לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2010, 19:39
  tco89 tco89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.10
קטע ישן שנפתח שוב והאמת קצת מבלבל

היה לי איזה קטע עם מישהי ממש מזמן בגדול היא מאמנת חדר כושר שבו אני מתאמן והיתה תקופה שפשוט יצא לנו לדבר מלא היא היתה באה ויושבת לידי וממש זה זרם טוב אבל כנראה שהרגשתי יותר מדיי טוב וביקשתי ממנה את הפלא שלה וכנראה שלא הייתי חכם אז וכנראה הבהלתי אותה או משהו כזה והיא אמרה שזה לא מסתדר לה עכשיו, הקטע שמאז אנחנו מתראים ועדיין מדברים ואין שום "לא נעים" ביננו..אפילו אני עדיין מבולבל..
בתקופה הזו גם אני התחלתי ללמוד קורס שהיא עברה והיא כל הזמן מתעניינת איך הולך לי..בגלל שלא ממש הולך לי טוב היא הציעה שהיא תעזור לי שפשוט נשב ללמוד ביחד, ואז כאילו זה החזיר הכל , קבענו שנפגש בחדר כושר והיא תביא את החומר שיש לה ואני יביא את מה שיש לי ונשב ללמוד (וזה למרות שאמרתי לה שאני מה זה לא רוצה להפריע לה כי היא בעבודה, והיא אמרה לי שלוש פעמים בערך שאין בעיה כי גם ככה היא לא עושה הרבה))...ואני מה זה יודע שסיטואציות כאלו הם מפתות ממש לנסות שוב אבל אני ממש מפחד עכשיו כי זה יהיה לא נעים בכלל אם שוב היא תסרב...

אז בקיצור אני שואל כי באמת מעניין אותי מה חושבים לגביי מצב כזה, זה רק אני או שזה מבלבל מאודדד..
בקיצורר, מה אתם הייתם עושים? ((וזה בהשראת חיים הכט))

נערך לאחרונה ע"י tco89 בתאריך 05-07-2010 בשעה 19:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 18:04
  tco89 tco89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "פעם אחת אמרו לך לא, אל.. אלו..."

גבר המון תודה על התגובה אבל נראה לי שטעית..וכרגע רק היא מעניינת אותי...

רק לציין יש מגע וזה דיי מוזר כי גם היום היא באה ושמה עליי ידיים וצוחקת איתי שעה, ולא ראיתי את זה עם חבר'ה אחרים....

הקטע הוא שהיום היא באה ונתנה לי את הפלא שלה (זה מבלי שביקשתי) ואמרה לי שאני ידבר איתה אם אני יצטרך עזרה (ושוב זה אחרי שלפני דיי הרבה זמן היא סירבה לחלוטין), לא התלהבתי ואמרתי לה שאני יקח אותו אחר כך , לפני שהלכתי קראתי לה לצד דיברנו עוד קצת ואז שבאתי ללכת אמרתי לה ,וואי שחכתי ,מה המספר? והיא באה ונתנה לי אותו, ככה..

אותי זה הפתיע לחלוטין...לא שאני הולך להיתקשר כמו מטורף, אבל הכיוון הוא מה שאני חושב שהוא נכון?כי אמרתי שאני כר מבולבל לגמרייי...
ישן 14-07-2010, 09:01
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tco89 שמתחילה ב "קטע ישן שנפתח שוב והאמת קצת מבלבל"

אתה נמצא לדעתי במצב טוב ומעניין מכמה סיבות
אחד הבחורה מגלה בך התעניינות ורוצה לעזור (נכון שזה יכול להיות רק נחמדות שלה אבל לא בהכרח), כיוון שאתם באיזה מסגרת שזה חדר כושר אז אתם מתראים הרבה ולכן הזמן הוא לטובתך אבל חשוב כמובן לא למשוך אותו יותר מידי.
אם אתה רואה שהיא אכן מקדישה לך יותר תשומת לב לא הייתי קופץ ישר לבואי נצא אם זה הבהיל אותה פעם שעברה (אמנם פעם שעברה זה לא היה בואי נצא אבל זה היה המטרה בלקבל את הטלפון שלה נכון?)
אגב גם הבנתי שאחרי שהיא סרבה לתת לך את הטלפון היא לא התרחקה או היה לכם קטע לא נעים אלא המשכתם כרגיל נכון?
מה שאני הייתי מציע זה ששב תלמד איתה תמשיך לדבר אבל תתחיל להתעניין בה ולדעת עליה יותר כמו מה היא אוהבת בכל דבר (לבוש אוכל בילויים) ובהמשך (רצוי לא על ההתחלה) האם יש לה חבר ואם היא מרגישה בנח תמיד אפשר גם לדבר על ההיסטוריה שלכם על האקסים בכמה מילים כמובן לא להכנס לזה כך תכיר אותה יותר ואז ההצעה של בא לך להפגש לקפה לא תשמע מפתיע או מרתיע כי אתם כבר בקשר כלשהו וזה השלב הבא של להתחיל לצאת ובשאיפה לאט לאט להפוך להיות זוג
אם אתה רואה שהיא זורמת איתך בשיחה בחדר כושר ובזמן שאתם לומדים סימן שהיא מעוניינת ואם היא מתחמקת או מתמקדת בלימודים או בתרגילים בחדר כושר סימן סביר להניח שהיא לא רוצה יותר מלהיות איתך בקשר ידידותי במכון
זה יכול להיות לך כתחליף לשאלה האם את רוצה לצאת שבו אתה חושש לקבל לא שוב פעם
אגב משפט מאוד ידוע שבדרך כלל אנשי מכירות לומדים אותו הוא שמאחורי כל לא מסתתר הכן רק צריך לחפש אותו להתמיד ולהיות יצירתי כדי להשיג אותו :-)

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר