לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2010, 12:37
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אסור לבעוט בחתול!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הדבר היחיד בו צריך לפנק חתול..."

זה עשוי לפגוע בו לצמיתות וע"י כך להפוך את הענישה (המוצדקת) ל"לא מידתית וחורגת מכללי ההומאניות והענישה המידתית המקובלים").

לסבתא שלי, כמו לכל הייקים, היו חתולים מפונקים וחולערות שעם הזמן הפכו ליותר ויותר כאלה. אבא שלי, ויותר מכך אחיו הצעיר, לימדו אותי כמה מרזי תורת הנסתר "איך להעיף חתול עם כפה בלי לחסל אותו". את עקרונות הפיסיקה קשה להעביר בהתכתבות, אבל כן אפשר לציין עקרון חשוב בתורה והוא:

אחרי שהעפת אותו מהפוטל עם כפה תמיד תקפיד לזרוק עליו איזו כרית, ועוד כרית ואחריהם לעשות כמה צעדים מאיימים לכוונו". זאת משום שחתולים, כמו מפגינים בבילעין, יוצאים מתוך הנחה שאחרי הכפה הראשונה אתה תרתע ולכן הם משחקים אותה עם פאסון ועושים לך "חחחחחח" חצוף. מכה שניה ושלישית, בצירוף תנועת איום, מבהירים להם שזה לא משחק ושאם יהיו גיבורים גדולים הם ישלחו לבית לווינשטיין החתולי (ששם במקום שיקום נותנים זריקות הרדמה...).

אגב: כל זה נכון רק לחולערות שמפונקים בידי נשים, או לאחרונה גברים סמרטוטים. זה לא נכון בכלל לחתולי הרחוב שהם יצורים פיקחים וחמודים שלא פעם אני מעדיף את חברתם בזמן שמירת לילה במליואים, על פני קוראי מוסף הספורט מפצחי הגרעינים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר