לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2010, 22:20
  tuni tuni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.06
לא השוואה בכלל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big1981 שמתחילה ב "שלי גדול יותר- צה"ל נגד אריות הים, פינת ההומור"

אם תסתכלו בפרקים נוספים (האמת היא קראתי תקצירים אחרי שהשתעממתי יותר מדי ולא רציתי לבזבז את זמני), תראו שהסידרה בכללותה מטומטמת להפליא ומשווה דברים לא קשורים.

אפילו מתי שהם משווים לוחמים שאולי איכשהו שווה להשוות ביניהם, עדיין אין כאן השוואה. להפך, יש כאן הדגשה של כמה אמצעים שונים עם מטרות שונות. אין כאן כמעט שום השוואה בין הלוחמים עצמם.

(מי מנצח -WORD או EXCEL? ואז מגיע POWERPOINT ומבצע איגוף מתוחכם מאחור מלווה באפקטים של פיצוץ)

אבל יש משפט אחד שתפס אותי, וששמעתי בתכנית אחרת (טיפשית כמעט באותה המידה)- המבט על היחידות המיוחדות של ישראל. דגש על ייחוד ולא על יחידות עילית.
ז"א שהיחידות נתפסות (בתכניות אמריקאיות טפשיות) ככאלו המתמחות בתחום מסויים בלבד, אך אינן בהכרח יחידות עילית הטובות ב"הכל" (כמו לדוגמה דלתא, אריות הים, אלפא, ספאצנז...)

נערך לאחרונה ע"י tuni בתאריך 02-08-2010 בשעה 22:22. סיבה: הוספת כותרת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2010, 23:37
צלמית המשתמש של big1981
  big1981 big1981 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
עורב גולני
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רועי 357 שמתחילה ב "הבחור הישראלי הקירח (MIKE)..."

ליתר דיוק (כך נאמר בבפתיח, הייתי צריך להקשיב כמה פעמים לבדוק שאני לא טועה). וכמובן שעורב גולני חיסלו את יחיא יעיש! ולא רק זאת, אלא שבעורב גולני כל מי שמשרת , ואל תשכח שהם מתאמנים מאז שהם ילדים (אולי כדאי להוסיף את זה באשכול צלפי הגדנ"ע), הוא מומחה פצצתי בקרב מגע, לוחמה עם סכין, וחמוש בגלוק (לא חס וחלילה ב226 או 228) ומיקרו גליל, עם יכולת הסתערבות! רק דבר אחד אני לא מבין, איך הם נלחמים בלי ווסטים?! הרי לא נשמע כדבר הזה שקומנדו גולני יילחם עם אפוד, זה לא מבצעי!!!
בקטעים אחרים אפשר לראות את חיילי הקומנדו שלנו "המומחים" מפספים עם האקדח והגלילון, מה שמוביל את "מומחי" הליווד לקבוע שM4 יותר מדוייק מגלילון ו226 עדיף על 19C.

אח, איזה פנינים. אין ספק שמומחי הקומנדו שלנו, איך לומר את זה בפשטות, עשו צחוק מעצמם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר