לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2010, 16:21
צלמית המשתמש של maorlboro
  maorlboro maorlboro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.06
עזרה בעיה שנוצרת בעת חיבור דיסקים קשיחים למחשב

לפני שפרמטתי את המחשב היו מחוברים לי על הלוח אם (Gigabyte GA-P35-DQ6) צורב ו-6 דיסקים קשיחים במערך הבא בלי בעיות:
SATAII 0 - דיסק C (שעליו הייתה המערכת הפעלה)
SATAII 1 - דיסק D
SATAII 2 - דיסק E
SATAII 3 - דיסק F
SATAII 4 - דיסק G
SATAII 5 - דיסק H
GSATAII 0 - צורב

לפני הפרמוט ניתקתי את כל הדיסק קשיחים מהחיבורים ללוח אם ומהספק חוץ מדיסק C והצורב.
הפרמוט והתקנת מערכת ההפעלה עברו חלק.
לאחר התקנת הדרייברים של הלוח אם, אנטי וירוס ועדכוני מערכת ההפעלה כיביתי את המחשב וחיברתי באותו מערך שוב את הדיסקים האחרים.
לאחר שהדלקתי את המחשב היה חסר לי דיסק D וכל השאר הדיסקים נראו כרגיל.
כיביתי שוב את המחשב ובדקתי אם חיברתי טוב את החיבורים של דיסק D והחיבורים היו מחוברים טוב.
כשניסיתי להדליק את המחשב מחדש הוא נתקע לי על המסך לוגו של הלוח אם (לחץ כאן לתמונה) כ-10-15 דקות.
שוב כיביתי את המחשב והשארתי מחובר רק את דיסק C ואת הצורב. במצב הזה לפעמים המערכת הפעלה הייתה עולה ולפעמים זה היה נתקע שוב במסך לוגו של הלוח אם.
בפעמים שהמערכת כן הייתה עולה היה מופיע לי דיסק C ואילו הצורב לא היה מופיע בכלל.

אין לי מושג מה לעשות במצב שאני תקוע בו.

תודה רבה לעוזרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2010, 21:06
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maorlboro שמתחילה ב "בעיה שנוצרת בעת חיבור דיסקים קשיחים למחשב"

בלי פרטים נוספים זאת בעיה לעזור לך, אבל אתה יכול לנתק את החיבורים מהלוח ולחבר מחדש הכל (חיבורים של הכוננים הקשיחים והצורב) בלוח-אם, עד שזה מצליח והלוח מזהה הכל,כאשר המחשב לא מכובה ולהדליק מחדש חשוב לציין, כי בלוחות-אם עם בעיות זה בדרך כלל הפיתרון הכי פשוט.
עדיף לתקן או להחליף לוח-אם הבעיה ממשיכה חשוב לציין.
אם אין לך מספיק ידע ולא בדקת את הלוח-אם (החיבורים שלו), לפני כן אל תנסה את זה.

כדי לעזור לך יותר, איזה לוח-אם זה וכמה זמן הוא אצלך, האם היו בעיות בעבר עם הלוח?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 13-07-2010 בשעה 21:12.
ישן 15-07-2010, 02:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי maorlboro שמתחילה ב "כמו שציינתי בראש האשכול הדגם..."

אתה רושם, שלא היו בעיות עם הלוח מקודם ולכן תנסה משהו אחר לפני כן, אם לא היו בעיות לפני כן (כפי שאתה טוען) אפשר לנסות להחליף את הכבלים של ה sata לכבלים חדשים של sata, כי יכול להיות שזה יפתור את הבעיה וכבל אחד או יותר של sata גורם או גורמים לבעיה והחלפה של כבל אחד או יותר תפתור אותה. עושים את זה כאשר המחשב לא מכובה!

במקרה והחלפת הכבלים של ה sata לא עזרה, חוזרים לפיתרון הראשון, שהצעתי בהודעה הקודמת.
אני יחזור עליו שוב, הפיתרון הוא לכבות את המחשב לגמרי ואז לחבר את הכוננים הקשיחים והצורב ולהדליק מחדש כל פעם בסדר אחר, עד ששילוב כל שהוא יקלט ויזהה את כל הכוננים שוב. כל פעם ששחוזרים על התהליך לכבות את המחשב, לפני שמנתקים ומחברים מחדש. הבעיה הזאת יכולה לגרום גם לבעיות בצריבה בין השאר.
חשוב לציין, אם הפיתרון הזה עובד עדיף לבדוק את הלוח-אם (החיבורים של ה sata) על ידי איש מקצוע וקח בחשבון, שהבעיה תחזור על עצמה, כל פעם שאתה תנתק את הכבלים מהלוח-אם כנראה.

אם אין לך מספיק ניסיון עדיף לא לבצע שום דבר לבד ולתת לאדם עם ידע לעשות את זה, כי אתה יכול לפגוע ברכיבי חומרה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-07-2010 בשעה 02:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר