לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2010, 01:04
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
שבוע טוב לכולם :) + סיפור קטן...

אני ממש לא יודע מה לעשות... אולי אני שונה מכולם בזה שאני נפתח מה לאנשים וכשזה מגיע לבנות אז אני מתאהב יותר מדיי מהר...
אני לא שולט בזה אבל ככה אני...
שמעתי המון את המשפטים של "אני לא רוצה שתפגע" , "אני רוצה שנשאיר את המצב ביינו ככה כי ככה טוב לנו" וכו'
אבל כשאני נמצא הרבה על אותן ידידות אז אני רואה שטוב לי איתן ואז אני אומר שאני רוצה איתה קשר..
זה עושה לי הרגשה כבדה שאני לא אצליח עם בנות בחיים שאני כי הן רואות אותי בתור בן אדם נוח ושאפשר לספר לו הכל (לפי מה שהן אמרו לי...)
אני כבר לא יודע מה לעשות כי להתחיל עם בנות אחרות סתם ככה אני לא רוצה כי אני לא מכיר אותה ובעבר נפגעתי מקשר כזה וכשאני כבר מכיר את אותה בחורה אז היא רוצה להשאיר את המצב כמו שהוא...
אמרו לי להיות רע אילהן כי לזה הן נמשחות אבל אני לא מסוגל להיות רע איתן...
אין לי שמצ של מושג מה לעשות... איך לגרום למישהי להיות איתי וזה מרגיש רע...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2010, 15:47
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
שבוע טוב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "שבוע טוב לכולם :) + סיפור קטן..."

תקשיב, לכל דבר יש הגדרה. אתה מוגדר לפי המעשים שלך. אם תתנהג כמו חבר הבנות יראו בך כמישהו שיכול להיות חבר שלהם, ואתה לצערי מתנהג כמו ידיד אז הן רואות בך ידיד.
אתה רוצה שהן יפסיקו לראות בך ידיד ויראו בך משהו יותר תצתרך לשנות את ההתנהגות שלך קצת. ברור שזה כיף ככה שהכל גלוי שנפתחים ומדברים על הכל, אבל בנות לא צריכות בנים בשביל זה, יש להן מספיק בנות שחופרות אחת לשניה.
באמת עצה שלי תתחבר יותר לצד הגברי שלך, תבליט אותו יותר. אתה לא צריך להיות רע אליהן אבל אתה כן יכול להתגרות בהן, להתגרות זה ממש טוב הן נהנות ואתה נהנה.
אם אתה רוצה עכשיו בחורה מאד מסויימת שרואה בך כרגע ידיד הדרך הכי טובה להשיג אותה הוא לקחת הפסקה מזה שהיא רואה אותך כל כך הרבה. תנתק קשר לכמה חודשים תלוי כמה זמן אתם מכירים וכמה זמן אתה ידיד שלה, אחרי זה כשתיפגשו שוב זה יהיה כמו להכיר אותך מחדש. ולכן יהיה לה הרבה יותר קל לקלוט את השינוי בהתנהגות שלך שאתה מתנהג כמו גבר. זה עובד מניסיון..
זה לא קל ככה מהשמיים, זה תהליך זה שינוי באורח חיים. אה וזה לא נכון שבנות נמשכות לגברים שרעים אליהן. יותר נכון שזה לא מדיוק. נשים נמשכות לגברים שמסוגלים לעורר אצלהן הרבה רגשות שונים וחזקים. - נשים אוהבות להרגיש! בדרך כלל נשים מקבלות הרבה מחמאות ורגשות חיוביים ולכן כאשר הן פוגשות גבר"רע" אז הוא יוצר אצלה הרבה רגשות שליליים שזה חסר להן ולכן הן נמשכות אליו יותר.
בכל מקרה, זה תלוי במידת ההשקעה שלך, אל תסתמך על מה שאומרים לך חברים. תקרא הרבה באינטרנט יש מלא אתרים שמסבירים לך איך להשיג את הבחורה שאתה רוצה. איך שאני רואה אותך לא הכל יתאים לך, אבל תקרא תתעניין תלמד, תבין קצת איך נשים חושבות. זה יעזור המון.
אם יש לך עוד שאלות או אם אתה רוצה שאיהיה ספציפי יותר שאל..
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר