לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2010, 17:57
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי GPS בנוקיה"

1. זה אומר שיש מקלט GPS. כלומר תוכל לדעת איפה אתה (קו אורך / קו רוחב) - חינם אין כסף. כדי שתוכל לנווט ליעד מסויים בהתאם למיקומך הנוכחי - אתה צריך תוכנת ניווט. זו שמגיעה עם המכשיר (Nokia Maps) לא ממש אוהבת את ישראל, וזו שספקי הסלולר בישראל יתנו לך, עולה מחיר חודשי (כמובן, למה ציפית מחברת הסלולר...)

2. יש את waze (גלוש מהנייד ל m.waze.co.il להתקנה ישירה). חינמית, נותנת מסלול ניווט המתחשב בעומסי התנועה, כך שתיסע דרך המינימום ההכרחי של פקקים בשעות העומס. כמו כן מדובר באפליקציה "חברתית" - כל משתמש יכול לדווח על פקקים ומה שהוא רואה בכביש, לדווח על שוטר האורב בדרך, סכנות, תאונות דרכים, וכו', וכל הדיווחים מגיעים בזמן אמת אל כל המשתמשים.

3. התוכנה שאני ציינתי אכן משתמשת באינטרנט. זוג ניווטים ביום (לעבודה וחזרה) + ניווט או שניים של שעות הפנאי כל שבוע (כפול 2 כמובן, הלוך-חזור...), לא גומרים אצלי את חבילת ה 30MB שיש לי ממילא. רוב רוחב הפס שכן מתבזבז, מתבזבז על עדכוני התנועה החיים, משטרה וכו'. אפשר לבטל את העדכונים האלה, ולהשתמש בתוכנה לניווט ותו-לא, כמו מכשיר ניווט רגיל, ואז אני חושב שגם אם תהיה בנסיעה כל יום, כל היום, לא תגמור 30MB. אבל אל תסמוך עליי, בדוק את העניין, אני לא נושא באחריות על חיובי סלולר

4. כל מה שיודע לעשות GeoTagging ותלוי בהכנסה של הפונקציה המתאימה לתוכנה. למשל, אצלי, המצלמה שומרת את נתוני ה GPS במקום צילום התמונה, כך שמאוחר יותר אני יכול לקרוא מה EXIF של קובץ התמונה היכן בדיוק היא צולמה. יש גם כל מיני דברים אחרים שעוסקים בשיתוף דברים עם הסביבה, וכל מיני אפליקציות מבוססות מיקום עם שרת מרכזי באינטרנט שדואג לתיאום... (למעשה גם waze היא כזו...). האפשרויות די בלתי מוגבלות, ולהתחיל לציין את כולן יהיה לא רציני. בכל מקרה, לא מדובר במשהו ייחודי לנוקיה... כל מכשיר עם GPS, אינטרנט, ומערכת הפעלה מודרנית, ידע לעשות את כל זה.

אשר לאיתור החניה - ב waze יש אפשרות לסמן את המיקום הנוכחי שלך ולשמור אותו, אני משער שזה עונה לך על הדרישה פחות או יותר (בכל זאת, ל GPS יש טעות מדידה של עד כעשרה מטרים בשטחים פתוחים ואף יותר מכך באיזור עם בנייה צפופה...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2010, 22:30
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "אתה משתמש בתוכנה מסויימת..."

מובנית במע"ה של המכשיר. מה שנפתח אוטומטית כשפותחים את הסוגר של המצלמה.

כמובן שהמכשיר שלי הוא מדגם אחר לזה שאתה מתכנן לקנות, כך שזה לא אומר שום דבר. בדוק את העניין לפני הרכישה אם הוא חשוב לך.

מה שכן, אתה צריך לוודא קודם לכן שה GPS תפס נעילה, אחרת, מן הסתם, הוא לא יוכל לרשום את הנתונים. אפשר להיכנס למצב בדיקת GPS ולראות אם מקבלים קריאה. לחלופין, אחרי שהתמונה צולמה, כשמסתכלים עליה בגלריה, יש אייקון קטן של צלחת לווין שמורה שהתמונה מכילה נתוני GPS. שוב, בדגם המכשיר שלי, בגירסת מערכת ההפעלה שלי. בדוק לפני שאתה קונה

ישן 01-08-2010, 19:26
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "1. זה אומר שיש מקלט GPS...."

ציטוט:
3. התוכנה שאני ציינתי אכן משתמשת באינטרנט. זוג ניווטים ביום (לעבודה וחזרה) + ניווט או שניים של שעות הפנאי כל שבוע (כפול 2 כמובן, הלוך-חזור...), לא גומרים אצלי את חבילת ה 30MB שיש לי ממילא. רוב רוחב הפס שכן מתבזבז, מתבזבז על עדכוני התנועה החיים, משטרה וכו'. אפשר לבטל את העדכונים האלה, ולהשתמש בתוכנה לניווט ותו-לא, כמו מכשיר ניווט רגיל, ואז אני חושב שגם אם תהיה בנסיעה כל יום, כל היום, לא תגמור 30MB. אבל אל תסמוך עליי, בדוק את העניין, אני לא נושא באחריות על חיובי סלולר

אתה מודע לזה שאפשר להוריד את המפות של וויז?
תיכנס לתוכנה ותיכנס לצריכת נתונים או משהו כזה בהגדרות ויש שם אפשרות להוריד אותה.. רק תוודא שאתה מוריד אותה דרך wifi (למרות שזה מפות ישראל, זה איזה 10 מגה בייט...)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר