לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2010, 10:45
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "גם לי היה ככה אבל לפי דעתי..."

כן אני מסכים, גם לי היה אחד ממש קשה, ו-2 רגילים..

הכמותית היה פחות או יותר בסדר אבל המילולית לדעתי היה יותר קשה.. במיוחד הפתיעו אותי הקטעי קריאה. ציפיתי שהם יהיו יותר פשוטים ושהשאלות יידרשו פחות חשיבה. השאלות של הקטעים, לפחות במבחן שלי, היו ממש ערבוב של שאלות קטעים רגילות ושאלות הגיון.

אני חייב לומר שהרגשתי שהקורס (הייקיו) הכין אותי ממש טוב, גם עשיתי איזה 20+ סימולציות, כשחצי מהן של המרכז הארצי והן כללו את כל המבחנים של השנים האחרונות, ועדיין הופתעתי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 21:37
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "כן ניחשתי יחסית הרבה בכמותית,..."

http://www.limudim-info.co.il/one_news.asp?IDNews=8051
ציון הבחינה הפסיכומטרית ומשמעותו, המומחים של יואל גבע מסבירים לנו כיצד מחושב הציון הפסיכומטרי:

• השוואה ליתר הנבחנים - באותו נוסח של בחינה פסיכומטרית, לכל שאלה בתחום מסוים [חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית] משקל זהה לזה של השאלות האחרות באותו התחום. מספר התשובות הנכונות של כל נבחן בשני הפרקים מאותו התחום, מושווה למספר התשובות הנכונות של יתר הנבחנים.

• השוואה לנבחני עבר - השוואה נוספת של התוצאות מתבצעת עם תוצאותיהם של נבחני עבר באמצעות כלים סטטיסטיים - כך שהציון במבחן הפסיכומטרי הוא ציון יחסי ועבור נבחן מסוים, אין הבדל בין המועדים השונים.

• השפעתה של רמת הקושי על הציון - בין רמות הקושי של מבחנים שונים או פרקים שונים באותה הבחינה יתכנו הבדלים, אך הודות לכלים הסטטיסטיים בהם משתמש המרכז הארצי, הציון לא יושפע כלל. לדוגמה, אם המבחן קשה באופן יחסי, אז עבור אותה כמות של טעויות יתקבל ציון גבוה יותר ביחס למבחן קל.

• סולם הציונים – סולם הציונים של הבחינה הפסיכומטרית נע בין 200 ל- 800 נקודות. כמו כן, ניתנים שלושה ציונים נפרדים לכל אחד מהתחומים [חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית], הנעים בין 50 ל- 150 נקודות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר