לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2010, 16:14
  sheer58 sheer58 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל sheer58
להיות שלם...

מסתבר שאתה לא בנאדם שלם אם אתה אוהב רק את מי שאתה..אם אתה לא אוהב את איך שאתה נראה אתה נאבד והגוף שלך הוא כמו כלא...אז אני לא שמנה ממש לא...אני במשקל תקין ביחס לגובה..הבעיה היא שאני לא אוהבת את המראה שלי לא אוהבת את הפנים שלי מרגישה כל יציאה שזה עול עול כבד של להתאמץ להיות יפה אבל כל הזמן קול יגיד בראש "למה את מתאמצת למה? תסתכלי על עצמך זה לא ילך בכל מקרה"כל הזמן לעמוד ליד החברות היפות ולהרגיש כמה את לא..כל הזמן להרגיש שבנים לא יורקים לכיוון...ואת הזלזול של הבנות שאין לך מישהו..אני לא צריכה שיתנו לי עצות של "תעשי משהו שאת אוהבת למראה" ..זה לא עובד..אני לא מצליחה לקבל את המראה שלי שלא לדבר על לאהוב אותו...אני רק רוצה לחלוק כי נשבר לי מעצמי ומהחלק בי שלא מצליח לאהוב אותי כמו שאני..בלי שאחרים יגיבו בלי שאחרים יגידו משהו..לאהוב את עצמי כי אני אוהבת את עצמי ולא כי מישהו אחר אומר או לא אומר משהו..

אני לא זקוקה לעצות..אני רק הייתי חייבת לשפוך את הלב כי אין לאן לשפוך..
אני יום אחד עוד אצליח לראות בעצמי את מה שאני כל כך מייחלת לו...בע"ה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2010, 05:05
  tinki14  
אורח

סיצ'ואיישן פאמילייאר=/
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheer58 שמתחילה ב "להיות שלם..."

I cant B prettyer for you, no thats true...I wont B sknnyer too, uhu, no thats true..cuz thats just who I am, perfection is me -you shuld know,I love it this way...

ככה אני וככה זה טוב.

מכירה את המצב שלך-נפלתי למיה בגלל זה..תשדלי לשמור על עצמך..לפעמים מה שאת רואה זה לא האמת...

דרך אגב שמתי לב לכמה שאת מנוגדת בתוףך עצמך..להגיד שאתה שלם עם מי שאתה כולל גם את המראה החיצוני..
וגםםם
,
החברות היפות-את יודעת ישלי חברה, פעם ראשונה שאריתי אותה זה היה ווא! אבל בעצם..עכשיו אני יודעת היא אומנם יפה, אבל גם סתם רינה(חח לא השם האמיתי שלה) זתומרת, אפיילו הפוך, קודם היא רינה, ואז היא גם יפה.בנוסף. אם את מסתכלת עליהן כיפות שהן חברות שלי ול א כחברות שלי היפות, זה אומר שהחברות שלכן אולי לא מספיק אמיתית..
כי בעצם האמירה הזאת, היא של אני לא מספיק טובה כדי להיות חלק מהן. וזה לא נכון.

מקווה שגרמתי לך לחשוב.

נערך לאחרונה ע"י tinki14 בתאריך 01-09-2010 בשעה 05:11. סיבה: ככה סתם=P
ישן 02-09-2010, 15:10
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sheer58 שמתחילה ב "אני לא יכולה להגדיר את החברות..."

קרה לי ולפעמים עדיין קורה..

טוב לגבי המראה החיצוני, המשקל-אני יודעת שביקשת בלי עצות אבל עדיין-או שתעשי מה שאחותי עשתה, ותשלימי עם זה שזה המבנה גוף שלך, או שתגיעי סוף סוף למסקנה שכל החמש ורבע גרם הנוספים האלה, זה חמש גרם של עצלנות.כל יום אני משתדלת לרוץ.תאכלי מה שבא לך()לא בהגזמה כמובן) העיקר שבסופו של יום את עושה משו עם זה.

הממהמממהמממ...טוב הביטחון-צר לי, אבל עצה של ממש אין לי. את הביטחון שלי השגתי בעבודת כפיים קשה של חמש שנים על עצמי.
מה שעשיתי היה לתת לעצמי אתגרם כאלה קטנים, שיגרמו לי לפרוץ החוצה.

חשבת פעם על זה שמה שאתה חושב זה גם מה שאתה מקרין לבחוץ? תנסי רק פעם אחת, בשיבלי,לצאת וכשאת עם חברות שלך לחשוב רק על כמה שאת יפה. אם זה קשה לך תתחילי לעשות רשימות של מה שאת הכי אוהבת בעצמך, מבחינה חיצונית.חח אני לא ייתן פה דוגמא כדי שאני לא יישמע שיטחית או משו יותר גרוע אבל אני חושבת שהבנת אותי.תקחי תרשימה הזאת איתך, ושימי אותה בארנק/תיק. כל פעם שיש לך ירידה בביטחון, לכי לצד ותקראי את זה.
נשמע מטופש, אבל לפעמים אנחנו זקוקים למראה כלשהיא שתזכיר לנו מי אנחנו באמת.
אני ממש ליטרלי(אוךך איך אומרים תמילה הזאת בעיבריתת?!?!?)צריכה לפעמים מראה כדי לזכור איך אני ניראית ולהבין שזה לא כ ל כך גרוע כמו שאני חושבת...

דרך אגב השיטה השניה שיש לטפל בביה שלך זה ללכת לתרפיה אבל אני לא מאמינה בבולשיט הזה עובדה שהשנה התאהבתי והיה לי חבר והכל תקין ובסדר איתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר