מה לעשות (חשוב להדגיש כי מעולם לא הייתה לי חברה, יותר מזה, אפילו מעולם לא נישקתי מישהי, ככה שאין לי מושג מה לעשות, ואני גם מאוד ביישן)
נאי מאמין שבאיזה שהוא שלב היא הבינה שאני מאוהב בה, ולא ראיתי רמזים מהכיוון שלה, וגם חברה שלה אמרה לי שיש לה מישהו, אז בגלל זה ירדתי מזה..

היא כבר משוחררת שנה ואנחנו עדיין בקשר, מדברים בטלפון מדי פעם לפעמים אני רואה אותה אבל הכל בקטע של ידידים..

אתמול הייתה חתונה של אחי והזמנתי אותה כמו עוד הרבה חברים, ובאירוע כמעט כל הזמן הייתי איתה, החזקנו הרבה ידיים, אפילו רקדנו סלואו ביחד, אבל אני לא יודע מה לעשות הלאה, קודם כל אני לא יודע אם היא רוצה משהו בכלל, איך אפשר לברר את זה ? ודבר שני גם אם היא כן רוצה, מה אני עושה ? פשוט אין לי מושג בכלל וחשוב לציין שאני מאוד ביישן..

אשמח לתגובות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2010, 18:59
  hhh111 hhh111 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "לבוא לחתונה של אחיך ולהיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי niceguy92
לבוא לחתונה של אחיך ולהיות איתך להחזיק ידיים ולרקוד סלואו. זה בהחלט אומר הרבה. אתה רוצה לדעת אם היא מתעניינת בך, תסתכל אם היא שומרת איתך הרבה על קשר עין, מחייכת הרבה, משחקת בשיער, יוזמת נושאי שיחה ממשיכה שיחה כשהיא נתקעת, שואלת שאלות מחמיאה לך. כל אלה אומרים לך שהיא מעוניינת.
לפי דעתי היא כן. וכדי לקדם עיניינים הייתי ממליץ ליצור עוד מגע עוד ועוד. עד למצב של נשיקה.
אל תפחד כל כך ממה שהיא רוצה. נסה תתקרב תיזום הכי גרוע שיכול להיות זה שהיא תגיד לך לא.

אבל אם היא תגיד לי לא זה יהרוס את הידידות שלנו, שזה משהו של כמה שנים..

ודבר שני אני רואה פעם בהרבה זמן, כי אנחנו לא גרים באותו עיר, אז זו בעיה ליישם את כל מה שמארת בהתחלה..
ישן 21-06-2010, 23:46
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "[QUOTE=niceguy92]לבוא לחתונה..."

הייתה לי פעם ידידה שאמרה לי לא. ואנחנו המשכנו להיות ידידים. הייתה לי גם חברה שניפרדנו ונשארנו ידידים. כל אחד איך שהוא. אני לא חושב שאם היא תגיד לך לא זה חייב להרוס לכם את הידידות.

השאלה עד כמה אתה בסדר עם זה שאתה מאוהב בה ואתם רק ידידים..
ככה זה החיים, ואתה הגבר, אתה צריך להסתכן לקחת סיכונים, אם לא הולך אז לא הולך אבל רק ככה מתקדמים ולומדים מטעויות. תסתכל תמיד על הצד החיובי.

עיניין המרחק שלכם נשמע בעייתי.. אתה צריך למצוא דרך לראות אותה יותר. זה אפילו יכול להיות בצורה עקיפה שביקרת חבר ליד איפה שהיא גרה, ואתה יכול למצוא עוד מאות סיבות. אבל באמת שעדיף שתמצא דרך להתראות איתה יותר.

בהצלחה.
ישן 26-06-2010, 12:39
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "[QUOTE=niceguy92]לבוא לחתונה..."

ציטוט:
אבל אם היא תגיד לי לא זה יהרוס את הידידות שלנו, שזה משהו של כמה שנים..

אני מזדהה איתך לגמרי, יודע על מה אתה מדבר בצורה מדויקת.
אבל תאמין לי שזה לא יהרוס לכם את הידידות.
במצב בו היא אומרת לך לא, אז טיפה מוזר קצת זמן הקשר דועך ואז הוא חוזר לעצמו - הכל תלוי בך. אם אתה בוחר להמשיך הלאה ולהתעלם מזה, או להתקע על זה.
אני הייתי במצב בו ניתקתי קשר עם מישהי כזו, זה סתם עשה רע לשנינו... לא חזרנו להיות ידידים בגלל עוד כל מיני גורמים, אבל אני בטוח שאם הייתי בוחר להמשיך הלאה, היינו חוזרים להיות ידידים.
הכל תלוי בגישה שלך.

מה גם, שעדיף להוציא את זה החוצה, עם הסיכוי שיקרה משהו, או לפחות שזה יעבור. זאת אומרת, תוציא את זה - אם היא תדחה אותך, לפחות תוכל להעביר את הרגשות האלה ולהמשיך הלאה להתעניין בבחורה אחרת.
ישן 26-06-2010, 12:43
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "עוד מישהו יודע איך אני יכול..."

ציטוט:
עוד מישהו יודע איך אני יכול לדעת אם היא מעוניינת

אל תתעסק בזה יותר.
מתוך ניסיון אני מציע לך לעשות את הצעד. למה?
כי היא לפעמים יכולה לעשות עליך רושם כאילו בעניין, רגע אחרי - ההפך הגמור. יכול להיות שהיא תתנהג ככה בלי לשים לב. אולי היא רוצה אבל היא מתנהגת כאילו היא לא רוצה, בטעות מוחלטת. ואולי גם ההפך. היא לא יודעת איך אתה מפרש את המעשים שלה.

פשוט תעשה את זה, תנסה.
אם היא תגיד לא - אז לא קרה כלום. אז אם אתה בוחר להמשיך הלאה ולשמור איתה על קשר, אתה תצליח בסופו של דבר להישאר איתה בקשר ידידות כזה חזק. זה באמת תלוי בבחירה שלך.
אלא אם היא תבחר לנתק קשר, מה שפחות נראה הגיוני או סביר - בנות לא עושות את זה.
ישן 26-06-2010, 23:18
  hhh111 hhh111 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "גם זה לא כדאי, מניסיון... אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
גם זה לא כדאי, מניסיון...
אם היא תגיד לך שהיא לא בעניין, זה עדיין לא יעזור לך להתגבר עליה. אתה עדיין תישאר מאוהב בה וכל דבר קטן שיקרה אתה תחשוב שאולי היא שינתה את דעתה פתאום.
וגם משום שאותה ידידה בטח לא תברר את זה בצורה ישירה, אלא תגיד לך מה פחות או יותר דעתה, אתה תמצא רק סיבות לפסול את מה שהידידה אומרת ותמצא סיבות למה אולי כן זה אפשרי.

פשוט תעשה את הצעד. כמו שישי אמר - כן כן, לא לא... רק ככה תוכל להתגבר עליה במידה והיא לא רוצה.

העניין של הבירור זה רק כדי איך לפנות אליה, רק אם יקרה מצב שהיא תגיד שהיא באופן מוחלט לא רוצה אז אני לא אנסה, בכל מצב אחר אני מעדיף בכל מקרה לנסות..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר