לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2010, 17:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש להבדיל בין ה"שמאל המקצועי" ובין אנשים פרטיים שמגדירים עצמם
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "כמו בחתימה שלך רק תחליף את זה..."

"שמאלנים". לגבי הסוג השני רובם, בדיוק כמו הרבה אנשי ימין, רותמים את השורה התחתונה ("אני שמאלני") לאיזו נוסחא מעורפלת שלכאורה מובילה אותם לשם. הסוג הראשון הוא הקנאי החשוך - זה המזכיר מאוד נושאי צלב או זרמים דתיים באירופה של המאה ה-13. אלה האנשים שלא ניתן "להכריעם" בדברי הגיון, גם אם תבטל את המשוואה שגוזרת את הגדרתם הפוליטית על סמך השתייכותם השבטית ("אני קיבוצניק אז אני שמאלני") באמצעים חבריים. הדרך היחידה שתגרום להם להכיר בסכנת האיסלאם, בלי שברמה האישית הם "יחזרו בתשובה", היא שהאחרון יהפוך ברמת זרם אידאולוגי לאוייב הזרם שלהם, וזה ייתכן רק את קודם כל תהיה יישות מדינית חזקה המזוהה עם השמאל הקיצוני המערבי. כל עוד הם ממתגים עצמם כ"מהפכנים נרדפים", אין שום סיכוי שיווצר חיכוך אידאולוגי בינם ובין האיסלאם, ובלי חיכוך כזה אין סיכוי שיראו את המציאות נכוחה. וכפי שכתבתי, ג ם אם יקרה כדבר הזה, הריי שקודם צריך שתהיה מדינה קוואזי בולשביקית, וזה כבר אסון ליהודים (משום שיהודים יהין ללא ספק בין מקימיה, וללא ספק קורבנותיה הראשונים הגדולים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר