לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2010, 08:54
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני רוצה שיקבעו כללי התאזרחות במדינת ישראל שאינם בלעדיים למי שמוכר כיהודי אורטודוקסי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "מה אתה רוצה?"

אני רוצה שכללי ההתאזרחות יכללו:
1. אין קבלת אזרחות אוטומטית בגין זכויות כל שהן. למעט למי שנולד במדינת ישראל לאזרח או תושב הנמצא במדינה בהתאם לחוק ו/או נולד בחו"ל לבני זוג אזרחי מדינת ישראל.
2. ידיעת השפה העברית כדי דיבור וקריאה בסייסית
3. ידע בהסטוריה ובתרבות של עם ישראל לדורותיו
4. התמצאות במבנה השלטון בארץ - סמכויות, חובות וזכויות
5. הכרה בעובדה שמדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית
6. תקופת הכשרה בת 3 עד 5 שנים, בה תוכחנה כוונותיו הרציניות של המועמד והשתלבותו ותרומתו למדינה.
7. זכות כניסה ותושבות תנתנה בהתאם למטרות ולנסיבות המקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2010, 09:10
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
אני מקוה ששמת לב שסעיף 5 הופך את כל מה שכתבת לריק מתוכן
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני רוצה שיקבעו כללי התאזרחות במדינת ישראל שאינם בלעדיים למי שמוכר כיהודי אורטודוקסי"

מהסיבה הפשוטה שאם אלה יהיו התנאים לקבלת אזרחות,ביטלת את חוק השבות(לא שאני חושב שהוא מושלם היום) הסכמת להביא לכאן מאות אלפי גויים בתנאי שהם יעמדו בקריטריונים החדשים שקבעת להם, ולמעשה הסכמת להפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה,עם כל הכבוד מה שישאר מסעיף 5 שכתבת זה אולי מדינה דמוקרטית אבל לא יהודית,וקח בחשבון שיש ארגונים שמנסים לממש את החזון שלך כבר היום אבל מה שיקרה אם חס וחלילה חלומם יתגשם זה שלא תשאר כאן לא מדינה יהודית ולא דמוקרטית אלא אנרכיה מוסלמית,דרך אגב הם יהיו אלה שיברחו ראשונים מהארץ כאשר חזונם יתגשם.
ישן 20-07-2010, 04:46

נשאלתי - מה אני רוצה ועניתי = האשכול עוסק בהשלכות של כניסה וישיבה בלתי חוקית לארץ
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "1) מצחיק כמה שאין קשר בין מה..."

א. לפני שאתה מגיב וקובע את דעתך - רצוי וחשב שתקרא את כל הנכתב
ב. אסור לתת אזרחות אוטומטית (למעט לאלו שצוינו במיוחד), לבני אדם, אפילו שהם ממלאים את מלוא התנאים על פי חוק השבות, לא תקופת הכשרה.
1. אסור לאפשר למי שלא "נגע" בהוויה של מדינת ישראל, זכות בחירה - זכות הקובעת את גורלנו בארץ הזאת.
2. אסור לצייד בדרכון ישראלי את מי שלא הוכיח כוונתו להיות אזרח מועיל למדינה וכל כונותיו הן זרות מבחינת המדינה.
3. את שאר התנאים וקיימים נוספים תוכל למצוא במכתבי עליו הגבת.
4. לידיעתך, כל מי שבא לארץ לפני קום המדינה - הוגדר כפלסטינאי. רק לאחר קום המדינה "נולדה" האזרחות הישראלית. בימיה ראשונים של המדינה, לאור "מנוסת" היהודים אליה, מכל קצוות תבל, לא היה מקום לבחון איש איש בציציותיו. אכן לא מעטים "ניצלו" את המצב והשתמשו במדינת ישראל כמדינת מעבר. היום כשרווח לנו, ניתן לבחון כל בקשת אזרחות לגופה, על פי קריטריונים שיקבעו. תנאי חוק השבות יהוו חלק מהקריטריונים בעלי משקל - הרי מדינה יהודית ודמוקרטית אנו.
ישן 20-07-2010, 05:21
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
איזה פתרון מזיק ונוראי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שיעשו להם גיור אורטודוקסי והכל יבוא על מקומו בשקט ובשלווה"

מה אכפת לך שיבואו לפה אלפים של בני אדם ממדינות נחשלות (ואולי עם מחלות נוראיות)
ויכנסו לחברה הישראלית? הם יהיו, בם אם יהפכו ליהודים כשרים, נטל מאוד מאוד גדול על
החברה הישראלית, שהיא חברה מאוד מתקדמת.

ע"ע האתיופים בארץ. יש לנו באזור מבשרת ציון מרכז קליטה של אתיופים והוא קיים שם כבר
שנים רבות. צרי לראות את השינוי בין היישוב מבשרת ציון והאווירה והכניסה לרחוב (שנמצא
בתוך ביישוב כמובן) של האתיופים. הריח, הלכלוך, המנטליות.

ואתה עוד רוצה להכניס לנו מיליוני מהגרים (לא יהודים) נחשלים שיורידו אותנו לתחתית הטבלה
ברשימת המדינות המפותחות (ממש ישראלי וציוני!) ואולי מחוצה לה.

ישן 20-07-2010, 07:40
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מגעיל וואו, עשית אייקון של נגעל, אחלה טיעון
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ואני בטוח שהריח, הלכלוך והמנטליות היו שונים בהרבה מהמעברות בהן יושבו יהודים ממרוקו,"

במה בדיוק זה קשור למה שכתבתי?

אני ציינתי את העובדה שלוקח כל כך הרבה זמן לאנשים נחשלים להיטמע באוכלוסיה (והיום זה, מה
לעשות, הרבה יותר קשה מלפני חמישים שנה כי היום המערב הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מפותח
והמדינות הנחשלות נותרו במצבן העגום - היום פחות עובדים בחקלאות אלא בהייטק, מה שלא היה אז,
קאפיש? וץן היום לאדם שאפילו שירותם אין לו בבית להתחיל לתכנת ב-++C).

נתתי דוגמה לאנשים שנמצאים אצלנו והם האוכלוסיה מהנחשלות ביותר בשטח האדמה שלנו (והם מספיק
זמן פה), ודן, הוד נדיבותו, מציע לגייר מאות אלפי בני אדם נחשלים כדי להכניס אותם למדינה ולגמור אותה
סופית. נראה מה יקרה אם יציעו לו להכניס אחד (לא שניים!) כזה לבית שלו - נראה אם הוא יהיה נדיב אז.

אה, וגם אני עשיתי לך סמיילי של נגעל, ראית? גם אני יכול!

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 20-07-2010 בשעה 07:49.
ישן 20-07-2010, 09:48

אתה צודק-לא הייתי בשנים האחרונות במרכז לקליטת עולים
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "רואים שלעולם לא הייתם (אתה וסטונד) במרכז קליטה"

אם אכן זה המצב שאתה מתאר - אוי לה למדינת ישראל המאפשרת "חיים" בתנאים מבישים כאלו.

במקרה כן היייתי באתיופיה, מקורם של העולים וחוויתי את צורת החיים שלהם ואת ריחות סביבותיהם.
נכון שלכל עם ולכל סביבה ישנן הריחות האופינים שלהם - גם כאשר הם צחים זכים וטהורים. שכחת או לא חויתה את ריח הזבל וניחוח החציר - שעל "ברכיהם" קמה מדינת ישראל והגיע להישגיה דהיום. לבטח לא חיית סביבה בה ריחם של יהודים הי בלתי נסבל - הגם זאת לא היה מסיבה גזענית?

מוטב שתתנצל על מעידתך, אם אכן זו הייתה מעידה ולא תשתמש בה כמקפצה לתקיפה של אלו שראו בההתייחסות גזענית.

לידיעתך אני איש שטח ואינני ספון בביתי נוכח המחשב ומעורה מ"יד ראשונה" ו"עין פקוחה" לכל מה שחל במדינת ישראל ו"נספחיה" בחבל ארץ זה אליו הוליכנו בנחישות משה רבינו וכבשנוה בהנהגת יהושע בן נון. מאז ועד היום לא פסו מלחמות וכיבושים מן הארץ.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 20-07-2010 בשעה 09:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר