לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 19:56
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "בן כמה אתה ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GhostTrick
מה זה מסטער ? ומה זה סקר=שקר ?
דיי עצוב שזו הדרך של אנשים פה להתמודד עם המציאות.

ואם יש לך הוכחות כלשהם שהסקר הזה שקרי תביא אותם אני אעביר אותם אישית לערוץ 2 שיחקרו.
אבל אם יש לך משהו רלוונטי אחר לטעון כנגד הסקר אשמח לשמוע.

אבל השטויות שלכם התגובות האלה לא מוסיפות כלום לפורום.

סקרים בדרך כלל הם קנויים , כבר היו מספיק אשכולות לגבי איך מפרסמים סקרים אשר יקדמו מהלך מסוים, לכן נשאלים הנסקרים כ10 שאלות ורק תוצאות אחת או 2 מהם מתפרסמות.
אמת חלקית הינה שקר גמור.
(אם היו שואלים האם אתה מוכן לשחרור גלעד שליט, במחיר 2 חיילים הרוגים ,אני לא מאמין שמישהו יענה כן. אבל האם זה לא הפרוש של כל מחיר?)
ובן כמה אני? אתה יכול להציץ בפרופיל שלי.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 30-06-2010 בשעה 19:58. סיבה: טעות כתיב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2010, 20:17
  GhostTrick GhostTrick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.10
בקשר לשאלה שלך בסוגריים:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "[QUOTE=GhostTrick]מה זה מסטער..."

כתבת שאתה לא מאמין שמישהו יגיד כן.

מהסתובבות בשבוע האחרון בפורום סקופים ברוטר.נט ובפורום סקופים בפראש 99% בעד פעולה צבאית לשיחרור גלעד שליט גם במחיר חיילים הרוגים. ככה שיש הרבה שהיו עונים כן על השאלה שלך.
כי אין בן אדם בעולם כולו שלא מבין ולא ברור לו שניסיון לשחרר את גלעד שליט יעלה לנו בכמה חיילים הרוגים כולל גלעד שליט.

מעבר לזה לכוונה בכל מחיר: אז כן יש אנשים שמוכנים להקריב את גלעד שליט ועוד כמה חיילים ושלחרר אותו בפעולה צבאית ויש כאלה שמוכנים לשחרר את המחבלים שהחמאס דורש לקבל את גלעד שליט בריא ושלם אף חייל לא ייהרג בפעולה צבאית וצה"ל יוכל להמשיך למנוע פיגועים כמו שהוא מנע במשך ה 4 שנים האחרונות פיגועים שהחמאס וארגונים אחרים מנסים לעשות בכל יום כמה עשרות ורק בזכות צה"ל ולא בזכות גלעד שליט אין לנו ב 4 השנים האחרונות מאות רבות של אזרחים וחיילים הרוגים וחטופים.

רק בן אדם נאיבי יחשוב שהחמאס בגלל שיש לו את גלעד שליט ב 4 השנים האחרונות יושב ומשתזף בשמש. כל יום ביומו יש מספר ניסיונות לחטוף חיילים בדוק! וכל יום יש מספר נסיונות לבצע פיגועי תופת!

אז לבוא להגיד שבגלל הברגותי הזה כי קוראים לו ברגותי מחר ימותו 600 יהודים זה טמטום שאין לו שום בסיס.

הסיבה שלא רוצים לשחרר את המחבלים בעד שליט זה מפאת כבוד להראות מי יותר חזק מי יותר גבר מי לא נכנע מי לא מצמץ ראשון. זה הכל. לאף אחד לא מזיז בכלל מברגותי הזה או השני. מזיז לאנשים שזה ברגותי שרצח אנשים ולכן אסור לשחרר אותו. מי שאומר ששיחרור ברגותי יגרום להרוגים בעתיד הוא שקרן. אנשים לא מוכנים שברגותי ישוחרר כי הוא סמל כי בעזה יהיו חגיגות. אבל מי שמקורב לצבא ועושה מילואים יודע שכל יום נמנעים עשרות פיגועים קשים ולא צריך שום ברגותי ושום עבדאללה כדי שבטעות אחד מהם יצליח.

מה בדיוק כל אלה שמתנגדים לשיחרור המחבלים חושבים? אני לא מבין. מה שהחמאס זה ארגון זכויות אדם ובגלל שיש לו את גלעד שליט הם עכשיו יושבים בשקט? אני מציע לכל מי שמתנגד לשיחרור המחבלים וכל מי שטוען שאם ברגותי ישוחרר מחר ימותו 700 יהודים שיילך פעם לצבא לפיקוד מרכז ויבדוק כמה התרעות ביום יש וכמה ניסיונות בפועל יש לבצע פיגועי תופת והם נמנעים לא כי החמאס משחק בפלייסטיישן 3 עם גלעד שליט אלא כי צה"ל 24/7 מצליח למנוע אותם.

אז שמישהו יסיבר לי למה עם ברגותי מחר בעזה יהיו 700 יהודים הרוגים ולמה אם הוא יהיה בכלא לא יהיו ? מה הוא קוסם ? מה הוא נביא ? מי הוא בדיוק ? שמישהו יסיביר לי טכנית למה אם ברגותי משוחרר יהיו מאות הרוגים פתאום ? מעניין אותי לדעת ממה עשוי ברגותי שמייחסים לו כאלה כוחות.

הנאמנים שלו בעזה לא צרכים שהוא יישב לידם כדי שיהיה להם מוטיבציה לבצע פיגועים.

אז מה בדיוק עושה את ברגותי לכל כך מיוחד ומפחיד שכולם קובעים חד משמעית שאם הוא ישוחרר מחר כולנו נמות ?
ישן 01-07-2010, 08:20
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אני מציע שתלמד איזה קורס בשיטות מחקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "סקר ערוץ2: מעל 53% מהציבור בעד שיחרור גלעד שליט בכל מחיר:"

1. 53% בשבוע שבו כל התקשורת מדברת על הצעדה ועל הסלבס התומכים בעסקת גלעד שליט, זה מעט מאוד, בעיקר כשידוע מי מזמין הסקר.
2. מזמין הסקר, הוא ערוץ 2 שתומך בהסכם. בבחירות, כשהליכוד עושה סקר - הליכוד זוכה, כשקדימה עושה סקר - קדימה זוכה. ככה זה תמיד.
3. מה היתה השאלה המלאה, המקורית של הסקר? יש לזה השפעה ענקית. אפשר לשאול "האם אתה בעד חלוקת ירושלים?" ואפשר לשאול "אם לא תהיה שום אלטרנטיבה אחרת, האם לדעתך מסירה של שכונה במזרח ירושלים לטובת שלום והפסקת הירי על שדרות עדיפה מהמשך הפיגועים?"
4. מה סטיית התקן?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר