לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2010, 12:27
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=hellfrost]1. אתה מאוד..."

קוראים לזה צ'י קונג אם אני לא טועה, אם אני זוכר נכון צריך כשנתיים-שלוש לעשות חזרות יומיות על תנועות מסויימות על מנת לפתח את היכולת, ויש לזה הסבר מדעי זה לא קסם (הסבירו ב NATIONAL GEOGRAPHIC מה בדיוק הולך בגוף כתוצאה מכך), אמרו משהו על זרימת דם מוגברת באיזור אבל אל תתפסו אותי במילה אני ממש לא זוכר את ההסבר המדעי.

מצד שני ראיתי גם כמה תכניות על כמה שמשווקים היום את המנזרים ושמטעים ואפילו משקרים לאנשים בהמון דברים, היה משהו על אומן לחימה שרצה ללכת להשתקע במנזר שאולין והתאכזב מאוד לנוכח מה שלימדו אותו בפועל ומהדרך חיים שם, יש למקום הרבה פרסום על גן עדן קסום של אומנויות לחימה אבל בפועל זה משהו אחר לגמרי.
חזרה לפורום
ישן 28-07-2010, 16:44
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי kenshinkan שמתחילה ב "מקובלים ונזירים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kenshinkan
1. "מקובלים של הדת שלנו" לא לוקחים כסף מאף אחד - מי שלוקח הם השרלטנים.
2. היית בהופעה של נזירי שאולין פעם? נכנסת חינם?!

בעז

1.הם עושים את זה בצורה יותר חכמה , הם כביכול אומרים מי שרוצה שיתרום ,כמובן שתתרום , הרי לא יפה לא לתרום וגם בושה כביכול שאתה עומד ליד אדם קדוש ואתה רוצה שהברכה תתקיים .
2." היית בהופעה של נזירי שאולין פעם? נכנסת חינם?! " , ומה הם עושים עם הכסף ? כלום , זה רק כדי להתקיים ,כי הרי אין להם הכנסות , למקובלים יש הכנסות של מיליונים,מה הם עושים עם הכסף ? צדקה? זה מה שהם אומרים לך . אני יודע את זה ממקור ראשון "אני" ,דיברתי איתם , נפגשתי איתם , ממש לא כמו שמתארים אותם ,כשתפסו את בבא אלעזר לא הייתי מופתע , אמרתי את זה עוד קודם ואנשים אמרו לי הוא אדם צדיק , מה אתה משוגע איך אתה מדבר עליו ככה , וכשפורסם לראשונה כתבה עליו ,כל אלה שאמרו עליי משוגע סתמו את הפה, כי האדם המשוגע היחידי הוא הפתי שמאמין לכל דבר. תבקש מהם שיעשו לך נס ולא אחיזת עיניים,תראה קצת קסמים של criss angel ותחזור אליי עם דיעה אחרת , מה גם שאורי גלר עבד על כל העולם ובסוף נתפס על חם בתוכנית "היורש" ואף איים לתבוע את youtube שיורידו את הסרטון ..חחחח אותו צריכים לתבוע על הונאה.

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 28-07-2010 בשעה 16:49.
חזרה לפורום
ישן 29-07-2010, 22:52
  משתמש זכר kenshinkan kenshinkan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=kenshinkan]1. "מקובלים..."

אין לי מושג מי זה הבבא אלעזר...
הרב אליהו זצ"ל, הרב כדורי, הבבא סאלי - הם ידועים ככאלה שאו שלא נגעו בכסף (כמו הרב אליהו) או שכסף עבר דרכם לעניים (הבבא סאלי לדוגמא).
לגבי ברכות - למרות שאני משייך את עצמי לזרם הזה, אני יכול להצביע על ההרצאות של הרב אמנון יצחק. כשמבקשים ממנו ברכה הוא לא מבקש כסף אלא מאמץ בקיום מצוות. נקודה למחשבה...

ועכשיו סיפור על הרב אליהו זצ"ל והבבא סאלי:
עשיר מצרפת הגיע לבבא סאלי לקבל ברכה והציע לבבא סאלי הצעה כזו: הוא יפקיד שלושה מיליון פרנק בחשבון בנק לבבא סאלי והאחרון יחיה מהריבית (כידוע, התורה אוסרת להנות מריבית). הבבא סאלי ביקש משמשו לשאול את הרב מרדכי אליהו אם זה מותר, והתשובה היתה "יש פוסקים שמתירים אבל הבבא סאלי לא יסכים". השמש חזר עם התשובה והעשיר התרגז, נסע לרב אליהו וכשפגש אותו פנה אליו בכעס "אתה! אתה תגיד לבבא סאלי מה לעשות אם הכסף שלי!". ענה לו הרב אליהו "אני עפר ואפר לרגליו של הבבא סאלי, אבל אתה! אתה תעשה תנאים לבבא סאלי!". חזר העשיר לבבא סאלי ונתן את הכסף ללא תנאים, והבבא סאלי חילק אותו לעניים.

זכור!
מקובלים אמיתיים נחבאים אל הכלים ולא נוגעים בכסף שאינו שלהם. אתה כנראה נפגשת עם השרלטנים.

בעז
www.Kenshinkan.org.il
https://www.facebook.com/KenpoIsrael
https://www.youtube.com/user/KenshinkanDojo

חזרה לפורום
ישן 30-07-2010, 00:53
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kenshinkan שמתחילה ב "אין לי מושג מי זה הבבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kenshinkan
אין לי מושג מי זה הבבא אלעזר...
הרב אליהו זצ"ל, הרב כדורי, הבבא סאלי - הם ידועים ככאלה שאו שלא נגעו בכסף (כמו הרב אליהו) או שכסף עבר דרכם לעניים (הבבא סאלי לדוגמא).
לגבי ברכות - למרות שאני משייך את עצמי לזרם הזה, אני יכול להצביע על ההרצאות של הרב אמנון יצחק. כשמבקשים ממנו ברכה הוא לא מבקש כסף אלא מאמץ בקיום מצוות. נקודה למחשבה...

ועכשיו סיפור על הרב אליהו זצ"ל והבבא סאלי:
עשיר מצרפת הגיע לבבא סאלי לקבל ברכה והציע לבבא סאלי הצעה כזו: הוא יפקיד שלושה מיליון פרנק בחשבון בנק לבבא סאלי והאחרון יחיה מהריבית (כידוע, התורה אוסרת להנות מריבית). הבבא סאלי ביקש משמשו לשאול את הרב מרדכי אליהו אם זה מותר, והתשובה היתה "יש פוסקים שמתירים אבל הבבא סאלי לא יסכים". השמש חזר עם התשובה והעשיר התרגז, נסע לרב אליהו וכשפגש אותו פנה אליו בכעס "אתה! אתה תגיד לבבא סאלי מה לעשות אם הכסף שלי!". ענה לו הרב אליהו "אני עפר ואפר לרגליו של הבבא סאלי, אבל אתה! אתה תעשה תנאים לבבא סאלי!". חזר העשיר לבבא סאלי ונתן את הכסף ללא תנאים, והבבא סאלי חילק אותו לעניים.

זכור!

בעז

לא תפסו אותם , יש מקובלים שאני מכיר שהם שרלטנים ברמה לא מקצועית בכלל , והם ממשיכים כאילו כלום לא קרה.
מקובלים אמיתיים נחבאים אל הכלים ולא נוגעים בכסף שאינו שלהם. אתה כנראה נפגשת עם השרלטנים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר