לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2010, 20:28
  TR-RN TR-RN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
התייצבות/התנדבות ביחידה מהסדיר.

שלום רב, השתחררתי לא מזמן במרץ 10. שירתתי בתור פראמדיק ביחידה לוחמת. בכל אופן, אני כרגע מוצב בגדוד 179 של שריון (מה לי ולשריון? תנו לי תיק ולעלות הרים), למען האמת ממש אין לי רצון לשרת בגדוד הזה ואני כרגע בתהליכים לחזור ליחידה שלי מהסדיר, במיוחד שיש גירעון חמור במטפלים בכירים ביחידה שלי. הרופא שהוא גם היה המפקד שלי אמר לי שכרגע הוא בתהליכים לשחרר אותי ליחידה שלי מהסדיר. הרופא אמר לי שהגדוד לא מוכן לשחרר אותי, וזה כרגע בטיפול של פיקוד צפון מול מז"י. חשוב לציין שלא הייתי אף פעם בגדוד או אי פעם היה לי ראיון עם המג"ד.
עכשיו יש לי כמה שאלות -
1) האם אני אוכל להתנדב או להתייצב ביחידה שלי במקרה שמגייסים מילואים? או במקרה של מבצע/מלחמה? למרות שאני במקור לא משם? אני יודע שהיו מקרים למשל בעופרת יצוקה שהגיעו רופאים ופראמדיקים ותגברו את היחידה.
2) איך אני יכול לזרז את ההליכים לחזור ליחידה מהסדיר?

בכל אופן, אשמח לכל תשובה.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2010, 16:29
  TR-RN TR-RN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "לא כ"כ הבנתי את השאלה. אם..."

אני מצטער אם לא הייתי ברור.
התכוונתי בשאלה האם אני אוכל להתצטרף ליחידה שלי בסדיר בזמן חירום.
בכל אופן, ליחידה הישנה שלי יש המון תקנים אבל אין כוח אדם רפואי. אין רופאים ואין פראמדיקים, רק סדירניקים (כרגע בתהליך להשיג רופא מילואים ופראמדיק אחד שכבר נכנס אבל זה לא מספיק). אני יכול להגיד לך שבמלחמת לבנון השניה היה מחסור בכוח רפואי בכיר, והיחידה היית בחוד החנית בכל מה שקשור ללחימה. כמו כן, אין בעיה לליחידה קבל אותי או אפילו להעביר אותי, הם צריכים ורוצים אותי. מה שגם אני השחררתי רק לאחרונה אז אני מאוד מעורה בכל מה שקשור ליחידה ואופן העבודה שלה, הקטע הוא שהגדוד שאני נמצא בו כרגע לא מוכן לשחרר אותי.
וכרגע אני נמצא בגדוד מילואים שאני אמור לעסוק בו בהדרכה, אין בו קשר לפן מבצעי, אני מעדיף שיתנו הדרכה למי שלא יכול לתת מעצמו בקרבי. לדעתי זה פשוט בזבוז של כוח אדם.

תודה על התשובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר