לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2010, 23:31
  mr voss mr voss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה רוצה להגיד לי שאתה לא..."

עבדול-כן לשמחתי איכשהו נגעתי לתפקיד יחסית טוב מבחינתי ואני מרוצה ממנו,והייתי רוצה להגיד לך שעד עכשיו בשירות (נכון,לא כזה הרבה זמן) יצא לי להזכר הדברים שכתבת לי ולקחתי אותם איתי! למרות שאנחנו לא מכירים,אני לקחתי ממך כמה דברים!

כיון שאני צריך להיות שם ב8,ובדר"כ אסיים גם בסביבות 8 אם לא מאוחר יותר כשיש עומס,וגם זה קורה לעיתים לא כאלה רחוקות, יהיה לי קשה לנסוע פעמיים ביום הלוך ושוב ושיהיה לי זמן מינימלי לנשום ולסדר דברים. נכון שאני בצבא ואני לא מצפה לבקש אישור לצאת כל לילה ולאחר בבוקר כדי לצאת עם חברים,אבל אני חושב שזה לגיטימי לבקש לישון שם כדי לחסוך 4 שעות ביום על נסיעות ובמקום זאת להשקיע את הזמן לבידור ומנוחה עצמית.

האם יותר סביר שאקבל מימון מינימלי לרכישת דירה עם חברים? אני אדם דתי וצריך דירה ואנשים באותו ראש.
האם מישהו מכיר את הישיבה בתלאביב שמזמינה אליה חיילים דתיים לישון שם במחיר סימלי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2010, 05:45
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mr voss שמתחילה ב "יש לי אוטובוס ארוך מהמרכזית..."

לפחות בהלוך, תבדוק אם אין אוטובוס שיוצא מהשכונה שלך - בבקרים אגד מוציאה קווי 480 ישירות מהגבעה הצרפתית ורמות, למשל, שעוצרים ממש מול הקריה.

אני לא בטוח שהרצון ב"תפילה איכותית" זה מה שישפיע בהכרח על שיקולי הצבא, וכך גם לא חוסר הזמן לבידור - כל עוד באמצע השבוע אתה מקבל שש שעות שינה, זה מספיק טוב מבחינת צה"ל. אם אתה מגיע ב10, הולך לישון ב11, מתעורר להתפלל ב5 ויוצא מהבית ב6, זה נחשב לנורמלי לגמרי.

זה לא שהצבא "מניאק" - פשוט שיש מספר מיטות מוגבל בבית החייל, ואם יתנו מקום לכל אחד שרוצה תפילה איכותית, וזמן לשחק במחשב ולראות טלויזיה ולא אוהב להיות שעתיים באוטובוס, לא ישארו מקומות לאנשים שגרים במרחק של מעל 100 ק"מ (ושמשרתים בכל בסיסי המרכז הפתוחים, לא רק הקריה) לחיילים בודדים ולכאלה שההורים שלהם מתעללים בהם אז הם ברחו מהבית.

סיוע בשכר דירה זה משהו אחר לגמרי שמקבלים רק מקרים סוציאליים מסויימים או אנשי קבע.

תבדוק את האופציות הבאות:

א) ישיבות - כל ישראל ערבים זה לזה וכו', ויתכן שכחייל דתי תוכל להגיע לסידור לינה כלשהו עם אחת הישיבות/ישיבות הסדר/מכינות שקרובות יותר לתל אביב מאשר ירושלים.

ב) לינה בבסיס - אמנם מדובר בבסיס פתוח, אבל יתכן ויש בו סידורי לינה (גם אם מאולתרים). בחלק מהמשרדים יש מקלחות, אז איפה שאפשר להתקלח אפשר בנחת לפרוש מזרן באחד החדרים ולישון.

ג) חברים - הפתרון העדיף הוא למצוא חברה שגרה בתל אביב ולישון איתה, אבל זה לא מקובל במגזר, ככה שהאופציה האחרת היא לישון מידי פעם אצל סתם חברים - לא יותר מלילה אחד אצל כל אחד ובהפרשים סבירים, כדי לא לעלות להורים שלהם על העצבים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר