לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2010, 23:08
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "בארץ... גם על מתנה צריך לשלם..."

ייבאת משהו לארץ, אי פעם?

לא, לא על פי הארץ. וגם לא בדיוק לפי מחירו בחו"ל.

כשאתה שולח מוצר בשילוח בינלאומי, מצורף אליו מסמך שנקרא Air Waybill, שבו השולח מצהיר בחתימתו על תכולת החבילה, ערכה, ערך המשלוח, וכו'.

המכס מתבסס על הנתונים המופיעים בהצהרה זו.

לדוגמה, אם שלחת מוצר לתיקון בחו"ל, ומחזירים אותו לארץ, יכתבו את שם המוצר, יסמנו לידו RMA, ויכתבו בערך שלו 0 (כי המוצר נקנה כבר, וכבר שולם עליו מכס). ואז תחוייב במכס רק על העלות שמצויינת ליד סעיף המשלוח...

כמובן שהמכס יכול להגיד: "שמע, המחיר שכתוב במסמך - לא נראה לי" - ואז הנמען יצטרך להציג בפניהם חשבונית על סך הסכום שכתוב שם כדי להוכיח שאכן קנה את המוצר במחיר שכתוב שם. אם אנשי המכס לא ישתכנעו, הם יחליטו לבד מה המחיר, ואולי אף יהיה קנס על נסיון לתחמון.

בכל מקרה, המחיר בארץ הוא בוודאי לא הקובע.

הדבר הכי יפה, הוא, ששיעור המכס תקף על מחיר כל העסק, כלומר המוצר + המשלוח. כלומר אתה משלם מכס גם על המשלוח באותו אחוז שיש על המוצר המשולח.

למי שיתהה מה קורה אם בחבילה יש כמה מוצרים שהמכס עליהם שונה: פקידי המכס יחלקו את השווי היחסי של כל שורת מוצר בתצהיר יחסית לסך הכל הסכום (ללא משלוח), ויחלקו את דמי המשלוח באופן יחסי זהה, ויחייבו מכס משתנה על חלקי דמי המשלוח בהתאם לחלק היחסי של כל מוצר ואחוז המכס שלו. מתוחכם, הא?

דוגמה ל Air waybill של חברת UPS:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ups.com/aircargo/images/Airway_Bill.gif]

דוגמה לפרטי טובין ממולאים ב Air waybill של חברת FedEx:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.fedex.com/images/shared/emea/shared_emea_intwaybill4.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2010, 12:30
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "או שאתה מכיר כמה אנשים שלא..."

ראיתי את הקבלה שהוא קיבל, אז קשה לי להאמין שהוא גם המציא וגם הדפיס קבלה
המכשיר היה גם טלפון (הוא הריץ ליד האנדרואיד windows mobile, יכול להיות שזה מה ששכנע אותם)

אבל לא ממש משנה אם אתה מאמין או לא, בשביל לדחוף אנדרואיד אני יכול פשוט להגיד אנדרואיד אז אני אומר אנדרואיד ושוב פעם אנדרואיד כי זאת מערכת הפעלה מעולה

ו FiReBall אין הבדל גדול בין מחשב כף יד לטלפון חכם, אם לא מכירים את המכשיר הספציפי או שמחפשים את האפשרות לשיחה אפשר לטעות בניהם בקלות

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 10-07-2010 בשעה 12:33.
ישן 10-07-2010, 13:11
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "ראיתי את הקבלה שהוא קיבל, אז..."

נתחיל מהסוף - זה כבר נהיה ממש פטתי הניסיון שלך לדחוף את המילה אנדרואיד לכל אשכול על אייפון.
הבנאדם שאל על אייפון - אם אתה יודע תענה, אם לא אז לא חייבים לדחוף משהו לא קשור.

אני באמת מצטער שאין לך עוד שותפים לאובססיית אנדרואיד שלך, אבל תמתין שמישהו יפתח הודעה על אנדרואיד ואז תשפוך את כל ההתלהבות שלך מהמערכת הפעלה האלוהית שאתה כל כך אוהב לקמפל כל יום (כי היא קוד פתוח).

בקשר למכס - זה חוסר אחריות להמליץ לאנשים לקנות משהו "כי אולי המכס לא ישים לב". האנשים במכס ממש לא טיפשים, אין לי מושג מתי אותו אדם קנה את המכשיר או איזה מכשיר זה היה, אבל בודאות מי שיקנה היום מכשיר טלפון טוב שמריץ אנדרואיד (ולא איזה משהו סיני מתפרק) המכס מכיר טוב מאוד את הדגמים האלו.

ישן 10-07-2010, 13:46
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "נתחיל מהסוף - זה כבר נהיה ממש..."

הוא שאל על העברת איפון (טלפון חכם) ועניתי לו על ניסיון של מספר אנשים עם אנדרואיד (טלפון חכם אחר)
לא ציינתי את כל היתרונות שלה על פני איפון כי זה לא רלוונטי (ויש יותר מדי בשביל להכניס אותם בהודעה)
ההבדל הוא שאיפון הרבה יותר מוכר ולכן הסיכוי שהנחו אותם במיוחד לא להעביר אותו במחשב כף יד גדול יותר

אני לא יודע מה מיקרוסופט ואפל הכניסו לך לראש אבל מערכת בקוד פתוח לא אומר שצריך לקמפל יותר מכל מערכת אחרת, קוד המקור זמין להורדה בנוסף לקובץ המקומפל

המכשירים שנקנו היו בעיקר של HTC (אם כי גם המוצרים שלה כמו של כל חברה מיוצרים בסין)

ישן 10-07-2010, 15:33
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "הוא שאל על העברת איפון (טלפון..."

האייפון הוא בצורת מלבן, גם קופסת נעליים היא בצורת מלבן, אולי תמליץ לו לקנות נעליים - בטח לזה הוא התכוון שהוא פתח את האשכול. הוא שאל על העברת אייפון, לא שום דבר אחר! אתה בצורה אובססיבית החלטת לנתח את דבריו והסקת שהוא מעוניין באנדרואיד.

ושוב אתה כותב דברים שסתם עלולים להטעות אנשים ולגרום להם לשלם מכס יקר על מכשיר שהם בכלל לא היו מעוניינים בו מלחתחילה, רק כי הם הוטעו לחשוב שיש סיכוי שלא יתפסו במכס - אתה מוכן לקחת אחריות על כך שיש סיכוי גבוה יותר לשלם פחות מכס על טלפון htc שמריץ אנדרואיד? תהיה מוכן לשלם את ההפרש למישהו שיעצת לו את זה במידה והוא יעבור במכס ויקחו לו 32%? אנשים לא צריכים להידפק בגלל המלצות חסרות אחריות שלך שנובעות מאובססיה.

בקשר לקימפול- זאת הייתה עקיצה שמכוונת לאובססיה שלך להזכיר לכולנו כל הזמן שאנדואיד זה קוד פתוח, על אף שזה לא משנה בכלום ל99.9% ממחזיקי מכשירים סלולרים שמריצים אנדרואיד.

ישן 10-07-2010, 17:56
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "האייפון הוא בצורת מלבן, גם..."

איפה המלצתי לו לקנות אנדרואיד?
אפל טוענים שאיפון הוא טלפון חכם ואז אפשר להעביר אותו כמחשב כף יד
אפל לא טוענים שאיפון הוא נעלים (למרת שאם הם יגידו את זה אני בטוח שיגיעו כמה אנשים שיתחילו לנעול איפונים)

ציינתי מקרה שאני יודע עליו, לטעמי אפשר להסיק מהפרט אל הכלל אבל אני לא לוקח אחריות על כלום, אם אין לי סיכוי להרוויח מלקיחת האחריות אז אין לי סיבה להסתכן בהפסד

מי ציין כאן שאנדרואיד הוא קוד פתוח? אתה או אני?
בתור "בעל האובססיה להזכיר לכולם כל הזמן שאנדואיד זה קוד פתוח, על אף שזה לא משנה בכלום ל99.9% ממחזיקי מכשירים סלולרים שמריצים אנדרואיד" אני עושה עבודה מחורבנת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר