לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2010, 10:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "באמת האירנים רוצים לעשות שריר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
באמת האירנים רוצים לעשות שריר מול ישראל וארה"ב? טוב נו לפחות אנשי השמאל בארץ ירגישו לשם שינוי על הבשר שלהם מה קורה בדרום הארץ וקרה בצפון כל השנים האלה חצי נחמה.

מעניין מאד לדעת שאנשי השמאל מרוכזים בתל אביב ואין אנשי שמאל בצפון ובדרום (כל השנים האלה)
מי צריך בכלל שהאיראנים יעלו את תל אביב באש כאשר יש אנשים ששונאים תל אביבים יותר מאיראנים

(ואם כבר, אז אתה בטח לא מתכוון שכאשר יישרף תל אביבי הוא ירגיש על בשרו איך נשרפים בדרום ובצפון. אבל זה רק בתנאי שהתל אביבי שנשרף הוא איש שמאל, כי אם הוא איש ימין, הוא יודע מה זה להשרף....להמשיך ?)))

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2010, 11:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "כל כך מעצבן שיש אנשים במדינה..."

מי אמר טילים על הראש? לא אמרתי שיפגעו ולכן אל תכניסו לי מילים לפה! אבל אנשי השמאל לא מבינים מה קורה לאנשי הדרום, שסופגים טילים במשך קרוב לעשר שנים ובתל אביב מפגינים להסיר את המצור על עזה או הכיבוש בעוד הדרום עדיין חוטף טילים וגלעד בלי מבקרים ואולי טיל אחד או כמה יראו קצת לאנשי תל אביב והמרכז מה קורה מחוץ לתל אביב והמרכז לשם שינוי בדרום ובצפון, כי אחרי עשרות צפירות וטיל נופל לך ליד הבית אתה עושה חשבון נפש מהר מאוד ומבין איזה סבל תושבי הצפון ובמיוחד הדרום עדיין עוברים יום יום.

כאשר חיזבלה ירה טילים במלחמת לבנון-2 הרגשתי את זה היטב ואז הבנתי כיצד תושבי שדרות ועוטף עזה חיים יום יום בניגוד לאנשי המרכז, שיכולים ללכת לעבודה, לפארק, לים בצורה חופשית, לעסוק בנדל"ן או בכל תחום אחר בלי פחד מטילים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-08-2010 בשעה 11:23.
ישן 01-08-2010, 11:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אם אתה מאחל לשמאלנים שירגישו..."

אני רוצה לגרום לך להבין, שצה"ל חייב לפעול בעזה ובלבנון בכל הכוח ולחסל את התשתיות טרור ולא רק בדרום לבנון אלא בכל לבנון, שתושבי ישראל יהיה בטוחים בלי איום של טילים על ישראל ואירן וסוריה ישארו עם האיום במילים בלי אומץ לפתוח במלחמה עם ישראל, כי הגיע הזמן שתושבי הדרום והצפון יהנו מהביטחון שיש לאנשי המרכז.

עד היום ישראל הגיבה בכוח, אבל לא מספיק, כאשר נפצעו/נהרגו אזרחים שלה מטילים של החמאס או חיילים נחטפו על ידי החיזבלה וכאן הבעיה שלנו כמדינה, כאשר תושבי הדרום הדרום תחת טילים עד היום וכפי שמגישת חדשות אמרה בעבר, אם לא נפגע רכוש או אדם, התקשורת לא תדבר על העניין יותר מכמה שניות בודדות וזהו, כאילו אותם האנשים בדרום לא קיימים במילים אחרות במדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-08-2010, 11:37
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מי אמר טילים על הראש? לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
מי אמר טילים על הראש? לא אמרתי שיפגעו ולכן אל תכניסו לי מילים לפה! אבל אנשי השמאל לא מבינים מה קורה לאנשי הדרום, שסופגים טילים במשך קרוב לעשר שנים ובתל אביב מפגינים להסיר את המצור על עזה או הכיבוש בעוד הדרום עדיין חוטף טילים וגלעד בלי מבקרים ואולי טיל אחד או כמה יראו קצת לאנשי תל אביב והמרכז מה קורה מחוץ לתל אביב והמרכז לשם שינוי בדרום ובצפון, כי אחרי עשרות צפירות וטיל נופל לך ליד הבית אתה עושה חשבון נפש מהר מאוד ומבין איזה סבל תושבי הצפון ובמיוחד הדרום עדיין עוברים יום יום.

כאשר חיזבלה ירה טילים במלחמת לבנון-2 הרגשתי את זה היטב ואז הבנתי כיצד תושבי שדרות ועוטף עזה חיים יום יום בניגוד לאנשי המרכז, שיכולים ללכת לעבודה, לפארק, לים בצורה חופשית, לעסוק בנדל"ן או בכל תחום אחר בלי פחד מטילים.

זה לא שלי יש בעיות הבנת הנקרא, זה כנראה לך יש בעיות הבעת הנכתב:

מי אמר טילים על הראש?
לא אמרתי שיפגעו
אל תכניסו לי מילים לפה!
אבל אנשי השמאל לא מבינים מה קורה לאנשי הדרום
ואולי טיל אחד או כמה יראו קצת לאנשי תל אביב והמרכז מה קורה מחוץ לתל אביב והמרכז לשם שינוי בדרום ובצפון

כמו שאמרתי, עם תגובות כמו שלך, ועוד אחרי ט' באב, אנחנו ממש לא צריכים את האיראנים

ובלי קשר שהדברים שלך הם קשקוש מוחלט ילדותי ומתלהם, תל אביב היא הלב של ישראל ואם אתה רוצה לחיות 10 דקות במקום שאתה חי בו (בצפון נכון ?) אתה צריך לקוות בכל מאודך שלא יפול ולו פירור של טיל ויבעיר את תל אביב, אבל מה אכפת לך מהמציאות ומדברים רציניים כשאפשר לקלל תל אביבים באינטרנט בחינם ואולי לזכות לראות תמונות לא מצונזרות של תל אביבית כוסית שמאלנית מקועקעת שהפגינה בעד השמאל רצה ברחוב דיזינגוף כאשר היא בוערת (וזה רק מטיל אחד קטן)
חבל מאד שתגובות כמו שלך עולות פה ותגובה כמו שלי עוד מעט תחסם בגלל הדברים הבוטים שלי כלפיך

john reese

ישן 02-08-2010, 07:35
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כדאי שתתקן את הפסקה הזו.....
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מי אמר טילים על הראש? לא..."

במקום - ..."כאשר חיזבלה ירה טילים במלחמת לבנון-2 הרגשתי את זה היטב ואז הבנתי כיצד תושבי שדרות ועוטף עזה חיים יום יום בניגוד לאנשי המרכז, שיכולים ללכת לעבודה, לפארק, לים בצורה חופשית, לעסוק בנדל"ן או בכל תחום אחר בלי פחד מטילים"

נא רשום - ..."כאשר חיזבלה ירה טילים במלחמת לבנון-2 הרגשתי את זה היטב ואז הבנתי כיצד תושבי שדרות ועוטף עזה הימניים חיים יום יום בניגוד לאנשי המרכז השמאלניים, שיכולים ללכת לעבודה, לפארק, לים בצורה חופשית, לעסוק בנדל"ן או בכל תחום אחר בלי פחד מטילים"...

פשוט שכחת לציין ולדייק.....

ישן 01-08-2010, 12:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שום דבר לא יוכל להוריד את מחירי השכירות בת"א.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מצויין, אולי זה יוריד קצת את..."

יש לגלובס תוכנית מגירה לכותרות בעניני נדל"ן:
אם יפלו טילים - זה אומר שמלאי הדירות הצטמצם ולכן המחיר יעלה
לא יפלו טילים? הוכחה למקום בטוח שבודאי מצדיקה עליה במחיר הדירות.

יהיה מזג אויר נעים? המחיר יעלה כיאה לאתר קיט.
יהיה חם ומהביל? כולם ירצו בית בשביל להכנס למזגן והמחיר בודאי שיאמיר.

הפקקים יפתחו? יותר אנשים יוכלו לשכון בצנטרום של הפיילה של ת"א בכדי להקפיץ את המחיר
הפתחים יתפקקו? כולם ינסן לעבוד בתוך העיר בכדי שלא להיות תלויים ברכב מה שאומר יותר דירות לעסקים ופחות למגורים כך שהמחיר יעלה...

וכו כו' וכו'. את זאת יכול לחזות אפילו מוחמד החזאי. אני אגב מעדיף את החזאי העירקי עם המבטא החמוד.

ולמי שמציע טילונים נגד שמאלנים על ת"א אומר [1] נא לבדוק את תקינות המזגן בבית [2] הנסיון מראה שכשיורים על ת"א פוגעים ברמת גן - אז דיר בלאק!
ישן 02-08-2010, 11:44
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ממש לא. אני מתכוון לקליפות של פירות, לשקיות ניילון, לשאריות מנגל ולהרבה נייר."

לגבי הלכלוך בים זה רק חינוך חינוך ועוד חינוך
האנשים לא מחונכים ופשוט מזבלים את הים והחופים
משהו מאד לא ברור בהתנהגות הישראלית שגורמת לאנשים לרבוץ בתוך זבל ורק לא לקום וללכת שני מטר לפח האשפה הקרוב, ויש פחים בים, אפילו בכמות מספקת לדעתי.
הדולפינריום אמור לההרס מתישהו, לא יודע אם אושרו כבר התוכניות, אבל בטח יקום שם משהו יותר מכוער שיעשיר מישהו מכוער גם כן
כלבי הגדר עד כמה שאני יודע הם דווקא גיבורי מלחמה ולא רק כלבים נשכנים.
הרבה כלבי משטרה צבא ויחידות מיוחדות שלא התאפשר להוציא אותם לפנסיה אצל משפחות אומנות מוצאים את דרכם לגדרות. הכלב הרי סוג של "דפוק" מרב פקודות ותורות לחימה שלמד שאין לו אפשרות לחיות חיים נורמלים אלא לסיים את חייו בצורה מאד מסכנה ומעוררת רחמים.

יודע מה ? עם כל הצרות האלה, הלכלוך, חוסר החינוך, הזבל, הזבל שהזבלים משאירים, המבנים המכוערים והכלבים על הגדר אני לוקח בחזרה את החוצץ
שיפלו טילים וזהו, נמאס

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר