לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2010, 00:21
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "מזל טוב ובהצלחה, אל תשכחי..."

אז עדכון מהדייט : היה פשוט נחמד, ישבנו אני והבחור באיזה מקום נחמד והשיחה קלחה בנעימים, ואני צחקתי ונהניתי, הוא חמוד ונחמד וחכם והיה לנו טוב, ואחרי זה טיילנו קצת ואז ליוויתי אותו לאוטו שלו, והוא אמר לי שהוא נהנה ושנדבר מחר, ואז אמרתי לו שגם אני נהניתי, ואז נפרדנו, ונקווה לטוב, תחזיקו לי אצבעות אחרי כן נסעתי למרכז העיר, כי הלילה היה כל כך מקסים בחוץ, אין לתאר! ומרכז העיר היה כל כך שוקק והומה וכייפי! קיוויתי להפתיע את חברה שלי הברמנית, אבל היא לא הייתה שם, אז טיילתי קצת, ואז החלטתי לשבת באחד המקומות ההומים והכיפיים ולפרגן לעצמי בטוסט (מממ...טוסט, מזכיר לכם משהו? ) מעולה ובחצי גולדסטאר קרה וטובה, ונהניתי מאוד מאוד, ואז לקחתי מונית הביתה, וטוב לי, והחיים יפים
ואני מאושרת, ואילו רק היה לי עוד איזה דבר אחד הלילה, ממש כאן ועכשיו, אז היום הזה בכלל היה מושלם! (ואני לא אגיד לכם מה זה הדבר הזה, כי אני יודעת כמה שזה מעצבן אתכם..אודה רק שזה דבר שעושים עם גברים, ושזה דבר שמאוד מאוד חסר לי, והבירה רק מחדדת את הצורך הזה , וזהו, Say no more!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2010, 03:59
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "הכללללללללללללללללללללל..."

לא נותן לי לערוך, אז אוסיף אנקדוטה:

איך התחלתי להאמין במין הגברי קצת יותר:
סיפור שקרה- הזמנתי מכר רחוק מאוד שפטפט לו עם כמה בחורות בבר, לבוא לשבת איתי לנשום אוויר בחוץ. לקחתי את הטלפון, ישבתי בחוץ, ותוך כדי שיחה בטלפון מתיישבים לידי שני חבר'ה (אחלה חבר'ה, פשוט אני לא בקטע) ופטפטו איתי... ככה 10 דקות בערך, גם כשאמרתי להן שאני תפוסה הם המשיכו בכיף שלהם... לא ממש הבינו שהם לא כל כך רצויים. אחרי 10 דקות מגיע הבחור, מתיישב לידי, אומר "שלום שלום" (בכל זאת מכרים ממש רחוקים) ומצטרף לשיחה.
אני, כשכל מה שעמד לפני הוא המטרה של לנפנף את שני החבר'ה ולהשאיר את עצמי עם המכר, שמתי יד על הבחור, לחשתי לו בעדינות "תזרום" (והוא בכלל בקושי מכיר אותי.. והוא בכלל תפוס! הכי הזוי...), והוא, כמו גבר גבר, שיחק אותה אלוף (הוא מכיר גם את השניים האלה... הם נוהגים לבלות באותו מקום..), שם יד בחזרה, שיחק אותה קרוב קרוב (כולל משפטים של "מאמי, אמרתי לך שאנחנו צריכים להיות ביומולדת של אחי ביום שלישי"), ובאלגנטיות ניסה להוציא אותי מזה.
אממה ? אחד מהסתומים, אחרי שקם ללכת, אומר לי "אם יש לך חבר, למה הוא לא פה איתך בסופ"ש?". אני, ה"חבר" והבחור השני תפסנו את הצחוק של הלייייייייייף!!!!!!!!!!! איזה דביל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין דברים כאלה!!1

וזהו, וזה. בזאת, בחור חינני וחמוד הציל את כל המין הגברי מבחינתי. כל הכבוד לו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר