לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2005, 20:29
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
חברים? חברות? קיים דבר כזה בכלל?

לאור כל ההודעות האחרונות שנכתבו פה על חברים חשבתי על זה
ואתם מאמינים שיש כזה דבר אמיתי כזה חבר???
אני כבר בכיתה י' ולאורך השנים היו לי חברות טובות, טובות יותר וטובות פחות...
אבל לא משנה איזו חברה היא הייתה תמיד התאכזבתי ממנה בסופו של דבר..
אני יודעת שלכל אדם יש את המגרעות שלו ושאף אחד לא מושלם אבל עם כל חברה זה היה
הרבה יור ממגרעה בסוף היא התגלתה כצבועה, שקרנית, סתם מניאקית או משהו אחר...
ואני מדברת בכללי גם על הסתם חברות לאודווקא החברה הכי טובה והכרתי אנשים חדשים
סוגים שונים של אנשים אבל כל פעם זה רק ביסס את מה שתמיד חשבתי שאין כזה דבר חברות
פשוט אין...

מה אתם חושבים על זה? יש כזה דבר חברות\חברים?

אשמח לשמוע מה דעתכם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2005, 20:59
צלמית המשתמש של -DeKeL-

כן קבוצת אנשים בלתי נפרדת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "ראית את ההודעה שלי?"

שבכל רגע שאתה מפנה את הראש הם מרכלים עליך?
חברות טובות שלי מדברות איתי על חברות טובות שלהן
שבחיים לא האמנתי שחברה טובה מסוגלת לדבר ככה על חברה טובה שלה
ררר הבנת משהו ממה שאמרתי עכשיו? חחח אני בכל אופן לא אני ינסה להסביר את עצמי יותר טוב
לחבר אחת שלי יש חברה וטובה אבל ממש טובה.... בקיצור בשיחה אחת שלי עם החברה שלי הזאת סתם דיברנו ופתאום היא התחילה כל כך ללכלך על חברה הכי טובה שלה כאילו ממש ירדה עליה ברמות ממש מגעילות... בלי שום סיבה הם לא רבו ולא כלום... והיא לא החברה היחידה שעשתה את זה אז כאילו מה הולך פה... זאת חברה? וסביר להניח שאוו הדבר הם מדברות גם עליי... אז אלה חברות.???
בנות זה פשוט עם חרא... חחחח

ישן 30-03-2005, 22:34
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כן, יש דבר כזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "חברים? חברות? קיים דבר כזה בכלל?"

רק שזה מאוד נדיר .
חבר שלי לדוגמה- הוא מבני המזל האלו, הוא האדם הכי חברותי שאני מכירה, יש לו חברים מילדות שאין לי מושג איך הם החזיקו בקשר כל כך הרבה שנים . עם הזמן ביחד הכרתי את כל החברים שלו, ובאקראי ראיתי גם ספר מחזור של השכבה שלו (שסיימה תיכון לפני 5 שנים), לכשהגעתי לכיתה שלו פתאום ראיתי את השמות והתמונות של כל החברים שלו והייתי בהלם, כולם מאותה הכיתה !!
ו-אין, זה מדהים כי לכל מקום שהוא הולך הוא מכיר ומתחבר לאנשים, יש לו חברים מהצבא, מתקופת הלימודים באוניברסיטה (הקצרה), מהעבודה ומאיפה לא ?!?!

ואני ? -הייתי באותה קלחת כמוך, כל חברה טובה שהייתה לי איכזבה באיזו שהיא צורה .
האמת היא שאני לא יודעת בדיוק אצל מי הבעיה, או שבאמת יש הרבה אנשים מאכזבים בעולם או שהציפית שלי גבוהות, מדי .
בעבר נורא הפריע לי שלא יכלתי לסמוך על חברות ושלא יכלתי לשתף אחרים במה שעובר עלי אבל אני יודעת שאני לא אחת שמתפשרת ככל שזה נוגד את העקרונות והאמונות שלי, לפיכך אני לא אתחבר לאנשים שאין לי מספיק מכנים משותפים איתם רק בשביל שיהיה עם מי לצאת לבלות (לדוגמה) .
ואמנם זו גישה לא קלה אבל כן מצאתי לי חברות, לפחות אחת טובה שאני יודעת שנתמוך אחת בשניה לכשנצטרך .

לסיכום הנושא :
מזל בחיים מתחלק להרבה תחומים, יש כאלו שניחנו במזל בלימודים, כאלו בעבודה, כאלו באהבה וכאלו בחברויות .
ובשורה התחתונה בואי נהיה כנות ככה בינינו, בחורה לבחורה - זאבה רעה .
אמרה קשה - נכון, אבל בנשים יש יצר קנאה מאוד חזק (מוקצן או לאו) וכל חברות שמתנפצת היא לרוב בשל מניע הקנאה .

תתעודדי יקירה, לבסוף לכשלא תחפשי את תמצאי את החברים האמיתיים (אני מאמינה בזה ) .
נשיקות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-03-2005, 10:04
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
רחלי, מתי התאכזבת ממני?!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "כן, יש דבר כזה"

אומנם התרחקנו מעט בגלל הצבא שלך והלימודים שלי, אבל ידוע לך שדלתי תמיד פתוחה לרווחה לפנייך ! אוהבת אותך המון!!!

ולגביי שאלתך דקל, כן -יש דבר כזה חבר אמת.
רחלי דיברה על החבר שלה שהוא אדם מאוד חברותי, אז אני כמוהו.
כל מקום אליו אני הולכת אני מדברת עם אנשים, אני הולכת לתחנת רכבת מדברת אפילו עם מוכרת הקפה והכרטיסים. אין מקום שאני לא רוכשת בו חברים. ואני אוהבת לדבר ולצחוק ולהשתטות.
אני חושבת שציפיות גבוהות מאנשים מורידים מערכם כאשר הם עושים טעות אחת, כן, אחת מספיקה.

יש חבריי אמת.
לי אישית יש הרבה חבריי אמת שאני בוטחת בהם יותר מאשר בהוריי. רחלי למשל, בחיים לא אסתיר ממנה דבר! היא אדם כנה, אמיתי, אוהב וחכם. וחברה טובה שלי אירה, רבנו עשרות פעמיים, היא מכירה אותי כמעט 4 שנים! היא החברה הכי טובה שלי, ואני יודעת את זה במאה אחוזים כי אדם שאתה באמת יכול לסמוך עליו ובנאדם שבאמת חבר אמת יהיה שם בשבילך תמיד ואתה שם בשבילו. וגם אם אנחנו רבות, אנחנו משלימות וכשאנחנו משלימות, שוב אין שום סודות -אף פעם לא יהיו, אין שום ניסיון להסתיר או להיות באיזשהו קו שממנו לא עוברים, חברות הכי טובות, מדברות על הכל !
ויש לי כמוה גם את סופי וליגל -כן, כן ליגל מהפורום שלנו, אני מחשיבה אותה חברת אמת, מדברת איתה מחוץ לפורום ואוהבת אותה כמו אחות! ליגלי אני אוהבת את התחת הכושי שלך מואאאאאאאה !
ונינה, אני קוראת לה אמא! עד כדי כך אוהבת אותה.

את מתאכזבת כי קשה לך לסלוח. את חושבת שחבר אמת זה רק אדם שמספרים לו דברים, לא. חבר אמת זה אדם שטוב לך להיות איתו, שאת מדברת איתו חופשי, צוחקת איתו וגם ברגעים הקשים הוא שם. את איפשהו שומרת על עצמך לא לצפות יותר מידי, עוצרת את עצמך מלהתקרב לגמריי לבנאדם בכדי לא להיפגע. זו טעות.
להפגע זה אחד הדברים החשובים ביותר בחיים, כן -להיפגע. כי זה מלמד.
אומרים שהזוגות הכי אוהבים הם אלו שרבים הכי הרבה, למה נראה לך? כי זה מלמד. מלמד אותם אחד על השני, מלמד אותם להתפשר, מלמד אותם לאהוב ולחיות ביחד!
ככה בדיוק עם חברים טובים, אתה רב איתם ומשלים איתם ומגלה בפעם המליון שוואלה -הם באמת החברים הכי טובים.

יש לי חברה במושב, קוראים לה טוהר. היא אדם מקסים, היא עברה טראומות בחיים שלה, ואני תמיד הייתי שם לצידה. היא בנאדם שמח ומתוק ומקסים וחכם. אבל היא עשתה טעות אחת, היא הפיצה עליי שמועה פעם, בביצפר. בטעות היא הפיצה, בלי לדעת בכלל.
כעסתי עלייה, 3 חודש לא דיברתי איתה. אחר כך גיליתי שהיא בכתה על זה כל לילה. כשהיא ראתה אותי לידה היא הלכה עם ראש באדמה, היא פחדה להסתכל לי בעיניים. אם נתקלה בי התחננה שאתן לה להסביר. כשכבר באה אליי הבייתה ודפקה על הדלת וממש ביקשה שאתן לה לדבר, נתתי לה. והיא הסבירה לי מה קרה. ואת יודעת מה אמרתי לה? "לכעוס זה קל, הדבר שבאמת מראה על אומץ ואישיות נעלה - זה לסלוח"וחיבקתי אותה. היא הבטיחה שבחיים לא תפלוט דבר שאמרתי בלי שביקשתי זאת, וכך עד היום עשתה.
אדם שבאמת חבר אמת ועשה טעות, ירצה לכפר עלייה. יבכה עלייה וישנא את עצמו על כך. והוא ידע לבוא לומר טעיתי -אני מבקש סליחה. אם לא תסלחי, זו כבר תהיה הבעייה שלך להיות חברת אמת.

הכל תלוי בגישה שבה את הולכת, הכל תלוי בעד כמה את יודעת להיפתח ולהיות שם בשביל אחרים. הכל תלוי בכמה את יודעת לחייך לחיים ולומר -יום יפה היום, גם ביום קודר ומאפיר (ה, שכחתי, את אוהבת את הגשם לא?) ממ.. בכל מקרה, אני מציעה שתחשבי פעמיים עד כמה הכעס שלך שווה את האנשים שאת שונאת. תגדלי לראות קצת יותר בפתיחות ובאהבה את מי שמסביבך. תני לבנאדם עוד צ'אנס, וכשזה לא מספיק -עוד צ'אנס. יש דברים שעליהם לא סולחים, אבל יש דברים שבדיעבד - שטותיים.

מקווה שהבהרתי לך מעט את הגישה שלי ומקווה שזה יעזור לך וייתן לך ראייה קצת יותר נרחבה לגבי חברים.
לסיכום 3 מילים:
יש חבריי אמת.

תות

ישן 31-03-2005, 10:17
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
יפה....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "רחלי, מתי התאכזבת ממני?!"

תותית יפה שאת בחורה כזאת מקסימה,אבל בכל אופן,את אמרת שחבר אמת זה חבר שנמצא לידך כשרע,ושאין סודות מימנו,והוא מימך....
אבל כשאני סמכתי על מישהי ב-100% שהיא לא תעשה משהו-היא עשתה בדיוק את ההיפך ממה שציפיתי....
כי כמו שרחלי אמרה-שבחורה לבחורה זה זאבה,וכשאני חשבתי שהילדה הזאת היא חברה אמיתית היא קינאה בי לאורך כל הדרך.....וכך הלכה מאחורי הגב ובגדה בחברה טובה שלה גם אחרי שהחברה הטובה מבקשת מימנה בפירוש שלא תעשה את זה-היא לא התייחסה....
אז אני נורא מצטערת,אבל מבחינתי אין דבר כזה חברה טובה,זה זן נדיר שנמצא בהכחדה כבר שנים....
אני שמחה שלך דווקא כן יש את זה...תהני ותדעי לשמור על זה!!

ישן 31-03-2005, 10:39
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חח חמודה:)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "יפה...."

נכון יש אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם ורובן נשים -ברור לגמריי. אבל אם יש כמה, תסלחו לי, מטומטמות בשטח - לא אומר שאין אנשים טובים. קחי לדוגמא את הפורום הזה, רוב האנשים פה אנשים אמיתיים, כנים, חכמים, עמוקים. וזה לא שפה כולם מתאספים ויש אחד בכל קצה תבל, יש הרבה בכל מקום, רק צריך לבדוק אותם, לפני שאני מספרת משהו למישהו אני בודקת עד כמה הוא חבר אמת שלי. את בודקת אם הוא בוגד בך ואם הוא הולך מאחורי הגב שלך ואם הוא עושה משהו שביקשת שלו. זו הדרך, לבדוק אדם. אחרי שבדקת את תדעי מי הוא באמת.
למשל, תגידי למי שזה לא יהיה שיש פרס על מציאת אנערף ושצריך להביא את זה ל...אנערף. ושאת זו שרוצה להביא את זה וכבר השגת את הדבר את רק צריכה להביא את זה. אם הוא הולך מאחורי הגב שלך ועושה מה שאת רצית - הוא לא חבר אמת -כי חברים מוותרים על דברים אם רואים שחברים שלהם השיגו לפניהם או רוצים את זה.
בכל מקרה תבדקי בקטנה כל פעם, בדברים קטנים גם, לא משהו רציני. מכנס יפה שאת הולכת לקנות, שהכי באופנה עכשיו -אנערף... תראי אם הוא הולך וקונה, או משקרים לך, אפשר לגלות דברים כאלה. ובסך הכל צריך נגיד חודש לבדוק את הבנאדם, עד אז צחוקים איתו וכאלה ומשתפים אותו רק בסוף כשרואים שהוא חבר אמת.

יש דרך וצורה לבדוק אנשים, אם תוותרי על חברים בשביל לא להיפגע זה יהיה הפסד שלך.
אדם מיצרו חברותי, אם תקחי מעצמך את זה אז תכנסי לבעיות בעצמך. תחשבי על הכל פעמיים. אבל תשלימי עם טעויות שלך, אל תפחדי לטעות. לטעות זה אלוהי.

תות.

(אם תגיבי אענה מאוחר יותר אני עייפה והולכת לישון מעט...ככה זה כשמעירים אותך ברבע ל7 ואת מתארגנת ומפספסת את ההסעה ונישארת ערה לסידורים)

ישן 01-04-2005, 20:08
צלמית המשתמש של -DeKeL-

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "כן, יש דבר כזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar

או שבאמת יש הרבה אנשים מאכזבים בעולם או שהציפית שלי גבוהות, מדי .

המשפט הזה שאמרת אני חושבת שזאת בדיוק הבעיה שלי....
הציפיו שלי פשוט גבוהות מדיי לדעתי כי אני רואה אצל חברות אחרות שלי הן
בדיוק באותו מצב זה ממש לא איכפת להן כאילו גם להן יש את הצביעות הזאת מסביבן
והסכסכנות והכל אבל הן פשוט מתייחסות לזה כחלק מהחיים הם לא מצפות ליותר מזה בחברה
כאילו בשבילן זה טוב היא עשתה את זה וכאילו סבבה עשתה עבר נגמר הםן אפילו לא מדברות על זה
הם ממשיכות בחיים כאילו שום דבר לא קרה... (רובן כמובן לא כולן אבל ממש מעטות הבנות שזה גם מפריע להן)
אז מה הבעיה היא אצלי?? שאני לוקחת את זה יותר מדיי קשה ויותר מדיי בכבדות?? :\

ישן 31-03-2005, 01:17
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בטח שקיים כזה דבר! וזה בכלל לא נדיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "חברים? חברות? קיים דבר כזה בכלל?"

יש לי ארבעה חברים טובים מאוד ואנחנו קבוצה מלוכדת. אנחנו יכולים לסמוך אחד על השני בעיניים עצומות, אנחנו יכולים לדבר על הכל אחד עם השני, בלי איזשהם מעצורים בכלל, ותמיד יש לנו על מה לדבר.

וחברים רגילים גם משיגים, כל סמסטר באוניברסיטה הפתוחה אני מתחבר בערך עם כל הילדים שנמצאים שם (לרוב יש בסביבות שלוש הרבה פעמים חוזרים על עצמם ככה שזה סה"כ בערך 13 נגיד, בגילאים כיתה ט'-צבא, היה סה"כ איזה שני ילדים שלא התחברתי איתם בכל החצי תואר שלי) ואנחנו לומדים ביחד מדברים אחד עם השני ושומרים על קשר גם אחרי הסמסטר לפעמים, אולי בגלל שהם ואני "חנונים" אז אנחנו יכולים גם כן לסמוך אחד על השני (פחות מהחברים הטובים, אבל עדיין) ולהיות מוכנים לעזור אחד לשני...

האמת שכשאני חושב על זה זה לא תמיד היה ככה, עד החטיבה הייתי עם חברים שטכנית הם היו טובים, אבל לא התחברנו ברמה הזאת של תחומי עניין משותפים ובכלל לא דיברנו על הכל... אבל עדיין אני לא מאמין שמישהו שמחשיב אותו לחבר שלי אי פעם ליכלך עלי מאחורי הגב בעצם עכשיו כשאני חושב על זה, אני לא חושב שזה בכלל אפשרי, מה כבר אפשר להגיד?

לא יודע, אנשים שאין לכם חברים טובים, תתחילו להתחבר מאנשים שהם ניראים לכם נחמדים תדברו איתם ובסופו של דבר יהיה לכם... לי זה היה קל פשוט התחברתי לחנון השני שהיה בכיתה (בחטיבה) וזהו, (רואים, גם ללהיות חנון יש ייתרונות ). האמת זה לא היה כזה פשוט, במשך כל כיתה ז' התרחקתי ממנו כמו מאש, אני החלטתי שאני לא רוצה להיות חנון יותר וניסיתי להתערות בחברה והוא ייצג את כל התכונות שרציתי להיפטר מהן, ככה שנה וחצי בערך הייתי נטול חבר אמיתי עד שפשוט הושיבו אותנו אחד ליד השני ולא היה דבר אחר לעשות חוץ מלדבר ביחד בשיעורים ששנינו החשבנו כמשעממים.

חוץ מזה אני רואה קבוצות מלוכדות גם של בנים וגם של בנות ככה שאני לא חושב שזה כלכך נדיר ולא קשור לאיזהשהוא מין.

ישן 31-03-2005, 07:19
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
דעתי...

אני חושבת שאין דבר כזה חברה טובה......סבלתי מספיק בשביל להבין את זה בסופו של דבר..(ואני עד היום משתגעת איך זה קרה בכלל?!!?)
אף אחת היא לא באמת אמיתית,ולא תנסה שיהיה לך טוב באמת אלא אם כן היא בעצמה לא מרוויחה מזה משהו.
היא תמיד תחשוב על עצמה,וגם לא תקשיב לבעיות שיש לך על הלב,אלא תמיד תעלה את שלה קודם,
היא תשקר לך כשתשאלי אותה אם היא והאקס שלך נמצאים בקשר רציני עכשיו,ותצא מזה הכי כלבה שאפשר......

אז לא...אני לא מאמינה....
לי כבר אין חברות שאני נפתחת אליהן כמו שהייתי פעם,כי אני פשוט לא מאמינה שהן יהיו מסוגלות "לשמור לי אמונים" .
ומה שהכי מעצבן,זה שאני בעצמי ממש מוכנה לקבל אחת שתיהיה אמיתית איתי ולא תעשה דברים שיפגעו מאחורי הגב-כי כזאת בדיוק אני....

בקשר לבנים-זה יותר הגיוני,כי בנים שלא כמו הבנות -הם לא מניאקים אחד עם השני(בדר"כ) והם באמת יעשו הרבה בשביל החבר הטוב שלהם...

בקיצור-אני לא חושבת שזה טוב לסמוך על בנות....

ישן 02-04-2005, 20:57
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בטח שיש!

זה ממש נכון שכדי למצוא את אותו חבר אמת יש בדרך כמה אכזבות ופגיעות, אבל כל זה ברור וטבעי לא? זה כמו שתגידי שאת לא תמצאי את הבנאדם שאיתו בסופו של דבר תקשרי את חייך ותתחתני רק בגלל שעד עכשיו לא היו לך קשרים שהחזיקו מספיק זמן והוא היה סתם בנ$$!$.
אני אישית מצאתי חברה כזו ואני ממש מאושרת. אנחנו חברות 8 שנים ועברנו מלא דברים ואנשים שניסו לסכסך, אבל עובדה אנחנו עדיין חברות טובות, מאד! אני אישית סומכת עליה בעיניים עצומות.
יש לי עוד שתי חברות ממש טובות, אנחנו ממש קרובות,אבל לא כמו עם החברה הקודמת שהזכרתי, עד לפני כמה ימים היתה לנו חברות יפה, גפ כן התגברנו על כל מכשול שהיה והיינו ממש ממש קרובות, אבל לפני שבוע בדיוק קרה מקרה והן התרחקו ממני ומהחברה שלי, זה משו שממש פוגע בנו, כי דבר כזה קטנטן לא צריך לפגוע בחברות של שנים וחברות כזו יפה וטובה כמו שהייתה לנו! אנחנו מקוות שהכול יסתדר ויחזור להיות כמו שהיה
בקשר למה שאמרת שהן מרכלות אחת על השניה מאחורי הגב, זה נכון שאף אחד לא מושלם ולכל אחד יש את הצדדים השלילים שלו, אבל החברות שלי יודעות בדיוק מה אני חושבת עליהן, גם את הדברים הרעים, אני חושבת שזה חשוב שאני אגיד להן ולא למישו אחר מהצד. גם אני יודעת מה החברות חושבות עלי, וגם אם זה פוגע לפעמים, לפחות אנחנו לא צבועות ויודעות בדיוק מה הולך בינינו.

ובשורה התחתונה רק רציתי לומר לך שלא תתיאשי כי בסופו של דבר תמצאי חברה כזו!
יש הרבה הוכחות שדבר כזה קיים!
שיהיה לך בהצלחה!
ישן 17-04-2005, 21:55
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
יש לך עוד שתי חברות?!זה הכול כולה שתי חברות?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "בטח שיש!"

סבבה אני אספר לכם על חבוקית שליהיא הבנאדם הכי מדהים בעולם היא היחידה שראתה אותי במצבים ממש ממש ממש גרועים בחיים שלי או יותר נכון בארבע שנים האחרונות...אין מה להגיד עליה היא הייתה איתי בטוב ברע באש ובמים אני חושבת שהיא היחידה שמבינה אותי ...היא אוהבת אותי באמת ובתמים וכל האהבה שאני אי פעם מעניקה לה היא תמיד מחזירה לי בחזרה...אני לא חושבת שהיא כפוית טובה היא תמיד תמיד אבל תמיד מזכירה לי כמה שאין כמוני ושאני הבנאדם היחיד שמבין אותה וזה נכון היא האדם היחיד שמבין אותי גם...כשיש לי צרות עם ההורים או עם ה"חברות" היא זו שאני ארוץ אליה ובעוד חמש שנים היא תהיה זו שאני ארצה לעבור איתה לארה"ב.לא אחת ולא אחרת מאשר חבוקית שלי.
ולכל השאר הם רק יכולים להיחנק מכך שיש מישהי שמעריכה אותי בדיוק כמו שאני מעריכה אותה.
אם יש בנאדם בעולם הזה שאני סומכת בעיניים סגורות זוהי חבוק שלי...

זהו עד לפה.
Willow
היא מלאך פשוט מ-ל-א-ך ש-ל-י!!!!!!!!
ישן 03-04-2005, 17:03
צלמית המשתמש של *~crazy girl~*
  *~crazy girl~* *~crazy girl~* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל *~crazy girl~*

למזלי התברכתי בזן הנדיר הזה

החברה הכי טובה שלי היא הכל בשבילי- אבל ממש הכל...
אולי יישמע פתטי מצדי לומר זאת אבל היא יקרה לי מכל דבר אחר בעולם...
הדבר האחרון שאני ארצה לעשות זה לפגוע בה... קורה וזה קורה... במקרים כאלה אנחנו מרגישות שאכזבנו אחת את השנייה... אנחנו בטוחות שזה לא יחזור להיות מה שהיה... אבל הקשר כל כך חזק ששום דבר לא מפריע מן הסתם וכמו שמעליי פה אמרו זה טבעי והגיוני.. אבל זה לא נורא צריך לדעת מצד אחד לבטוח בחברים... לשתף אותם... ולא לאכזב...
ומצד שני צריך גם לדעת לסלוח.... ללמוד מהטעויות... להתפשר ולוותר
רק כך הכל יסתדר!!! בסופו של דבר כולנו בני אדם, כולנו טועים וכולנו מגעילים לפעמים(לצערינו)...
כמו כן גם לי יש עוד שתי חברות שאני ממש אוהבת ובוטחת בהן... אני מקווה שיקראו הודעה זאת ואכן יסלחו לי על הטעויות שלי שפגעו בהן...

ישן 11-04-2005, 13:51
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שום דבר לא חקוק בסלע,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "עזוב אותך....זה לא בגלל שאין דבר מושלם...."

לדעתי כמעט כל טעות ותקלה בעולם אפשר לתקן וצריך רק רצון ונכונות, זה נשמע מוזר שאני אומר את זה כי אני לא בדיוק הטיפוס האופטימי, אבל עדיין נכון שבנות הן עם קשה, לא מובנות לעיתים צאוד קנאיות וביצ'יות במידה זו או אחרת, אבל זה עדיין לא שולל את האפשרות למישהי שתהיה באמת חברה, ותעזור ותתמוך באלה שאכפת לה מהם, זאת הבעיה עם הכללות שתמיד יש יוצאים מהכלל, לא צריך לשמוח בשביל מישהו ב100% כדי להיות חבר אמיתי מספיק רק לשמוח בשבילו ולשמור לעצמנו את הקנאה ושאר הרגשות המכוערים, אמון זה דבר שקשה להרוויח וצריך לשמור עליו, אז נכון שנפגעים מאוד וזה כואב ומרגיז ולא יודע מה עוד אבל אם נחיה לבד בתוך בועה משלנו בלי לבטוח באיש אז מה שווים החיים? אני אישית תמיד נמצא שם בשביל מי שצריך אותי, ואני מצפה שגם יהיו שם בשבילי ויקחו דוגמה ממני ויהיו שם בשביל אחרים, ככה אני עושה את החלק שלי בתיקון העולם, זה תורם להרגשה שלי והלוואי והיו עוד כמוני...

נכון שהעולם חרא ו99% ממנו זה אנשים צבועים אינטרסנטים מגעילים, אבל עדיין נשאר אחוז אחד של אנשים טובים באמצע הדרך, וכמו בשיר איתם כדאי לצעוד

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר