לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2010, 22:49
  Gilad4589 Gilad4589 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.10
למבוגרים בלבד הסתבכתי עם אתר סקס !

היי אני חדש כאן קצת מביך לרשום את זה אבל מקווה לעזרה! לפני חודש נרשמתי לאתר דיזינגוף 69 אתר סקס כמובן , השירות מצריך לשלוח SMS לאתר ולהרשם לאתר וכל חודש הם שולחים לך בדיחות מפגרות כאלה שעולות כסף! נרשמתי לאתר ושרציתי לבטל את החשבון שם היה כתוב בתקנון
"בכדי להתנתק משירות קבלת הודעות יש לשלוח מהמכשיר הרשום סמס עם משפט 802 למספר קצר 5551. מחיר הודעת ניתוק הינו 0.5 ש"ח. כמו כן, ישנה אפשרות להתנתק מהשרות בחינם ע"י שליחת דואר אלקטרוני לכתובת info @ smsli.net עם פרטים הבאים: שם משתמש ומספר טלפון סלולארי "

שלחתי מייל כמו שאמרו לי ומחזירים לי מייל עם התוכן הבא באנגלית :"The service was not deliverd,you were not charged for the content"

ניסתי לפנות אליהם במייל לאתר שינתקו אותי אבל זה לא עוזר , הבעיה שלי היא שכל שבוע שולחים לי בדיחות ב-SMS שעולות לי פאקינג 20 שקל ! ושאני שולח מיילים הם לא עונים , אין להם באתר טלפון והם עובדים עם חברה חיצונית ששמה SMSLI (גוגל יראה תוצאות) שגם לחברה הזאת אין טלפון רק מייל שגם הם לא עונים , מה הפיתרון להפסיק את החיובים האלה ? מצטער אם זה ארוך וטיפשי אבל אני דיי נואש !! לעולם לא נכנס לאתרי סקס יותר !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2010, 23:17
  alonl6 alonl6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.10
ממש מוזר! אותו הדבר בדיוק קרה לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gilad4589 שמתחילה ב "הסתבכתי עם אתר סקס !"

זה ממש מוזר. יש לי את אותה בעיה ושאלתי את חבר שלי מה לעשות והוא אמר לי שלמישהו בפרש יש בעיה דומה, וכשראיתי את הדיון הבנתי שזו אותה בעיה בדיוק!

טוב, בגדול נרשמתי לאתר דיזינגוף 69, אתם יודעים פורנו ישראלי. די מסקרן לא?
נרשמתי פעם אחת, ההרשמה הושלמה אבל כשאתה בוחר ססמא הוא כותב שיש שגיאה. ראיתי שזה לא מסתדר, אמרתי לעצמי שתכלס זה בולשיט והגיע הזמן לעשות משהו מועיל במקום זה, אז שלחתי SMS להתנתק. לא עבד. שלחתי מייל לחברה של הSMS ודווקא ניתקו אותי.

לפני שבוע את האמת שוב פעם רציתי לבדוק, אמרתי אולי היה באג פעם קודמת. שוב פעם ההרשמה לא עבדה! זה די עיצבן אותי. שלחתי שוב מייל. כתוב שתוך 48 שעות גג חוזרים אליך. לא חזרו. שכחתי מזה. קיבלתי SMS מהם עם התוכן של הבדיחה אחרי כמה ימים. הבנתי שמחייבים אותי על זה. שלחתי עוד מייל, לא ענו. שלחתי עוד מייל שכתבתי שזה לא לעניין! לא ענו!

תכלס ממש חוצפה.
אני מתכוון לשלוח להם מייל שאני הולך לתבוע אותם על זה, נראה מה הם יגידו.

חשוב לציין שאף אחת מהחברות לא נראית ממש מפוקפקת (בלי שום קשר שזה פורנו) אבל קשה לי להאמין שמישה ירמה ככה בן אדם שהוא יכול להסתבך בגלל זה. מילא לרמות עם מעט טאקט, אבל בצורה כזו שקופה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר