לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2010, 16:29
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.08
מבולבל כבר מעצמי

אהלן חברה אני לא יודע אם זה רק בשביל לשפוך או שגם לקבלת עצה אבל אני היום בן 18 מחכה לגיוס בנובמבר ..

עד כיתה י' הייתי ילד עם הרבה חברים פתוח הייתי מסתובב הרבה ואז עברתי לבית ספר אחר .בבית ספר האחר לא היסתדדרתי ולא הצלחתי להשתלב כמו שצריך ומה שקרה שלא היה לי שם חברים אבל גם לא הצלחתי לשמור על קשר עם החברים הישנים ככה שנותרתי בערך לא יודע עם פעם ראשונה בחיים יחסית בודד קצת ... בסוף י'א ובי'ב הצלחתי קצת למצוא חברים בבית ספר החדש אבל לאחר כמה זמן כבר הרגשתי שאני פשוט לא רוצה להיות בחברתם והתחלתי להתנתק ... למרות כל זה אני לא מרגיש שאני בן אדם סגור יותר מדי ... אני די מרגיש מבואס מהחיים בגלל שלא חייתי לגמרי את כל תקופת התיכון שלי כמו שצריך ולא הייתה לי חברה ולא שום נסיון עם המין הנשי (לנשק וכו ) למרות שיש לי ידידות וכדומה שאני מדבר אני לא ביישן פשוט גרוע באינטימיות והיו כל מיני דברים ...

לא יודע כבר מה להרגיש אני כל הזמן אומר לעצמי שבתקופה כמו הצבא אני יפרח (מתגייס לחיל השריון ) וכדומה והיה לי יותר קל אבל אני מרגיש כבר שאני לאט לאט מתייאש ומאבד את הביטחון שלי .. זה די מדכא אני באמת שלא ילד ביישן הייתי מדריך בכל מיני מקומות ואני חברותי ...

והאם לדעתכם זה נורמלי בגיל 18 שלא תהיה אף פעם חברה ולא שום נסיון ..?

יום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2010, 23:33
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "אעש עליך=] נורמלי לגמרי,..."

שריון מבחירה !! בן יחיד שחתום על ידי אימו ללכת לקרבי ! אין לי מושג למה אני מכניס את עצמי אמא שלי בכתה כשהוצאתי תעודת זהות !?

בקיצור לא יודע מה להגיד אני גם לא איזה טיפוס של מועדונים וכאלה זה אף פעם לא דיבר אליי אני רק יודע שאני ממש מחכה לצבא לטוב או לרע ...

ויש לי עוד בעיה יש לי ידידה שאני בקשר טוב איתה הרבה מאוד מהבית ספר שלי (לשעבר !!! כי סיימתי זה כזה מאגניב !! ) שאנחנו כל הזמן מדברים במסנגר אין לי שום כוונה להתחיל איתה או משהו והיא יודעת שאנחנו רק ידידים וכל פעם שאני רוצה להיפגש איתה היא נרתעת או שממציאה תירוצים די גרועים ... אני כבר לא יודע מה לעשות ממש לא בראש שלי להמשיך לעשות איתה שיחות נפש דרך המסנגר מה אתם חושבים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר