לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2010, 06:49
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
לא יודע מה לעשות ומבולבל.

חבר שלי ניסה להתייעץ איתי, ופעם ראשונה שבאמת נשארתי קצת חסר מילים כי לא נתקלתי במקרה כזה.

יש בחורה שמאוד קרובה אליו, שגם ככל הנראה בעניין שלו, ועד עכשיו הוא נמנע מלעשות משהו בגלל שהוא פחד שמא זה לא יצליח והוא יצטרך לראות אותה בכל יום ולסבול כי הם באותה מסגרת.
לפי מה שהוא הסביר לי הוא פחד שימאס להם אחד מהשני ושהם יגיעו למצב שהם לא יכולים לסבול את הנוכחות אחד של השני ואין להם ממש מה לעשות עם זה כי הם כל היום ביחד גם אם לא ירצו.

בכל מקרה העניין נשאר על אש קטנה בחודשים האחרונים ולאחרונה הוא חושב שהוא שם לב שמישהו אחר מנסה להתקרב אלייה. האינסטינקטים שלו מיד פעלו והוא עכשיו באמת מוטרד מהעניין הזה, הוא רוצה לעשות משהו, אבל שוב, מפחד בגלל העניין שהוזכר למעלה וגם כי הוא לא בטוח שאלו רגשות אמיתיים אלא קנאה...
הוא באמת לא יודע מה לעשות כי העניין מסובך, הוא מרגיש שהוא רוצה לעשות איתה משהו מעבר ולשמור אותה קרוב אליו ומצד שני הוא לא בטוח שהוא רוצה קשר רציני איתה. האם במקרה כזה הדבר המתבקש הוא לצאת איתה או שיש פתרון אחר לברר את המצב?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2010, 19:06
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
גישה טיפה שונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות ומבולבל."

אני לא בטוח שזה יעזור או שזה נכון(תקנו אותי אם לא).
בכל זאת:
כמו שכתבו לפניי כדאי לו לנסות לדבר איתה. אני חושב שהוא לא יכול לדעת מה יקרה, אולי דווקא אצלה הפתרון. כמובן הוא יציג לה את הבעייה שהתעוררה ואני מקווה שהיא תבין ואז זה כבר יהיה יותר קל.
ברגע שהוא יגלה לה שהוא אוהב אותה ויבין שזה הדדי אז חלק מהבעיה נפתרה.
עוד משהו,
הם לא צריכים להיות חברים רשמית ולצאת הרבה חוץ מהמסגרת שציינת. וכך: למרות שהם יתראו, הם לא ממש ימאסו אחד על השני (שזה מאוד מוכר שנמצאים הרבה ביחד).ואולי הם כן יחכו אחד לשני לזמנים אחרים שהם כבר לא יתראו כל יום וכל היום - הם מאוהבים(אני מקווה שגם היא,הוא כנראה שכן(?) "האינסטינקטים שלו מיד פעלו",נראה שכן) ואהבה זה דבר חזק הרבה יותר מארבע מילים.
דבר אחרון,
הוא כמובן יכול להפסיד אותה לתמיד בגלל הבחור השני שרוצה להתחיל איתה. והוא סתם יצא כאחד פחדן. ומי יודע מה ימים יולידו? מחר,שבוע הבא היא כבר לא תצטרך להתראות איתו יום יום במסגרת שציינת והוא ירגיש הפסד רב.

מקווה שעזרתי במשהו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר