לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2010, 21:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Eyalco88 שמתחילה ב "קרה לי כמה פעמים, גם לי וגם..."

לא נראה לי שאפשר להסתמך על פרשנויות של סמלים בחלום. בסופו של דבר, חלום בא לבטא את התת מודע. זה דבר שמשתנה. לא נראה לי שאפשר להלביש על כולם את אותה משמעות, כי מה שלאחד מייצג דבר אחד, לשני זה בכלל מסמל משהו אחר.

לפי דעתי, מקריאה בלבד, פשוט נוצר אצלך חשש כלשהו שנובע מהסיפורים על האקסים. יכול להיות שאתה מרגיש שהמעמד הייחודי שלך אצלה בלב מעורער (ואין לך סיבה להרגיש כך!) או שזה פשוט מעסיק אותך הרבה, מן הסתם, דבר שהוא לגיטימי. לא נעים לשמוע על אקסים של מישהי שאתה אוהב..

אני לא חושבת שיש צורך לספר לה על החלומות, אלא אם אתה ממש ממש מרגיש צורך בכך וחושב שזה ישפר את המצב. לדעתי, אתה צריך לברר עם עצמך מה זה גרם לך להרגיש.. קנאה, חשש, הרהורים.. כך או כך, תסמוך עליה שהיא בחרה אותך. שכרגע היא איתך, לא איתם. אמון זה דבר שנבנה ונרכש, במיחד כשאתם רק בתחילת הקשר שלכם.. יש לכם עווד דרך ארוכה ביחד, ואני בטוחה שעם ביסוס הקשר, החלומות יעלמו, או לפחות יפחתו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר