לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2010, 17:25
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
חובבי הקוד הפתוח: מוטורולה רוצה למנוע את פריצת המכשיר החדש droid x

אחד הטיעונים בעד אנדרואיד פה בפורום ובפורומים האחרונים הוא שמדובר בקוד פתוח, דבר המאפשר בעצם לשפר את המכשיר ולהוסיף לו תכונות שלא היו בו בהתחלה.

מסתבר שמוטורולה לא אוהבת את הפתיחות הזאת כל כך, הם הוסיפו למכשיר הdroid x החדש שבב efuse אשר הופך את המכשיר ללבנה (brick) במידה והמשתמש מחליט לבצע בו איזה שהם שינויים. לא מדובר ברכיב תוכנה כמו בטלפונים אחרים, אלא ברכיב חומרה שניתן לתקן רק על ידי שליחת המכשיר למעבדות מוטורולה.

פורומים של אנדרואיד זועמים על המהלך וכבר עולות קריאות להחרים את המוצר.
מקור:
http://www.downloadsquad.com/2010/0...ou-try-to-modi/

השאלה אם מדובר בטעות חד פעמית או שלאט לאט נתחיל לראות מכשירים עם efuse, כנראה שחברות הטלפונים והספקים לא כל כך אוהבות את החוסר שליטה במכשירים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2010, 18:09
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הבעיה היא לא רק האחריות, אחת..."

העניין של קליטת דור שלישי נשמע לי פחות קריטי במובן הזה.
תוכן נלווה זה מילא, המשתמשים ירצו לקבל אותו גם ככה (בין אם זה ישומים - שכל אחד יכול לכתוב, או טלוויזיה במכשיר - סתם דוגמא), ברגע שכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם מע' הפעלה, וליצור אילו שינויים שהוא רוצה, זה הופך להיות כאב ראש אחד ענק מבחינת תמיכה - שהלקוחות וודאי מצפים מהחברה לספק; אך זו נתקלת בקשיים, כי לך תדע מי עשה מה למערכת...

נעילה של המערכת בצורה מסויימת זה צעד מתבקש במובן הזה, ואולי הגיוני. כמובן, אני מקווה שלא יגיעו לרמה של אפל, אבל דרך האמצע (כפי שאני חווה כרגע מבחינת WM) נראית לי כפיתרון הטוב ביותר למצב.
ישן 16-07-2010, 18:17
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "העניין של קליטת דור שלישי..."

הwm הוא הכי פחות בעייתי מהבחינה הזאת מכל מערכות ההפעלה, רוב האנשים לא צריכים שום סוג של פריצה כדי להתקין בו מה שהם רוצים (בכל הדברים האחרים, אני לא סובל את המערכת הפעלה הזאת)

כל יתר החברות דורשות סוג מסויים של פריצה, לדעתי סימביאן הרבה יותר גרועה מאפל במקרה הזה, כל תוכנה חייבת להיות חתומה, ואם אתה רוצה לעקוף את הבדיקה הזאת אתה חייב לפרוץ, הבעיה שגם בשביל הפריצה אתה צריך חתימה דיגיטלית, מה שמחייב אותך לשלוח את הiemi שלך לאיזה אתר סיני מפוקפק.

הסגירות של אפל היא באישור למפתחים (אני לא רואה בזה חיסרון בכלל) ביתר הדברים הם לא שונים מהמערכות הפעלה האחרות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר