לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2010, 11:03
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
בקשה| צריך עזרה בבחירת פלאפון

טוב אז ככה:
הנוקיה 6120 שלי מאורנג' התקלקל- פשוט אי אפשר לפתוח אותו ואין לי מושג למה- לא קרה שום דבר מיוחד, זה פתאום לא פעל (לא נפל למים או משהו כזה..).
הכרטיס סים שלי עדיין טוב וגם הכרטיס זיכרון. הבעיה היא שחשוב לי מאוד הלוח שנה ואני חייב להציל את הנתונים שהיו בו.

שאלות:
1. האם זה אפשרי להציל את הנתונים האלה?
2. אני לא יודע לפני כמה זמן קניתי את המכשיר הזה אבל אני מעריך ששנתיים וחצי- האם אורנג' יתקנו לי את המכשיר בחינם? ואם לא- כמה יעלה תיקון כזה?
3. יש דרך לברר מתי רכשתי את המכשיר?
4. למקרה שהם לא יצליחו לתקן את המכשיר, אני מחפש מכשיר חדש. דבר ראשון- האם כדאי לרכוש מאורנג' או מחנות פרטית או בדרך אחרת כלשהי?
אני חייל קרבי אם זה משנה למחירים..
5. ראיתי תוכנית לחיילים באתר של אורנג' חבילת גלישה 30 MB . האם זה יספיק לי בשביל סנכרון היומן שבפלאפון למחשב (במידה וזה עובר דרך האינטרנט) כל יום+גלישה בערך פעם בשבוע לאיזה ארבעה אתרים (לא שימוש מטורף..) ?
6. לגבי המכשיר עצמו, הנה הדרישות שלי מהמכשיר:
א. שיהיה כמה שיותר זול
ב. שהיומן בו יהיה נוח ויפעל כמו שצריך+שתהיה אפשרות לסנכרן אותו למחשב(ואם זה אפשרי לא דרך שימוש באינטרנט אז עדיף).
ג. עדיפות גדולה לנוקיה(אני פשוט רגיל לזה ולאפליקציות ששייכות לה+יש לי גיבוי מסויים שעשיתי פעם עם הpc suite)
ד. מצלמה לפחות 3.2 מגה פיקסל
ה. שתהיה דיבורית לרכב(לא bluetooth כי זה מציק כל פעם לכבות ולהפעיל את הבלוטוס ולהגדיר את זה..מניסיון).
ו. שהמקלדת שלו תהיה נוחה (ועדיף לא מסך מגע כי זה פחות נוח ומהיר להקלדה).
ז. דור 3.5

זהו בינתיים.. אם אני אזכר בעוד דרישות שלי מהפלאפון אני אעדכן.
אין לי יותר מדי זמן לברר את הדברים האלה ולהתעסק בזה כי אני בקושי נמצא בבית (צבא..) אז אודה לכם מאוד אם תוכלו לענות לי על השאלות הללו ואני אסדר את כל הנושא הזה בפעם הבאה שאחזור הביתה.

תודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י jc1010 בתאריך 12-07-2010 בשעה 11:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2010, 14:53
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "בקשה| צריך עזרה בבחירת פלאפון"

1. האם זה אפשרי להציל את הנתונים האלה?
תלוי מה מצב המכשיר, יכול להיות שיש תקלת תוכנה, והמידע עדיין שמור.

2. אני לא יודע לפני כמה זמן קניתי את המכשיר הזה אבל אני מעריך ששנתיים וחצי- האם אורנג' יתקנו לי את המכשיר בחינם? ואם לא- כמה יעלה תיקון כזה?
אם יש לך אחריות על המכשיר, שאני מניח שאין לך אחרת היית יודע שאתה משלם עליה, אז ניתן יהיה לתקן, במידה ואין, הם יכולים לתת לך הצעת מחיר ולתקן, סביב 50 ש"ח לדעתי אם אין נזק פיסי למכשיר.

3. יש דרך לברר מתי רכשתי את המכשיר?
יש כמה דרכים:
1. דרך נציג שירות של אורנג' *054
2. להסתכל בחשבונית, אם רכשת את המכשיר וחייבו אותך על המכשיר בחשבונית, אפשרי לפעמים, אז יופיע לך איזה מספר תשלום שילמת, אז תוכל לחשב מתי קנית.
3. אם חייבו אותך באשראי, תוכל לראות בפירוט של האשראי.
4. אם רכשת במזומן, אפשרות 1 היא האפשרות היחידה, התאריך שרכשת כנראה זהה לתאריך שחידשת חוזה.

4. למקרה שהם לא יצליחו לתקן את המכשיר, אני מחפש מכשיר חדש. דבר ראשון- האם כדאי לרכוש מאורנג' או מחנות פרטית או בדרך אחרת כלשהי?
אני חייל קרבי אם זה משנה למחירים..

עצם זה שאתה חייל, זה משנה את המחירים באורנג', יש מבצעים רבים לחיילים.
בנוסף אם ההתחייבות שלך עומדת להסתיים (רשמת שנראה לך שנתיים וחצי), כדי לבדוק מה חברות אחרות מציעות.
חנות פרטית, זה כמובן אפשרות, אך לדעתי מסלול חיילים בכל הרשתות נחשב מסלול מעולה, אלא אם המכשיר שלך רשום דרך חברה או הסכם של חברה כלשהי.
כחלק מהמסלול/תוכנית תוכל להנות מהחזרים על המכשיר, ולפעמים המכשיר יזוכה לגמרי(חיוב זיכוי מלא).

5. ראיתי תוכנית לחיילים באתר של אורנג' חבילת גלישה 30 MB . האם זה יספיק לי בשביל סנכרון היומן שבפלאפון למחשב (במידה וזה עובר דרך האינטרנט) כל יום+גלישה בערך פעם בשבוע לאיזה ארבעה אתרים (לא שימוש מטורף..) ?
אם אתה מסנכרן את המכשיר בבית, באמצעות תוכנה, אין כל שימוש באינטרנט.
פרטי היומן לא צריכים לשקול הרבה, ולרמת השימוש שלך, נראה שהחבילה תספיק.

לגבי המכשיר, אני ממליץ שתבדוק את האפשרויות לפני שאתה חושב על איזה מכשיר,
המאפיינים שכתבת קיימים בהרבה מהמכשירים שקיימים היום.
יכול להיות שיציעו לך מכשירים ספציפיים, אז יהיה יותר קל לבחור.

בהצלחה!

ישן 13-07-2010, 11:54
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "5.אני מתכוון בסנכרון למחשב..."

לגבי 5 נראה שהחבילה תספיק לשימוש שציינת, וכמובן במידה ולא, תמיד אפשר להגדיל את החבילה.

לגבי המכשיר, כמו שציינתי, יש מבחר גדול של מכשירים שעונה לדרישות שלך.
לפי האתר של אורנג':
יש להם מבצע חיילים, שאתה יכול בשימוש של 19.9 ש"ח לחודש לקבל החזר מלא על המכשיר (מחיר המכשיר 684 ש"ח)
שני המכשירים שניתנים בהחזר מלא אינם עולים על הדרישות שלך.

בגלל שהעדיפות שלך נוקיה, ישנם 3 מכשירים שעונים על הדרישות שלך אצלם:
E72 - מקלדת מלאה, מצלמה 5 מגה פיקסל, יקר יחסית
6730 - פשוט וקטן - הזול מהשלושה
E52 - בין שניהם.

לגבי הדיבורית לרכב, ממליץ לבדוק מול השירות של אורנג' אם קיימים מכשירים שיש להם עדיין.
אני לא מכיר מכשיר חדש, שניתן להרכיב לו דיבורית קבועה.
רוב הפתרונות היום זה BlueTooth או מתלה + מטען עם רמקול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר