לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2010, 21:01
  שלומות שלומות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.10
רוחות?

זו כבר ההודעה השנייה שלי, ואני רק רוצה לומר שאני ממש מרוצה מהפורום הזה, מדהים אותי כל פעם מחדש לראות איך אנשים מייעצים לאחרים...

אז כן, כפי שרמזתי בכותרת אני הולכת לספר פה על רוחות..
אני יודעת שגם אם אציין את העובדה שאני לא משוגעת, זה לא יהיה אמין, הרי זה מה שכל "משוגעת" תאמר לא?, אז אני מקווה שאני לא אצטייר כאחת כזו.

לפני כמה שנים טובות, כששכבתי במיטה בלילה, הרגשתי במשהו שונה..
הרגשתי כאילו אני לא לבד, ותמיד כשאומרים את זה בסרטים, זה נשמע לך מוזר, איך אפשר להרגיש שאתה לא לבד מבלי לשמוע ולראות כלום? אז לתאר ולהסביר אני לא יודעת, אבל באמת הרגשתי נוכחות כלשהי..
בהתחלה העלמתי עיין, אח"כ הבנתי שלא מדובר בסתם תחושת צמרמורות או כל דבר "הגיוני" אחר שמסביר את התחושות המוזרות האלה..
כי בכל כמה לילות, הרגשתי במשהו יותר מוזר מהקודם, וכן הלאה, עד שלבסוף ראיתי את זה..
זה הלך ככה: בהתחלה היו התחושות, אחרי שנה בערך חפצים התחילו לרעוד, לאחר מכן גם עלו שלב וזזו או נפלו, ולבסוף, לפני כמה חודשים, כשבדיוק כיסיתי את עצמי בשמיכה על המיטה ויצאתי מפיהוק רחב של לפני השינה, ראיתי מישהי יושבת לי על המיטה..-מהרגע שבו פתחתי את העיניים מהפיהוק היא כאילו התחילה להעלם.. וכל זה קרה במשך 5 שניות בערך, שזה אומר שלא יכול להיות שסתם חשבתי שראיתי, כי באמת שבחנתי אותה..
וסתם בשביל להמחיש, אני יכולה לתאר את המראה שלה: היא הייתה בעלת שיער כרה (שיער שמגיע עד לכתפיים במקסימום) בצבא חום יחסית בהיר, עם עיניים ירוקות-חומות (משהו באמצע), והיא ישבה ממש על הקצה של המיטה עם חיוך עדין, עם רגליים צמודות (ממש כמו "ליידי" מהסרטים) זו לזו, וככה הייתה עד שחלפו כמה שניות ונעלמה...

מלבד זה, לפני כמה ימים יצאתי מהבית במטרה להפגש עם חברה בבית שלה. כשיצאתי מהבית לרחוב, הסתכלתי כמו בדרך כלל על החלון של החדר שלי, לוודא שכיביתי את האור, וכמה מפתיע- האור היה דלוק (ואני יכולה להשבע שכיביתי אותו) ומישהו ישב לי על המיטה והביט עליי מבעד לחלון... הוא היה זקן.. זה הפרט היחידי שאני יכולה לומר עליו, כי ראיתי אותו מרחוק..

באיזשהו שלב, כשעיקלתי את מה שקורה, חיפשתי באינטרנט כל מיני מיידע על רוחות, ומצאתי שחלק מהדברים שבאמת קרו לי (תזוזה של חפצים מעצמם, טריקת הדלתות מעצמן, והכיסא שנהנה להתנוענע בחדר מידי פעם מעצמו) באמת התרחשו כבר בעבר.. ושאלו סימנים נורמלים של חדירה של רוחות לבית עקב מקרה כלשהו.. אבל באמת, שניסיתי להזכר במשהו שקרה לי אולי בילדות.. ושום דבר לא עולה לי בראש

אז אזרתי אומץ והלכתי לדבר על זה עם אמא, היא כמובן פסלה אותי על ההתחלה.. כיוון ש..
אם נאמר את זה בצורה עדינה- אני אוהדת מושבעת של סרטי אימה.
אני לא יודעת מה מכל זה מושך אותי. אולי אני נהנת לפחד? אם זה הגיוני בכלל.

אז היא החליטה, מן הסתם, שאני רואה יותר מידי סרטי אימה ושזה משפיע עליי יותר מידי
ואני מתה מפחד לעשות מעשה כלשהו כמו ללכת לרב (?) או לעשות סיאנס.. כי אם יש משהו שלמדתי מכל הסרטי אימה שצפיתי בהן, זה שאסור להטריד את הרוחות (וסיאנס זה אחד הדברים, אם לא ה-דבר שמטריד אותן..)

אז איפה אנחנו עומדים..-אני רואה רוחות, הן מטרידות אותי, אבל אני מפחדת להטריד אותן..
אז.. אני דיי תקועה, ושוב (מהפוסט הקודם שלי).. אבודת עצות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2010, 22:12
צלמית המשתמש של hanamer
  hanamer hanamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלומות שמתחילה ב "רוחות?"

הרוחות מטרידות אותך, וזו הסיבה שאת צריכה ללכת לרב על מנת לנטרל אותן ממך. קטונתי מלהסביר ולייעץ בנושאים האלו, אבל אומר לך דברים ששמעתי מאנשים שמבינים, הן מניסיון אישי, והן מתוך ידע שלמדו את הדברים האלו.

1. יתכן שישנה נשמה במשפחתך שנפטרה, והיא זקוקה לתיקון כלשהו.. בשביל לברר את הדבר הספציפי הזה את צריכה לפנות לרב. עדיף רב שמתמחה בקבלה ומיסטיקה.
בינתיים, מה שאת יכולה לעשות זה לקרוא תהילים לעילוי נשמת אותן רוחות שמסתובבות לך בבית, כי אולי הן דורשות דווקא ממך לעזור להן. אני לא יודע עד כמה את מאמינה ומחוברת לדת, אבל תנסי. זה בטוח לא יגרע מהמצב הנוכחי.

2. עצות מיסטיות ופשוטות: לבדוק את המזוזות בבית, (זה מאוד משפיע לרעה כשיש מזוזות פסולות), אפשר לעשות את זה כמעט בכל חנות של תשמישי קדושה, או אצל סופר סת"ם מוכר.

לקרוא את "פיטום הקטורת" שנמצא בכל סידור תפילה, בארבע פינות החדר שאת ישנה בו.

לקחת את צמח ה"מרווה" (זה נמצא בכל בית מרקחת ובבתי טבע), ולהשים אותו בכלי מתכת, [רצוי גם להוסיף רוזמרין וזעתר אם יש], להניח את הצמחים על נייר טישו, ולשרוף את הצמחים, ולפזר את העשן בבית ובחדר בו את ישנה. *

יש כזה מושג שנקרא "חנוכת בית" שמשמעות הדבר, קידוש הבית וסילוק האנרגיות השליליות, ואופן עשיית חנוכת הבית, זה להביא שלשה אנשים, עדיף דתיים, ורצוי אם אפשר שיהיו עשרה, ושיקראו בסדר חנוכת הבית בסידורים המיוחדים לכך.
בנושא הזה אספר לך על אימי, שכשהייתי תינוק והורי קנו בית, אימי לא ידעה על המושג של חנוכת הבית. והיא מספרת שכשהייתי מתעורר בלילה, והיא הייתה צריכה להביא את הבקבוק מהמטבח, היא הייתה רואה צלליות על הקיר שהולכות וחוזרות. לאחר שעשינו חנוכת בית, הכל עבר כלא היה. (אחד מהסיבות שקרה לנו את זה, זה היה בגלל שביתנו ממוקם באזור שהיה לפני כן פרדס, ועקרו את כל הפרדס ובנו בתים. וידוע שעקירת עצי פרי משאירה רוחות שבאות לנקום, כי יש איסור מפורש בתורה לכרות עצי פרי בארץ ישראל. אבל זה לא נושא לדיון).

כל הדברים האלו יכולים לקרום רק טוב. אם לא, בכל אופן, זה בטוח לא יהיה יותר גרוע.

ו..שאלה לסיום, את מתעניינת או עוסקת במיסטיקה וקבלה? כי אם כן, יש לזה השלכות מאוד לא נעימות. יש לי חבר שאמו התעסקה בדברים האלו, ונתקלה בכמעט אותן סיטואציות שאת נתקלת בהן. (חפצים זזים ונופלים, דלתות נסגרות ונפתחות, וכיוצא בזה). מקווה שעזרתי. שיהיה בהצלחה.

ישן 25-07-2010, 23:08
  שלומות שלומות אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "הרוחות מטרידות אותך, וזו..."

אני לא יכולה לעשות את כל הדברים האלו שתאמין לי, חשבתי על זה לא מעט ואף על יותר
כיוון שאני לא יכולה לערב את שאר המשפחה שלי בזה כי כמה שזה נשמע שטותי הם מסוגלים לקחת אותי לפסיכיאטר במחשבה שאני באמת רואה יותר מידי סרטים ושמשהו לא בסדר אצלי..
דמיין לך שהילד שלך בא ואומר לך שהוא רואה רוחות, ובשלב הבא אתה כבר רואה אותו שורף צמחים, ומביא איתו הביתה 3 זרים כדי שיתפללו איתו.. אפשר להבין שזה לא נראה טוב

ומלבד הקטע המעשי, יש כם את החלק המפחיד בעניין... שהתופעה הזו שנמצאת בבית שלי לא תאהב את כל המשחקים האלו ולפי סיפורים שקראתי ושמעתי, זה קרה, וזה לא תמיד נגמר בטוב

וכן אני מאמינה יותר מידי בכל הקשור לנושא של מיסטיקה וקבלה, ואני חושבת שזה מה שגרם למצב הזה
ישן 26-07-2010, 10:01
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שלומות שמתחילה ב "אני לא יכולה לעשות את כל..."

את לא חייבת לעשות את זה ליד משפחתך, אפשר לעשות זאת בסתר, מתי שהם לא בבית או כשהם ישנים וכדומה.

בעניין חנוכת הבית, זה לגיטימי לעשות דברים כאלו בכל מקום ואפילו במשפחות חילוניות, את לא חייבת לומר למשפחתך מה סיבת הדבר, או שתמציאי להם שצריך לעשות את זה בכל בית ובלי שום קשר למה שאת רואה, ותעשי כחכמתך וכמו שאת מכירה את משפחתך.

אם את ממש מפחדת, תלכי לרב קבליסט, והוא יוכל לתת לך עצות. אני לא ממליץ לך ללכת לפסיכיאטר בניגוד למה שכתבו שאר חברי האשכול, משום שהם יכולים לתת לך כדורים או דברים אחרים, שבעצם את לא צריכה את זה וזה יעשה רק רע. בנושא הזה אני קצת מבין, מניסיון של אנשים שאני מכיר, ששום טיפול פסיכיאטרי לא עזר להם מלבד הקבלה.

אני לא מאמין שיש לך סכיזופרניה, כי אדם כזה לא ממש מתפקד כראוי, ואת נשמעת לי בריאה לחלוטין. שוב, איני בא עכשיו לתת לך חוות דעת רפואית, כי אני לא מבין בנושא, אבל תפני לרב. שיהיה בהצלחה. *

ישן 26-07-2010, 09:52
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "" לא-יימצא בך, מעביר בנו-ובתו..."

אתה בא ללמד אותי תורה או להטיף לי מוסר? הנה לך:
ציטוט:
. לֹא יִמָּצֵא בְךָ מַעֲבִיר בְּנוֹ וּבִתּוֹ בָּאֵשׁ קֹסֵם קְסָמִים מְעוֹנֵן וּמְנַחֵשׁ וּמְכַשֵּׁף:
רש"י:
מעביר בנו ובתו באש
: היא עבודת המולך. עושה מדורות אש מכאן ומכאן ומעבירו בין שתיהם:
קוסם קסמים: איזהו קוסם, האוחז את מקלו ואומר אם אלך אם לא אלך. וכן הוא אומר, עמי בעצו ישאל ומקלו יגיד לו (הושע ד, יב):
מעונן: רבי עקיבא אומר אלו נותני עונות, שאומרים עונה פלונית יפה להתחיל. וחכמים אומרים אלו אוחזי העינים: (אסטרולוגיה).
מנחש: פתו נפלה מפיו, צבי הפסיקו בדרך, מקלו נפל מידו ומנחש על ידי כך:
יא. וְחֹבֵר חָבֶר וְשֹׁאֵל אוֹב וְיִדְּעֹנִי וְדֹרֵשׁ אֶל הַמֵּתִים:
וחובר חבר: שמצרף נחשים או עקרבים או שאר חיות למקום אחד:
ושאל אוב: זה מכשפות ששמו פיתום ומדבר משחיו ומעלה את המת בבית השחי שלו:
וידעני: מכניס עצם חיה ששמה ידוע, לתוך פיו, ומדבר העצם על ידי מכשפות:
ודורש אל המתים: כגון המעלה בזכורו והנשאל בגלגולת:
יב. כִּי תוֹעֲבַת יְ־הֹוָ־ה כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה וּבִגְלַל הַתּוֹעֵבֹת הָאֵלֶּה יְ־הֹוָ־ה אֱלֹהֶיךָ מוֹרִישׁ אוֹתָם מִפָּנֶיךָ:
כל עושה אלה: עושה כל אלה לא נאמר אלא כל עושה אלה, אפילו אחת מהן:
יג. תָּמִים תִּהְיֶה עִם יְ־הֹוָ־ה אֱלֹהֶיךָ:
תמים תהיה עם ה' אלהיך: התהלך עמו בתמימות ותצפה לו ולא תחקור אחר העתידות, אלא כל מה שיבא עליך קבל בתמימות ואז תהיה עמו ולחלקו: http://www.he.chabad.org/parshah/to...&showrashi=true

בכבוד, הבאתי לך את הרש"י על הפסוקים שהבאת. זה ממש לא מתקרב לעצות שאני נתתי, ועוד בשם רבנים ואנשים דתיים שמבינים בדברים האלו, לך תשאל כל רב פשוט בנושא הזה, והוא יאמר לך שאין שום איסור. ( ודרך אגב, אם יש לך משהו אישי נגדי, אתה יכול לפנות אלי בפרטי, ואשמח לקבל ביקורת. זה שאתה מנסה לרדוף אחריי בכל אשכול מזדמן זה לא פיתרון לשום בעייה).

נערך לאחרונה ע"י hanamer בתאריך 26-07-2010 בשעה 10:03.
ישן 26-07-2010, 20:18
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "אתה בא ללמד אותי תורה או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hanamer
אתה בא ללמד אותי תורה או להטיף לי מוסר?

ודרך אגב, אם יש לך משהו אישי נגדי, אתה יכול לפנות אלי בפרטי, ואשמח לקבל ביקורת. זה שאתה מנסה לרדוף אחריי בכל אשכול מזדמן זה לא פיתרון לשום בעייה.

1. אני בא ללמד אותך תורה, כתוב שחור על גבי לבן - דברי אלוהים חיים, יש עוד פסוק טוב על זה אבל אני לא מוצא. כל העצות שלך זה פשוט אלילות פאגנית, וכל רב שנותן לאנשים קמעות, ומטיל עליהם לחשים נגד רוחות רפאים גם זה תועבה, ועשיית צחוק מהדת היהודית.

2. אין לי שום דבר אישי נגדך, אינני מכיר אותך. מצד שני אתה העמדה שאתה מציג פה בפורום, מייצגת את כל מה שחשוך אפל ומביך בדת היהודית לדעתי.
ישן 28-07-2010, 13:22
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "[QUOTE=hanamer]אתה בא ללמד..."

אתה ראית בדבריי קמעות, או לחשים? לקרוא תהילים לעילוי נשמות זה עצות פאגניות? לעשות חנוכת בית זה אלילי? לעשן בית עם צמח זה לחשים או קמעות? בא בבקשה תוכיח לי שמה שנתתי אין לזה שום סמך בדת היהודית.

לא אמרתי לה שתלך לכל איזה בבא שנותן קמעות, כי היום אין מישהו שיכול לכתוב קמעות שיהיו אפקטיביות. רק הרב כדורי זצ"ל בזמנו, ואולי הרב בצרי שליט"א. אמרתי לה שתלך לרב מקובל, שיוכל לתת לה עצות יותר מבוססות ממה שאני נתתי.

ציטוט:
אין לי שום דבר אישי נגדך, אינני מכיר אותך. מצד שני אתה העמדה שאתה מציג פה בפורום, מייצגת את כל מה שחשוך אפל ומביך בדת היהודית לדעתי.

מעניין לדעת אם רק אתה חושב כך. ואם זה באמת נכון לדעתך, למה אתה לא מעיר לי באופן אישי בהודעות פרטיות? לא שמעת על "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תישא עליו חטא"? וחוץ מזה אתה בתור אדם חילוני (אולי לא, תקן אותי אם טעיתי) אומר לי (שאני דתי ולמדתי הרבה דברים), שאני מציג את כל הצד האפל של הדת?

ישן 27-07-2010, 00:33
  שלומות שלומות אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי david32SY שמתחילה ב "לפי מה שאני מבין התופעות..."

לא לקחתי אסיד אם זה מרגיע פה מישהו :|

וזה אכן במגמת עלייה, אני חושבת שזה שאני מדברת על זה רק מחמיר את המצב..
כי אתמול בלילה נכנסתי למיטה ועצמתי עיניים בניסיון כושל להרדם ולפתע נשמעה צרחה הזויה, כאילו נשמעה בכמה טונים שונים בו זמנית, וזה היה ברור שזה בא מן החדר שלי-המיטה שלי ליד הדלת ושמעתי את הצרחה מהקצה השני של החדר-ז"א לא היה שם שומדבר פתוח שדרכו יכלה להשמע רעש מבחוץ או משהו..
זו ללא ספק הייתה צרחה שבאה מהחדר שלי והבהילה אותי בטירוף

וזה מתחיל להמאס כל העסק הזה.. שתבינו, זה כבר כמה שנים טובות ככה ועכשיו לאחרונה כשהתחלתי קצת לדבר על זה עם חברים זה בכלל התחיל לבלוט לעיין

נראה לי שאני פשוט אלך באמת בסתר אל רב שעוסק בזה (איך אני מגיעה לאחד כזה?) ואקווה לטוב.
ישן 28-07-2010, 19:47
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "אל תקבע עובדות לפני שאתה מברר..."

ציטוט:
אל תקבע עובדות לפני שאתה מברר עליהן כאן

ראיתי את זה , אז מה ? התת מודע שלך מוביל אותך לתשובה. אל תשכח שכל המשתתפים שמים את קצה האצבע שלהם על הכוס ,מה שגורם לתת מודע להזיז את הכוס והכל תת מודע ,תזוזות קלות .
משהוא לא קורה? הטענה היא שהרוחות שקרניות ,זה הכל האדם . אותו הדבר לגבי תקשור עם אוטיסטים .
תקשור עם אוטיסטים בארה"ב נתנו תוצאות שישו הוא המשיח ואלק' , ותקשור בארץ לפי האמונה בארץ .
תקשור בסיאנס בארה"ב נתן גם תוצאות שישו המשיח ואלק' ובארץ לפי האמונה בארץ וכו' .
אני למדתי כל כך הרבה כולל קבלה , אני יכול להוכיח לך וודאי 100% שהתורה שקר בתוך שעה .
חרדים מפחדים לדבר איתי כי אני נותן הוכחות מהקבלה והתורה שלהם שהכל זה בולשיט אחד גדול .
ישן 28-07-2010, 19:55
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=hanamer]אל תקבע עובדות..."

אמרת דבר מאוד רגיש. קודם כל, אם רוחות שקרניות, אז יש רוחות.
מובא במסכת גיטין שאונקלוס הגר העלה באוב את טיטוס הרשע, ואמר לו האם להידבק בעם היהודי? והוא ענה לו שיברח מהם. אותו דבר בלעם ענה לו.

מה שאומר, שרוחות ונשמות יכולות לומר כל מה שהם רוצות, אבל אי אפשר להאמין להם. אתה לא יכול להוכיח שהתורה זה בלוף, מאיזה כמה רוחות, שהיו בכל מקרה ממורמרות בגיהנום או בכל מקום אחר שלילי, והתמלאו טינה על אלוקים, ולכן בילבלו לך את השכל.

לסיכום: זה שיש רוחות, לא סותר את זה שהן בלבלניות.

אותו דבר התיקשור עם האוטיסטים. הם יכולים לומר מה שהם רוצים, אבל זה לא יוכיח לך כלום. הדבר היחיד שזה יוכיח, שיש דבר כזה רוחות ועולם הבא, וכדומה, וזהו.

נערך לאחרונה ע"י hanamer בתאריך 28-07-2010 בשעה 19:57.
ישן 28-07-2010, 20:05
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "אמרת דבר מאוד רגיש. קודם כל,..."

ציטוט:
אמרת דבר מאוד רגיש. קודם כל, אם רוחות שקרניות, אז יש רוחות.
מובא במסכת גיטין שאונקלוס הגר העלה באוב את טיטוס הרשע, ואמר לו האם להידבק בעם היהודי? והוא ענה לו שיברח מהם. אותו דבר בלעם ענה לו.

מה שאומר, שרוחות ונשמות יכולות לומר כל מה שהם רוצות, אבל אי אפשר להאמין להם. אתה לא יכול להוכיח שהתורה זה בלוף, מאיזה כמה רוחות, שהיו בכל מקרה ממורמרות בגיהנום או בכל מקום אחר שלילי, והתמלאו טינה על אלוקים, ולכן בילבלו לך את השכל.

לסיכום: זה שיש רוחות, לא סותר את זה שהן בלבלניות.

אותו דבר התיקשור עם האוטיסטים. הם יכולים לומר מה שהם רוצים, אבל זה לא יוכיח לך כלום. הדבר היחיד שזה יוכיח, שיש דבר כזה רוחות ועולם הבא, וכדומה, וזהו.

לא הבנת אותי נכון , הם כביכול שקרניות , אבל בעצם אין רוחות ,ההמצאה שהם שקרניות זה כדי לחפות על הדברים השגויים שמקבלים מהם .
חקרתי את הנושא הזה ממש לעומק , אף מקובל לא ענה לי על השאלות לאחר שהוכחתי בוודאות שהתורה שקר(לפי דעתי) , ועוד שאמרו שאני נשמה גבוהה מאוד .
אני כבר לא נכנס לדברים האלה כי נמאס לי לדבר על זה , שים לב לא דרכתי בפורום דת וכו'.
ישן 28-07-2010, 21:01
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "למה אתה לא עונה לעצמך על..."

ציטוט:
למה אתה לא עונה לעצמך על השאלות? האם אתה שואל בכדי להשאר בשאלה ולסמוך על זה שאתה חושב שאתה צודק בדרכך, או אתה שואל שאלה בשביל לענות עליה?
וחוץ מזה אם אמרו לך שיש לך נשמה גבוהה ואתה מאמין בזה, (אולי לא) אז יש מושג של נשמה ורוח.

ההמצאה שהרוחות שקרניות זה לא הרבנים של היום, ולא לפני 200 שנה, זה כתוב בתלמוד ובגאונים, וכל גדולי המקובלים של הדורות הקודמים אמרו את זה, בלי שום קשר לשום העלאת רוח או סיאנס.

חקרת את הנושא? בטח שמעת על המושג של "נפש רוח נשמה חיה יחידה"?

אמרו לי שאני נשמה גבוהה מתוך אינטרנט אישי ,לא רוצה להיכנס לזה כרגע, וגם מקובל מסוים הסתכל לי על היד ואמר שאני נשמה גבוהה ועם רחמים גדולים ואחרי הרבה שאלות מהקבלה , שלפי תגובותיו הוא לא יודע את הא-ב של הקבלה ודיבר ים שטויות (מקובל שאמרו שהקים מישהיא מכיסא גלגלים וכולם ראו) , הוא התחיל לקרוא לי לפגוש אותו וכל יום הוא היה מבטל או שבקושי היה נותן לי 5 שניות לדבר איתו, והוא אמר לי שאני נשמה מאוד מאוד מאוד גבוהה , אחרי ויכוחים ושאני מוכיח לו שהוא מדבר שטויות , אז המשכתי להגיד לו "אולי אני מהטומאה" כמה וכמה פעמים והוא אמר לי שכן ואני צריך להתעמק בסיפורי רבי נחמן , אל תשכח שהוא אמר שיש בי רחמים מאוד גדולים , וכל מי שהכיר אותי בתקופה מסוימת יודע עד כמה זה נכון , בכל מקרה אחרי ויכוחים הוא אמר לי שאני הס"מ , אז אמרתי לו למה שלא תביא קבוצת מקובלים ותנצח אותי , הוא פשוט אמר לי "מי אמר שאנצח ? " , ויש עוד דברים שלא אמרתי כי זה פוגע במקובל יותר מדי , אני אפילו לא מאמין יש בי עדיין רחמים למקובל הזה .
בכל מקרה הלכתי למקובל יותר גדול ממנו עם שם יותר גדול ממנו ואמר לי שהוא לא מקבל את זה,אם שניהם מקובלים מהעולם העליון למה הם לא נפגשים שם לדון בדבר הזה ? הרי אני הס"מ =השטן לא? ובגלל זה הוא אמר שיש בי רחמים גדולים אההה? בגלל שאני הס"מ? אם אני הייתי הס"מ הוא היה בורח לפחות עיר אחד ממני ,והוא פחדן ,הספקתי להכיר אותו דיי טוב .
ואם יש כל כך הרבה מקובלים שמקושרים לעולמות העליונים ואף אחד לא טען שלא כששאלו אותם , כשאנשים אמרו שראו אותם בעולם העליון כשחטפו מוות קליני הם לא ענו שלא , אם הם נפגשים בעולם העליון אז למה הם צריכים להיפגש גם פה למטה? הרי שנייה אחת שניהם יכולים לעלות למעלה ולדבר .
שים לב שכל המקובלים נפגשים . ויש סרט על נחמן מאומן בעל הפתק שתמונתו נמצאת כמעט בכל בית שקיבל את הפתק מרבי נחמן , אותו סבא , כך מכנים אותו , אמר על עצמו שהוא המלך וכולם צריכים להשתחוות ואמר על הרבי מלוובביץ' שהוא שקר וכל חבד שקר ושהרבי מלובביץ' הורס משיח .
סרטונים:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

זה על קצה המזלג , תראה את כל הסרטונים שלו אתה תבכה .
זה הרבה יותר גרוע מהפצצה גרעינית שבבא אלעזר הנחית לאחר שפירסמו שהוא חשוד בהונאת מאמינים בניו יורק .
אף אחד ,אף מקובל לא חלק על נחמן מאומן שכביכול הוא הגיע לאין סוף והוא נחשב ליותר גדול ממשיח אפילו הוא אמר את זה על עצמו ,הוא אמר שהוא לא הנבחר פשוט . והסבא שאומר שהוא המלך וכולם צריכים להשתחוות הוא בעל הפתק של נחמן מאומן , ויש לזה חשיבות עצומה , הוא כביכול היורש,תראה בעצמך.

מה שנתתי לך זה אפילו לא התחלת ההוכחות שהתורה שקר, אם כן איך הגעתי למסקנה שיש ייצורים שלא נראים ואין להם גוף ויכולים להתעבר בבני אדם? את זה אני משאיר לחקירה של עצמי . בכל מקרה כל האנשים שאתה רואה בבית משוגעים וכו' , מדובר במספר קטן של ייצורים ואף ייצור אחד , ולא רוחות . ושוב אני בעצמי לא פיענחתי עדיין את הדבר הזה .
ייצור אחד אחראי על זה שהרבה אנשים " בעיקר חכמים וגאונים " שחוו כביכול חלומות ששדים רודפים אחריהם וכו' ... זה הכל ייצור אחד . איך אני יודע ? גם לא חשוב , ואני משער שאני גם לא אדע. אני פשוט יודע שהכל זה ייצור אחד . אפילו זיהיתי אנשים שחוו את נחת זרועו של אותו ייצור ודיברתי איתם וכשדיברתי איתם על דברים מסביב הם הגיעו לדבר הזה על "חלומות ששדים רודפים אחריהם ",ולא לא מדובר בס"מ . איך ידעתי שהאנשים האלה חוו את מה שחוו עוד לפני שדיברתי איתם ? מוכיח שצדקתי.

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 28-07-2010 בשעה 21:09.
ישן 28-07-2010, 21:19
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=hanamer]למה אתה לא..."

תראה, אני לא מכיר את ה"מקובלים" שהלכת אליהם, ומתוך דבריך אני מבין עכשיו את מה שהרבנים הלא מקובלים אומרים שלא צריך ללכת ל"מקובלים" או "קבליסטים" בכלל. יש היום הרבה רמאים, הרבה בבות, אין להאמין לאף אחד. יש יחידים שהם אמינים כמו ר' דוד אבוחצירא, ובבא אלעזר, והרב בצרי, ועוד כמה שלא עומדים על לשוני. אני בתור אדם דתי פשוט לא חושב שאתה מהס"מ, כל יהודי הוא נשמה מיוחדת בפני עצמה. אולי עשית עברות מסויימות שהס"מ השתלט עליך, אבל אתה יכול לצאת מזה בקלות, על ידי תשובה, [אם תרצה כמובן]. הקבליסטים ברובם בילבלו את המוח של האנשים והכניסו אותם לבילבול ודילמה.

בקשר לר' נחמן וכל השאר, אני מעדיף לא להיכנס לזה, כי זה מאוד מסווג, ואל תערב בין הקבלה לחסידות, ובכלל החסידות שמדברים היום על המשיח שהוא רק נחמן או הרבי מילובביץ וכל החרטות האלו, צא מזה, זה לא מה שצריך להתמקד עליו בחיים.

אינני מעוניין לשמוע אם התורה שקר או לא, אתה מערב בין הקבלה לתורתינו הפשוטה, בתורת הסוד יש הרבה רבדים, ואין לנו להתעסק בזה, אלא אם כן אתה מלא מהפשט והדרש.

שאלה: אתה למדת גמרא, ותורת הפשט?

נערך לאחרונה ע"י hanamer בתאריך 28-07-2010 בשעה 21:22.
ישן 28-07-2010, 21:46
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "תראה, אני לא מכיר את..."

ציטוט:
תראה, אני לא מכיר את ה"מקובלים" שהלכת אליהם, ומתוך דבריך אני מבין עכשיו את מה שהרבנים הלא מקובלים אומרים שלא צריך ללכת ל"מקובלים" או "קבליסטים" בכלל. יש היום הרבה רמאים, הרבה בבות, אין להאמין לאף אחד. יש יחידים שהם אמינים כמו ר' דוד אבוחצירא, ובבא אלעזר, והרב בצרי, ועוד כמה שלא עומדים על לשוני. אני בתור אדם דתי פשוט לא חושב שאתה מהס"מ, כל יהודי הוא נשמה מיוחדת בפני עצמה. אולי עשית עברות מסויימות שהס"מ השתלט עליך, אבל אתה יכול לצאת מזה בקלות, על ידי תשובה, [אם תרצה כמובן]. הקבליסטים ברובם בילבלו את המוח של האנשים והכניסו אותם לבילבול ודילמה.

בקשר לר' נחמן וכל השאר, אני מעדיף לא להיכנס לזה, כי זה מאוד מסווג, ואל תערב בין הקבלה לחסידות, ובכלל החסידות שמדברים היום על המשיח שהוא רק נחמן או הרבי מילובביץ וכל החרטות האלו, צא מזה, זה לא מה שצריך להתמקד עליו בחיים.

אינני מעוניין לשמוע אם התורה שקר או לא, אתה מערב בין הקבלה לתורתינו הפשוטה, בתורת הסוד יש הרבה רבדים, ואין לנו להתעסק בזה, אלא אם כן אתה מלא מהפשט והדרש.

שאלה: אתה למדת גמרא, ותורת הפשט?

אין קשר , אין מקובל או אדם דתי שטען שרבי נחמן אכן לא היה בעל ההשגות כמו שטען .
אני לא הס"מ ולא עשיתי שום דבר . כל ההשגות שלי ,הם תובנות . אתה רובוט ,מה שנראה לך כבחירה זה כי יוצרת כרובוט , הרצון שלך זה טבעים שהוטבעו בך בגנים ושקיבלת מהסביבה . אין הבדל בין בהמה לבינך , אתה פועל לפי רצונות מוטבעים והיא פועלת לפי רצונות מוטבעים , רק שאתה מדבר והיא לא, למען האמת גם חיות מדברות רק אתה לא מבין את השפה " שלמה המלך " ועוד כן הבינו את השפה. וידעו על מה מדברים , שלמה המלך הבין , אבל כל ההשגות הרוחניות זה בולשיט אחד גמור .הוא ידע את שפת החיות , לא רק זה לפי הסיפורים על שלמה המלך ,החיות יותר חכמות מאיתנו , רק אין להם גוף כמו שלנו .
וזה שהגעתי למסקנה שיש ייצור ללא גוף זה מסקנה אחרת , זה לא הס"מ , ייתכן וזה הייצור שברא את העולם או הפיל את העולם(משה רבינו-לפי דעתי קבלו התנצלותי אם פגעתי במישהוא) לקליפות , זאת אומרת שייתכן והעולם הזה זה דימיון על העולם האמיתי , מתי זה קרה? בתקופת משה רבינו ומשם לפי דעתי שאם הסיפור נכון , מאותו תאריך כולנו נפלנו לקליפה הזאת , וכל אחד משלושת הדתות שבוי בקליפה הזאת או שאנחנו התיקון של אותו ייצור מבחינה פסיכולוגית , או שזה חייזרים .
בשורה התחתונה יש ייצור אחד שפגע במספר אנשים שאני יודע לזהות וזיהיתי בעבר ואין לו גוף כלל ויכול להתעבר באנשים , למה? תיקון פסיכולוגי , משה רבינו(סלחו לי אם פגעתי במישהוא) , אלים רעים שהתעברו באנושות . אבל כן יש ייצורים שלא נראים .

ואני לא צריך ללמוד פשט , למדתי כל מה שאני צריך רק מה שאני צריך כדי להבין אם התורה אמת וחקרתי את הדתות בדיוק מה שהייתי צריך ,זה מספיק . תבוא איתי לאיזה מקובל שתבחר ותראה שלא יענה על השאלות שלי . אם אתה רוצה אני ייתן לך הוכחות שהכל זה בלוף אחד גמור , רק תבקש ואני ייתן לך הכל .
ושוב כל מה שאני אומר ואגיד זה לפי דעתי , לא מתכוון לפגוע באף אדם .
ישן 28-07-2010, 22:07
צלמית המשתמש של hanamer

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=hanamer]תראה, אני לא..."

הערה צדדית: אתה לא חייב לצטט את התגובות.

לעניינינו -
ציטוט:
אין הבדל בין בהמה לבינך , אתה פועל לפי רצונות מוטבעים והיא פועלת לפי רצונות מוטבעים , רק שאתה מדבר והיא לא,

ציטוט:
החיות יותר חכמות מאיתנו , רק אין להם גוף כמו שלנו .
תרץ לי את הסתירה בדבריך, פשוט לא ממש קלטתי את המסר.

בכל אופן, לא ממש הבנתי את הדברים, דבריך קצת מבלבלים, אם תוכל להפשיט אותם לשפה יותר ברורה אולי אוכל להבין. אני פשוט לא מבין מה התחיל בתקופת משה רבינו, מי הפיל את העולם לקליפות וכדומה. אם אתה מתכוון לאלוקים, אני לא ממש מפחד לדבר על זה, כי בפורום "אמונות ודעות" דיברתי על זה די והותר ועוד היד נטוייה.

חייב ללמוד פשט קודם הסוד. כל המחקרים למינהם לא יהיו מבוססים אלא אם כן הפשט בידך.

אתה בטוח שר' דוד או הרב בצרי לא ידעו לענות לך? אתה מוכן להשבע לי על זה? או שאתה סתם מפגין אומץ?

ישן 28-07-2010, 23:59
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי hanamer שמתחילה ב "הערה צדדית: אתה לא חייב לצטט..."

ציטוט:
הערה צדדית: אתה לא חייב לצטט את התגובות.

לעניינינו -
תרץ לי את הסתירה בדבריך, פשוט לא ממש קלטתי את המסר.

בכל אופן, לא ממש הבנתי את הדברים, דבריך קצת מבלבלים, אם תוכל להפשיט אותם לשפה יותר ברורה אולי אוכל להבין. אני פשוט לא מבין מה התחיל בתקופת משה רבינו, מי הפיל את העולם לקליפות וכדומה. אם אתה מתכוון לאלוקים, אני לא ממש מפחד לדבר על זה, כי בפורום "אמונות ודעות" דיברתי על זה די והותר ועוד היד נטוייה.

חייב ללמוד פשט קודם הסוד. כל המחקרים למינהם לא יהיו מבוססים אלא אם כן הפשט בידך.

אתה בטוח שר' דוד או הרב בצרי לא ידעו לענות לך? אתה מוכן להשבע לי על זה? או שאתה סתם מפגין אומץ?

אף אחד מהמקובלים לא ידע לענות לי . אתה יכול לבוא איתי בעצמך ,ואל תשכח שאמרו שאני נשמה מאוד גבוהה.
מה שאני טוען שייתכן ומשה רבינו הפיל את העולם הזה לקליפה דמיונית מעין חלום , הרי כשאתה חולם אתה ממש חיי כמו במציאות ,בגלל שאתה לא זוכר או במעורפל זה נראה לך שהרגש שונה ובפועל אין הבדל ואף חלום יותר עוצמתי , כי התת מודע פועל והוא הרבה יותר חזק מבחינה רגשית מהמודע והקליטה הרבה יותר עוצמתית ,מה שגורם להרחבת הזמן וקליטת חומר עצום בזמן מועט, זאת אומרת שאדם שחולם חלום של 10 שניות השווי שלו כשהאדם ער הוא לשעה . איך ? המח אוסף תמונות מהירות ומאגד אותם לסיפור וכך יוצר לך סרט , כיוון שהתת מודע נכנס לפעולה בשינה אז אוסף עצום של תמונות רץ במח ,וזה גורם להאצת הזמן בעצם ולקליטה עצומה ,מוות קליני יותר עוצמתי כי התת מודע נכנס לפול גז והמודע לא פעיל בכלל ואדם יכול לקלוט בשניות מידע של עשרות שנים ואף יותר .
בכל מקרה ייתכן ומשה רבינו הפיל את העולם לקליפה דמיונית מעין חלום , וביננו לבין העולם האמיתי יש אינספור קליפות . יכול ליהיות שלא היה משה רבינו וזה פשוט אוסף של אלים רעים שהתחברו לאחד וישטלתו על המין האנושי . ויכול ליהיות שאנחנו הבית חולים לחולי נפש של חייזרים , בראו אותנו כדמותם והם מתעברים באנשים שיכולים להתמודד כביכול עם בעיותיהם , אנחנו כביכול פותרים את הבעיות ,למה? כי יותר קל לגרום לאדם לפתור משהוא בכמה שנים ובא ייצור כזה נכנס בך ומקבל את זה מוכן .
בכל מקרה יש ייצור אחד לפחות שלא ניתן לראות אותו ויש לו יכולת להתעבר באנשים ,מעבר לזה לא מאמין ברוחות.

ביקשת הוכחות שהתורה זה בלוף ?
1. רבי שמעון הוא ניצוץ של משה רבינו כתב את הזוהר הקדוש , למי שלא יודע הקבלה אומרת על משה רבינו שהשיג את שער ה"נ" הוא התחיל לקבל אותו במעמד הר סיני והפסיק באמצע כי נודע לו שהעם חוטא והיה צריך לחזור " זה הצום של ה-40 יום ,40 לילה " הוא טיפס בעולמות העליונים . רק שתיראה עד כמה טירון משה רבינו היה , בסנה כתוב שמשה היה טירון לנבואה, איך ידע מי יתגלה אליו ? הרי לשטן יש את אותם השגות כמו אלק' דקדושה, גם הס"מ=השטן הוא חלק מאלק' , זה כבר קבלה ולא אכנס יותר מדיי , כי לפי הקבלה הוא ייצור דמיוני וכל המטרה היא ליצור בחירה שבסופו של דבר קליפת החומר"בלעם" תיפול . בסופו של דבר משה רבינו קיבל את שער ה"נ" שער ה"נ" אין בו הגבלה וכתוב שהוא היה כמעט כמו אלק' , היה חסר בו קצת מאלק' . רק שתבין עד כמה טירון הוא היה , כשעלה למעלה הוא ראה מלאך שאחראי על 100,000 מלאכי חבלה , המלאך אמר לו עוף מפה אחרת אני שורף אותך , משה רבינו אמר לו "אתה תשרוף אותי? " אני ישרוף אותך ושרף אותו , עלה עוד למעלה וראה את המלאך מט"ט , מרוב הפחד הוא התחיל לבכות ואלק' בכבודו ובעצמו לקח את משה רבינו והעלה אותו .
מלאך מט"ט גבוהה מאוד אבל יחסית לאדם שמכריע בין קדושה לטומאה? הוא נחשב למאוד טירון אם אין לו השגה בו . זאת אומרת ששדים יכלו לקחת אותו לחיקם ולא היה יודע וכשהיה מבין זאת זה כבר מאוחר מדיי כי היה הופך ליהיות כמותם,בשלב מסוים אין דרך חזרה.
עכשיו תבין מי הוא רבי שמעון שהוא חלק ממשה רבינו שכתב את הזוהר ,ובזוהר עצמו יש מחלוקות ,אם זה היה תורת אלק' לא היה מחלוקות , בייחוד שרבי שמעון הוא ניצוץ משה רבינו שהגיע לשער ה"נ".

2. הזוהר הקדוש בספר שמות כותב שפרעה ידע מצירופי שם השם המפורש ויכל לעשות ניסים ,אתה יכול לפרש את זה בכמה דרכים :
א. הם רצו לתת הסבר לדברים ה"על טבעיים " שבוצעו במצריים העתיקה,הרי איך ייצרו את סיפור משה רבינו שעשה ניסים ? על מי? על קוסמי אחיזת עיניים ? אז אמרו שיש להם כוחות , וכנ"ל לגבי ישו ,
הקוסם criss angel הראה יפה מאוד הליכה על המים ,תעופה ועוד . יש מפרשים ומקובלים שאמרו שהכל זה אחיזת עיניים ? יש כאלה אומרים אחיזת עיניים ויש כאלה שאומרים אכן כשפים ,זה אומר שקבוצה אחת מדברת שטויות ? איזה קבוצה? ואם הם מדברים שטויות אז כל התורה זה שטויות כי הם פירשו את כל התורה.
ב.ייתכן ופרעה אכן ידע מצירופי שם השם המפורש, אל תשכח שמשה רבינו גדל בבית פרעה כבן . ולמד צירופי שם השם המפורש ועוד כשפים . ולפי הקבלה כל הניסים שעשה זה בעזרת המטה שלו שעליו היה חקוק שם השם המפורש(שלמד במצרים העתיקה): עשר המכות , קריעת ים סוף , מים מהסלע , ניצחון במלחמות ועוד .

3.משה רבינו בעצמו כתב בתנ"ך שהנבואות של בלעם היו מדויקות מאד , יש כאלה שיראו בזה הוכחה שמשה רבינו לא הסתיר מידע ואף שיבח את אויביו ,זה כביכול ראיה לאמיתות התורה . אז זהו שלא ,ייתכן וכל מה שכתב זה כדי שאם תראה את בלעם או תגיע להשגה כלשהיא שקשורה אליו ,ישר תגיד שזה נכון שהוא גבוהה מאוד אבל בטומאה .

4.המקובלים נוטים להיפגש אחד עם השני , למה שלא ייפגשו למעלה ? בעולם העליון ? בתוך שניות .
אלה אותם מקובלים שאם אתה שואל אותם לגבי זה שהם שופטים וכו' הם לא יענו לך או יצדיקו אותך .

5. בבא אלעזר הוא היה נחשב למקובל הכי גדול בעולם של הדור הזה, ואף טען שראה את המשיח והמשיח אמר לו להפסיק לקבל אנשים . היו באים אליו יותר מאלף אנשים ביום ומאות בחורות שהיו באות למרות שלא היו רואות את הרב. הוא חשוד בהונאה , החשדות מוצקות מאוד עם הוכחות וודאיות ,הנה סרט שתירגמתי , תרגום לא משהוא ,תתעלמו מזה .
http://www.megavideo.com/?v=CUW6CDTJ

6. בעל הפתק , מופיע בכל תמונה שכתוב " נ נח נחמ נחמן מאומן " ,נחמן מאומן הביא לו את הפתק וזה אומר שהוא אדם בעל חשיבות גדולה מאוד עד כדי משיח . הוא אומר על הרבי מלובביץ' שהוא שקר והוא הורס את המשיח ,הוא גם אמר שכל מה שמעניין את המקובלים זה רק הכסף. נחמן מאומן היה יותר גדול ממשיח ,הוא אמר את זה על עצמו והוא היה מזיערא עליאה , זה אומר שלא חטא בעץ הדעת, זה החלק שברח לפני החטא. אין אף מקובל או מישהוא דתי שיכול לחלוק עליו .
סרטונים על בעל הפתק שאומר שחבד שקר ושהוא המלך וכולם צריכים להשתחוות :

7.לפי כל הדתות העתיקות ובעלות השגות כגון: שבט המאיה ומצריים העתיקה... בהתחלה היה תוהו ובוהו ורוח אלק' ריחפה מעל המים ונחש בתוך המים , רק התנ"ך דילג על הדבר הזה ופתאום הופיע הנחש בגן עדן . והתחיל סיפור שאף אחד מהדתות לא אמר: עץ הדעת וכו' .

8.כתוב שהמטרה לתקן את עצמנו , אם תשים לב אתה בתוך גוף ולכן אתה מתנהג בהתאם לחוסר בגוף, אם היו שמים אותך בגן עדן לא היה לך את הרצונות של הגוף כי היית מקבל גוף אחר . כמו שילד קטן חושב כמו ילד קטן ומשחק בצעצועים ובנות בברביות . האינסטיקט שבגוף מאותת לך ושולח לך רצון בהתאם לחוסר של הגוף .

9.לפי הקבלה כל אדם עושה רצון של אלק' ב -100% , זאת אומרת אנשים בכף הקלע שסובלים סבל איום ונורא זה כי אלק' בחר בזה .לפני בריאת האדם תיכנן אלק' לברוא את העולם ואת האדם וידע שאדם הראשון יאכל מעץ הדעת , באו אליו שני מלאכים גבוהים ואמרו לו " למה אתה בורא את האדם אם אתה יודע שייחטא" אמר להם שזה החלטתו , כשחטא האדם הראשון ,שאל אותם אלק' אתם חושבים שאתם יכולים על ייצר הרע ? אמרו לו כן , הוריד אותם למטה ,הכין להם אישה הכי יפה שיש "נעמה" וחטאו בה ,אלק' כעונש שם אותם בהרי החושך , נו מה כבר אמרו לו ? למה אתה בורא אותו ? הם צודקים גם אני הייתי שואל אותו את השאלה הזאת , אני לא חושב שמישהוא היה מתנהג ככה וגם לא אלק'. אלק' ידע שאדם הראשון יאכל מעץ הדעת , הוא ידע שכתוצאה מזה ייצאו רשעים , הוא ידע את הסבל של אנשים שייסבלו . והכי גרוע שאנחנו היינו חלק ממנו לפני שברא את האדם הראשון , זאת אומרת היינו חלק מהמחשבה שלו , אז למה שנברא את העולם הזה? יש בהרבה הרצאות כגון באתר הידברות שטוענים שאלק' ברא את האדם כדי שיעבוד וייקבל שכר בזכות ולא בחסד , אבל כתוב במפורש שאלק' ידע שאדם הראשון ייחטא וידע את כל מה שעתיד לקרוא עוד לפני שבא את האדם הראשון , לפי הקבלה אין בחירה כלל , זה נראה לאדם כאילו יש לו בחירה ,אבל בפועל אין לו , ככה הוא בנוי ולכן זה מה שמבצע .
אם היינו בתוך מח אלק' למה שנברא לנו עולם שנסבול בו ? למה שלא נברא לנו עולם עם הנאה? אין פה בושה , אלק' יכל להטיב עם עצמו שאנחנו היינו בתוכו .

10 . יש סיפור על רבי אלישע בן אבויה,רבי עקיבע וכו' , 4 נכנסו לסוד , הסוד שלהם היה הרבה יותר גדול מהסוד שמוכר כיום , הם היו מאבדים הכרה ומגיעים לעולמות העליונים . באחד הפעמים רבי אלשיע בן אבויה הגיע לשמיים וראה את המלאך מט"ט יושב, המלאך אמור לעמוד כי רק אחד יושב והוא המלך =אלק', הוא חשב שיש שתי רשויות , המשיך לעלות וראה שוב את מלאך מט"ט , ותהה הרי עכשיו ראיתי את מלאך מט"ט איך יכול ליהיות שאני רואה אותו שוב ,ירד ואמר ייתכן וכל התורה שהוא למד זה שקר גמור וניהיה כופר . אחד התלמידים שלו היה רבי מאיר בעל הנס , רבי מאיר בעל הנס היה יודע לתת 350 טעמים על הטמא שהוא טהור והפוך על הטהור שהוא טמא , זה אחד הסיבות שלא רצו אותו בתור פוסק , כי אי אפשר להתווכח עם אדם כזה וגם היה תלמידו של "אחר=רבי אלישע בן אבויה שכפר " .
כשרבי אלישע בן אבויה כפר יצאה בת קול מהשמיים ואמרה לכולם יש תיקון חוץ מאלישע בן אבויה ,מה הוא כבר עשה? לא הבין משהוא מסיום ? כפר ? הלך לזונה ושכב עמה?
היטלר רצח 7,000,000 יהודים ,להיטלר יש תיקון ולאלישע שלא הבין משהוא קטן אין ? אוליי הבין את האמת ואמרו שאין לו תיקון ? מה גם שכתוב שלכל האנושות יש תיקון כולל הס"מ , הס"מ האחר הוא דימיוני -הדימיון שלנו והתבטל מאליו , יש 2 ס"מ , הס"מ שאחראי על הגיהנם והס"מ שהוא דמיוני .
אז איך לאלישע בן אבויה אין תיקון ? למי שלא יודע ,בת קול זה הקול של אלק' .

11. לפי הקבלה אלק' בנוי ממוח מחולק לשתיים צד ימין זה משה "קדושה" וצד שמאל זה "בלעם" טומאה , למה אלק' ברא את עצמו מפוצל ? הרי זה סבל בשבילו . הוא יכל לבחור הכל , כל מה שהוא רק רוצה . ומעניין שבחר לחלק את המח שלו לשתיים ולגרום לעצמו לסבול , כי הרי כשבחר לחלק את המח לשתיים היינו בתוך המח "המחשבה" שלו ,ויכולנו לבחור מה שאנחנו רוצים

12. התנ"ך נוגד את כל הדתות העתיקות , שטענו שהכל זה שרשרת אלים , שבשלבים מסוימים אלק' ביקש מהבנים שלו " האלים הראשונים " להפוך את העולם הזה לעקרונות ,חוקים ומוסר. הקבלה טוענת שאלה האלים בטומאה . מדענים גילו ששבט המאיה הקריבו קורבנות אדם לאלים , ואולי הם פשוט רצחו את האוייבים ושמו אותם במקום מסוים כדי שכולם יראו וייראו, ולמדענים וכו' זה נראה כמו הקרבת קורבנות ? שבט המאיה ידעו את אחורי הירח , הם היו בעלי השגות וכנ"ל גם המצרים כך שלא הייתי מזלזל באמונתם , וגם שבט המאיה וגם המצרים טוענים שבהתחלה היה תוהו ובוהו וחושך על פני תהום ו"נחש בתוך המים " ורוח אלק' מרחפת על פני המים .

13.לפי חישובים של מקובלים המשיח היה אמור להתגלות בשנת 2008 , גילוי סופי . חישוב של הגאון מוילנא ושל המקובל כדורי על הגאון מוילנא .

14. לא איכפת להם לצאת בהצהרות שהמשיח קרוב כי ייתכן וחמה יוצאת מנרתיקה בשנת 2012 ותחריב את הכל , זה משהוא שקורה אחת למליונים או מליארדי שנים ובדיוק בנקודה הזאת השמש תיפגע.

15. ייתכן ואנחנו נמצאים מתחת לאינספור קליפות ,שהמטרה הוא סבל אינסופי אצל שדים ואלים רעים בדיוק כמסופר בספר האבוד של בלעם .

16. המשפטים , עשרת הדיברות,ארון הברית וכו' ... הכל מעותק אחד לאחד מהמצרים , עשר הדיברות מועתק מ-10 הדיברות של המצרים שנכתבו קודם לכן ,כנ"ל לגבי ארון הברית ומשפטים רוחניים בעולם הבא.

17. האדם לא יודע שהוא חולם , אחרי שהוא קם הוא מבין את זה ,מה שזה אומר שאפשר לשטות באדם בקלות .

18. אורי גלר עבר את כל המבחנים בכלים מדעיים , תפסו אותו בתוכנית ה"יורש" שהוא רימה . אנשים העלו את זה ל youtube ואורי גלר איים לתבוע . היום יש הוכחות שהוא שרלטן . אל תשכחו שהוא עבר בדיקות של שנים בכלים מדעיים ,קראתי ספר שלם עליו , ממש עושה רושם כאילו יש לו כוחות , יש אנשים ברחבי העולם שעבדו על אנשים שיש להם כוחות וסחפו מליארדים אחריהם , יש אחד שסחף מליארדים אחריו ובחורות שהאמינו שכבו איתו , הבנאדם נראה שתי טיפות מים לזאב רווח בסרט שהוא מתחפש לבבא שמן עם זקן ארוך שחור .

19.הראו צילומים בכנסיות איך מוציאים דיבוק והאדם רועד כשיוצא הדיבוק בצורה שגם אם היה מנסה לא היה מצליח ,ורואים את הכומר אומר " בשם ישו צא דיבוק צא! " והדיבוק מתחיל לצאת והאדם נכנס להתקף ומתחיל לרעוד. את הדברים האלו הראו אמני אשליות , בדיוק אותו הדבר והראו שהכל זה פסיכולוגי וכנ"ל לגבי כל מה המקובלים עשו עד היום . להקים אדם מכיסא גלגלים הם עוד לא עשו אבל יש שיטה והיא פסיכולוגית שאם תאמין תצליח , יש אנשים נכים שנעים בין נכות לבין לא נכות וניתן להשפיע עליהם , כמו שאתם רואים יש מקובלים שהם הומואים אז אני מניח שהם עוד לא פיענחו את הדבר הזה .

20. הרבה אנשים עברו מוות קליני ותיארו מה שהם ראו לפרטי פרטים כגון : מה המטפלים ענדו ולבשו ועשו ... ואחר כך הם תיארו אור לבן ומישהוא דיבר איתם בהעברת מחשבות וקרובים באים לקראתם , וישו ומרים הבתולה באו לקראתם .
אחד טען שסוס דיבר איתו בהעברת מחשבות ,אחרים שדודים באים לקראתם ודיברו איתם .
הסרט " ביום בו מתתי " . ושם דנים רופאים ומדענים בסוגיה הזאת ומחפשים פיתרון מדעי לדבר הזה.

21. אנחנו יכולים ליהיות ניסוי של חייזרים ואף בית חולים לחולי נפש , הם פשוט נותנים בעיה באנשים מסוימים שרואים פוטנציאל באדם ליכולת לפתור את הבעיה ,ורואים איך יסתדרו, וכשהם פותרים את הבעיה הם מתעברים באנשים האלה ובתוך שנייה מקבלים מה שרצו.

22. כתוב שהעונש של הנחש הוא "על גחונך תלך כל ימי חייך " , אז איך הנחש היה השר של מצריים , לפי הקבלה הנחש שפיתה לחווה הוא השר של מצריים , אבל אלק' אמר על גחונך תלך כל ימי חייך , איך זה מסתדר? כנראה שמי שכתב את התנ"ך לא חשב על כל הדברים אחרי הכל .

אף מקובל לא יענה על השאלות האלה בהתחייבות .
......טוב אני חושב שזה מספיק והבנת את העיקרון..... ואוו כמה כתבתי.

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 29-07-2010 בשעה 00:15.
ישן 29-07-2010, 11:19
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלומות שמתחילה ב "רוחות?"

בפורום צו"ב (צבא ובטחון) יש פעם בשבוע-שבועיים. אשכול הומור. לא ידעתי שעכשיו יש גם בפורום הזה אשכולות כאלו.

הפורום הזה בה לדון על יחסים של אדם לחבריו או בינו לבינה (ו\או להט"ב), בעיות במשפחה וכדומה.

האשכול הזה לא נופל לאף אחת מהמשבצות הנ"ל.

מעבר לכך, התחילו פה דיונים רוחניים-מיסטיים (שזה לא הפורום המתאים) ודיון כזה - לא יכול להגמר לעולם.

אף אחד לא יכול לתת לך פתרון מוגמר ומוסכם בפורום הזה - וזאת עובדה. אין פה, למיטב ידיעתי רבנים\פסיכולוגים\פסיכיאטרים\מגרשי רוחות\רופאים... ולכן את לא תקבלי פתרון כזה (לא שרופא\פסיכולוג\פסיכיאטר אי פעם יפתור לך בעייה שכזאת על גבי הרשת...).

האשכול ננעל. כי:
1. זה לא הפורום המתאים.
2. זה דיון ללא סוף.
3. זה דיון שאין לו תשובה שאפשר לעשותה.

עד אז...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר