לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2010, 22:34
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
מבולבל

מה עושים שמרגישים מוזר?

שאני אומר 'מוזר' אני מדבר על הרגשה כזאת שאתה לא יודע אם היא שמחה או רעה (נאנח).
חברים שלך יצאו לבלות (סוף הקיץ) ,ואתה מעדיף להישאר בבית.
להיות קצת מול המחשב,לקרוא בבית או סתם להעביר את הזמן באיזה יציאה מטופשת (עם חבר שגם משועמם כמוך) - מרגיש ריקני,לא מנצל כלום. אוף!!!
איזה חופש מעאפןןןןןןןןןןןןןןן.........
בנוסף,הרבה מריבות, בפייסבוק עם חבר - אתה מגלה שהוא זבל אחד גדול ו- 6 שנים חשבת שהכרת אותו או איזה ויכוח טיפשי עם אחד האחים על זה שהוא התערב לך בעניינים.
די! נמאס לך מכולם!
אבל לא נמאס בקטע של תמיד,יותר בקטע של עכשיו כזה.. לתקופה הקרובה..
וזה דווקא תקופה שאתה מוסיף הרבה ידע לקופסא שנמצאת על הכתפיים שלך.

ויש את הבחורה שאתה מחבב,דלוק עליה אפילו.
רק הכרת אותה,בקושי רואה אותה, אבל רוצה שהיא תהיה שלך ואיתך לשנה הקרובה (עם אופציה מורחבת,בלי להיות זבל או משהו), שולח לה הודעה לפייסבוק (עד שמצאת אותו,אואו) והיא כבר שלושה ימים לא מתחברת (מאז ששלחת,מחכה בציפייה!!!).

מרגיש לא אטרקטיבי כזה,מרגיש מושפל ולא ממש מבין למה .
בעיקר:
לא רצוי!!!
השקפת עולם שלך נוגדת את כל החברים ש'ך,אתה מאמין בה חזק והם לא,אין להם בכלל השקפה אפילו ! .............. מוזר אה?
הולך עם זה עד הסוף אבל מרגיש את הדחייה שלהם לאט לאט.
השתנית..אין ספק... לטובה אפילו... אבל השאלה אם זה שווה את כל החרא (חרה?) שאתה אוכל ביחד עם זה. שווה? לא שווה?

ועוד שבוע וזהו! חוזרים לשגרה..שנה אחרונה בתיכון... יש עומס - לא מתאים לי בכלל. אבל כל החברה שתראה, ... (כואב טיפה הראש מישיבה ממושכת במחשב) ... כן!אותם חברה שאתה רואה לפעמים בחופש... אבל זה אחרת יש שגרה ואתה מרגיש יותר מלא,יותר עושה עם עצמך,יותר חי.
וכל זה למרות שאתה מבואס מהצעקות של המורה הזה או הזה,מריב עם חבר בכיתה או שיש מבחנים ואתה כבר לא עומד בלחץ.
אתה לא מרגיש שסוף העולם הגיע, כמו עכשיו!!! שאתה בבאסה...
שאפלולית כזאת מגיעה אליך (אולי אפילו לעולם).

אני משוגע?
מאוהב?

מה אני בימים אלה?
רק אני מרגיש ככה?

נ.ב מצטער שהקטע מסורבל,זה הרגשות משונות שקופצות פתאום ואני נותן להם לזרום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2010, 00:20
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "מבולבל"

קודם כל, ישלי דבר אחד נורא חשוב ונורא נורא בוגר להגיד לך!!!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחח
נהנהנהנהנהנהננהנהנההנהננהנהנההנהנ בנענענענענענענענענענעענענענענעננענענ

אני סיימתי תיכון ואתהההה לאאא!!!! חיחייחיחיחיחיחיחיחיחחחי....XDDDDDDD

ועכשיו באמת...=DDD(אוי כמה שהחיים קשים שיש בצפר..)לא סתם סתם...

טוב נו ברצינות..וואי אני ממש מבינה אותך..בזמן האחרון גיליתי שמלא אנשים שהם סתם, היציאותהאלה כבר לא מרגשות אותי,ואני מכירה אנשים חדשים אבל זה לא באמת מספק..אני מתה לעשות משו שישבור את השגרה...

לא רצוי?למה?בגלל בחורה אחת?אני לא חושבת שזה סימן להתייאש..אולי העובדה ששלחת לה תהודעה לפייסבוק ולא לפלאפון שלה היא הבעיה.ולא הבחורה.פעם אחת מישו שהתחיל איתי ביקש את הפייסבוק שלי.
נפלתי.
(מצחוק)
ככה לא מתחילים עם בחורות...אתה צריך להיות קצת יותר אסרטיבי ניראה לי...

לגבי ההשקפות עולם-לא הבנתי, אתה מתכוון שאתה דתי והם לא? כי אם כן.. אז זה באמת בעייתי, כי הם בטח יוצאים בשבת והכל ואתה נשאר בבית..

החופש זה באמת מבאס..אני נורא התבאסתי אני בחורה של לצאת לראות עולם, רציתי לסוע טיול טרום צבא לדרום אמריקה, אף אחד לא רצה לבוא יאתי!!=///
ואני כל כך רוצה לטייל עכשיו, כי זה בדיוק הזמן..ואני מניחה שבצפר זה באמת טוב..כי אם כל הכבוד למה שאמרתי לך למעלה, אני כן סוג של מתגעגעת..כי פתאום נפלה עלי אחריות כזאת, אני מחליטה לעצמי והכל..ואני לא אבוא לבצפר בראשון לתשיעי, שעד לעכשיו זה היה דבר טריויאלי עבורי, כאילו מבאס אותי והכל, אז מבחלינות מסויימות בצפר זה ה-דבר!
והמורה שכועסת?בלי להתבייש קום ותגיד לה כל מה שיש לך לאמר לה, כי עם כל הכבוד,מה היא צועקת עליך החצופהה!!!

סבבה לגמרי אני מניחה שככה זה...אני חושבת שאתה פשוט מבולבל, כי זה שנה חדשה והכל..לא יודעת וזה קורה...גם אני נורא מבולבלת עכשיו..הכל מתערבב לי בראש..אני מתה מפחד מהצבא, ואני רוצה חופש ואני רוצה אבהב, והכל מוזר כזה וחדש..

אני מניחה שזה הגיל עושה את שלו..

חח ניראה לי שעשיתי יותר רע מאשר טוב..XDDD

שיהיה בהצלחה עם ההיא..=PP
לילה טוב!=D
ישן 24-08-2010, 00:36
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
לא הבנת אותי נכון בחלק מהדברים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "קודם כל, ישלי דבר אחד נורא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tinki14

לא רצוי?למה?בגלל בחורה אחת?אני לא חושבת שזה סימן להתייאש..אולי העובדה ששלחת לה תהודעה לפייסבוק ולא לפלאפון שלה היא הבעיה.ולא הבחורה.פעם אחת מישו שהתחיל איתי ביקש את הפייסבוק שלי.
נפלתי.
(מצחוק)
ככה לא מתחילים עם בחורות...אתה צריך להיות קצת יותר אסרטיבי ניראה לי...

ממש אין קשר בין הלא רצוי לבין הבחורה, זה שתי דברים שונים לגמרי לגמרי.
הלא רצוי זה עם חברים אני מרגיש לא קשור ולא רצוי בגלל כל מיני תגובות או רעיונות שלי נגיד.

בקשר לבחורה כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב.
הכרתי אותה שעבדתי בקיץ ויצא לי להגיד לה שלום(הנהון קל בראש - התביישתי) ופעם אחת חזרתי איתה בהסעה (המשמרת שלי בוטלה) ודיברנו והיה כיף ושאלתי איך קוראים לה והכל והתברר שהיא גרה לידי אז הלכנו הרבה.
עכשיו אני כבר לא עובד שם יותר כי תכף בית ספר,ואין לי פלאפון!!!
חיפשתי אותה בפייסבוק כדי לשאול מה נשמע איך העבודה וכדי להציע לה לצאת (אין לי דרך אחרת!!!!! אני לא יודע בדיוק איפה היא גרה,וגם אם כן אני לא אקפוץ לה לבית ככה סתם נכון? ויונת דואר כבר אין היום..) עכשיו מובן?
בקשר ליאוש מפעם אחת - אני ממש לא אתייאש מבחורה!!
כנראה שלא הבנת אותי נכון...

לגבי ההשקפות עולם-לא הבנתי, אתה מתכוון שאתה דתי והם לא? כי אם כן.. אז זה באמת בעייתי, כי הם בטח יוצאים בשבת והכל ואתה נשאר בבית..

לא קשור לדת.
ויכוחים על הרבה נושאים שמצטברים לאיך לחיות ולא כל כך מתאים לשתי הצדדים (מדובר על חלק גדול מהחברים,לא כולם).

שיהיה בהצלחה עם ההיא..=PP

תודה רבה

=D

שני,
תודה רבה רבה על התגובה המושקעת.

רומק גם לך אני חייב להגיד שוב תודה,
עזרתם לי הרבה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר