לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2010, 21:05
  Blade2 Blade2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.02
מחשב לעבודה ומשחקים מדי פעם - סביבות 4000 שקל - מה דעתכם? - התייעצות

בעקרון אני מחפש מחשב, שביום יום ישמש אותי לעבודה (ואני נוטה לעבוד עם מליון מסמכים וחלונות פתוחים, אולי להריץ חישובים מתמטיים כבדים מדי פעם) ולהרגע עם משחק מחשב טוב מדי פעם, ואני רוצה שכשאשחק - זה יהיה יפה וכיף.

כמו כן, חשוב לי שהמחשב יהיה *שקט*. כרגע יש לי מנוע של F-15 ליד המיטה ונמאס לי...
אני מוכן להוסיף כסף (בגבולות הסביר בשביל זה).

אני מתכוון לשלם בסביבות ה 4000 שקל (מוכן להוסיף כמה מאות אם זה כדאי, בנוגע לכל רכיב)

הדברים שאני פחות או יותר סגור עליהם (אנא חוו דעתכם):

מעבד
Intel Core i5-750

לוח אם
Gigabyte GA-P55M-UD2 Intel P55 Core i5 / i7 Nehalem

כרטיס מסך
Gigabyte GV-R577D5-1GD-B Radeon HD 5770 1GB HDMI PCI-e

דיסק קשיח
Western Digital WD1002FAEX 1TB SATA3 64MB 7200Rpm

1) לגבי הזכרון, לא מצאתי הרבה DDR3, מה שמצאתי זה:
Kingston KVR1333D3N9/2G 2G DDR3 1333MHz Non-ECC DIMM i7
וחשבתי לשים 2 כאלה (סה"כ 4 ג'יגה). אני חושש שהוא קצת יקר (כ350 שקל לכרטיס אחד, לא כולל מע"מ). מה דעתכם? איזה זכרון כדאי?

2) האם יש צורך ב Creative Sound Blaster Audigy Value או שהאון-בורד של הלוח אם מספיק?
[אני שומע מוזיקה, והרבה. ויש לי סט רמקולים 4.1]

3) לגבי מארז, ספק, וכו' - אין לי מושג מה לקחת, אשמח לייעוץ. ואם יש משהו שקט יותר מאחרים, אני מוכן להוסיף 100 או 200 שקל בשבילו.

4) צורב DVD אקנה משהו סטנדרטי. האם שכחתי משהו? אשמח להערות, שינויים וכו'.

תודה מראש על ההשקעה שלכם :-)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2010, 17:03
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Blade2 שמתחילה ב "מחשב לעבודה ומשחקים מדי פעם - סביבות 4000 שקל - מה דעתכם? - התייעצות"

מעבד - קח את ה Core i5 760, הוא הופיע בארץ לפני כמה ימים, הוא מעט מהיר יותר מה 750 ועולה כמוהו.
לוח - בסדר, קח בחשבון שאין לך תמיכה ב SATA דור 3 (מכונה SATA6) וב USB3, לוח שתומך בשניהם יוסיף בערך 150 ש"ח למחיר.
כרטיס מסך - ציינת שאתה רוצה לשחק, אבל לא ציינת את הפרט החשוב ביותר בנושא - רזולוציית המסך שלך, בלעדיה אי אפשר להמליץ על כרטיס מסך שיענה על הדרישות שלך.
זיכרון - כאן: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4388 הוא עולה 266 ש"ח ליחידה, לדעתי אתה צריך לעבור לחנות אחרת...
בהנחה שאתה לא אודיופיל, אין צורך בכרטיס קול נפרד, הכרטיס הבסיסי אמור להספיק, אם אתה רואה שבהמשך הוא לא מספק אותך תמיד תוכל להוסיף את הכרטיס.
מארז הוא יותר עניין של טעם כל עוד לוקחים מארז בסיסי טוב (להסבר על מה חשוב במארז, קרא את העוגן כיצד לזהות מפרט בעייתי).
הספק שתצטרך תלוי בעיקר במעבד ובכרטיס המסך שלך, ולכן בינתיים אני לא יכול לתת המלצה.
צורב DVD - כל צורב יתאים, כולם עולים 100-150 ש"ח.

ישן 23-07-2010, 19:03
  Blade2 Blade2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.02
תודה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מעבד - קח את ה Core i5 760,..."

לגבי ה 760, תודה, חידשת לי :-). אם כך אבחר בו.

SATA3 ו USB3? מתי יתחילו להיות הכרחיים? עבור איזה ציוד? זה עניין של כמה חודשים עד שזה יתפוס את המקום בשוק או הכנה לשנים קדימה?
במידה וארצה לוח של gigabyte שתומך בזה, איזה לוח כדאי? [אני רוצה ג'יגהבייט בגלל הדואל ביוס שלהם. אחרי שנכוויתי פעם אחד עם צרות בביוס בגלל עדכון, החלטתי שזה פיצ'ר הכרחי]

לגבי מסך, אני מתכנן בקרוב רכישה של 22" או 23" widescreen עם תמיכה ב fullHD (כמה זה יוצא? 1900 על 1080?), אז כמובן שאני רוצה כרטיס שידע 'לאכול' את זה.

מארז - חשוב לי שהמחשב יהיה שקט, יש מארזים שמבודדים רעש טוב יותר מאחרים? [בגבולות המחירים הסבירים]

שאלה נוספת, ראיתי בהרבה מפרטים שאנשים קונים מעבד tray וקונים גוף קירור בנפרד. האם זה תורם להשקטת המחשב? חשוב מסיבה אחרת? [אין לי תכניות לעשות אוברקלוק]
ישן 24-07-2010, 20:32
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Blade2 שמתחילה ב "תודה"

SATA3 - עבור HD, יהיה רלוונטי יותר ככל שהשוק יעבור מהר יותר לכוננים מבוססי SSD, שם יש משמעות לקצב העברת הנתונים שלו.
USB3 - עבור DOK כנראה, אני לא יודע מתי נראה שוק נפוץ של התקנים שמשתמשים בו, אבל ככל שהתוכן גדל (משחקים וסרטים באיכות גבוהה יותר ויותר) הוא יהיה יותר שימושי, כי הוא יקצר משמעותית את הזמן שדרוש להעביר את המידע.
הלוח הזול ביותר של GB שתומך בפיצ'רים האלו ותומך ב Core i5 760 הוא ה GA-P55A-UD3.
FULL HD מתורגמת במסכי מחשב לרזולוציה של 1920X1200 או 1920X1080 (תלוי ביחס התצוגה של המסך, 16:10 או 16:9).
כרטיס מסך שיריץ לך משחקים בהגדרות גבוהות ברזולוציה הזאת הוא לפחות HD 5850, או GTX 470 והלאה.
מארז - מארזים שמבודדים אקטיבית רעש יש לך את ה SONATA3 של ANTEC ואת ה NZXT HUSH, הם כוללים שכבת גומי מוקצף בפנים המארז כדי להקטין את הרעש שיוצא ממנו.
גוף קירור נפרד שימושי אם:
1. המחיר שלו + מעבד TRAY יותר זול ממעבד BOX
2. אתה לא מאמין שתממש אחריות עליו - האחריות על TRAY קצרה מזו של BOX
3. אתה מתכנן OC, ואז רצוי לקחת גוף קירור טוב יותר מזה שמגיע בגירסת BOX

בגדול בשימוש רגיל גוף הקירור שמגיע עם המעבד מספיק ולא מרעיש מדי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר