לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2010, 19:58
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
HTC Legend לעומת iPhone 4

אהלן
עם כל הציפיה שלי לקראת האייפון 4, ברגע שהוא יצא ואיתו כל התקלות הנלוות שלו (בעיקר האנטנה) - הרצון לרכוש אותו ירד (לפחות עד אשר אפל יודיעו שהם מוציאים גירסא חדשה של המכשיר - מה שלא הכי סביר).
בעקבות מייל שקיבלתי מסלקום שהם מתחילים לשווק את הHTC Legend בארץ בקרוב, התחלתי לחשוב לכיוון שלו..
הבעיות המרכזיות שלי כרגע:
1) מבחינת אפליקציות - אין ספק שאפל לוקחים ובגדול - בעיקר מבחינת כמות. השאלה היא, אם אותן אפליקציות קיימות גם לאנדרואיד?
2) ההיכרות שלי עם HTC ומערכת האנדרואיד מאוד נמוכה. אני אשמח לחוו''דים לטוב ולרע על המכשיר הספציפי הנ''ל ועל מערכת ההפעלה.

חשוב לציין שכרגע מה שחשוב לי במכשיר שיהיה לו מולטי טאצ' (אם כבר טאצ'..), מולטי טאסקינג, GPS מובנה, WiFi וסוללה שתחזיק מעמד לפחות יומיים..
תודה לעוזרים

כל העולם כולו מכבי חיפה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2010, 21:35
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "HTC Legend לעומת iPhone 4"

1) אפל לא לוקחים יותר מדי בגדול, גם לאנדרואיד יש הרבה מאוד תוכנות, בסביבות ה 100 אלף לעומת 200 אלף אצל איפון ולאנדרואיד יוצאות אפליקציות בקצב הרבה יותר מהיר מלאיפון

2) המכשיר אמור להיות עמיד מאוד בזכות המבנה שלו שעשוי מיציקה אחת, אך יש לו מעבד יחסית חלש
חוץ מזה אני לא מכיר את המכשיר
בנוגע למערכת ההפעלה אני נהנה ממנה מאוד, אני קרוב לשנה וחצי איתה ועדיין לא נמאס לי ממנה

יש לו תמיכה במולטי טאצ' הכל מגרסה 2.0
יש מולטי טאסקיניג, יש תמיכה ב GPS (ולמכשיר יש חיישן GPS), יש WIFI

לגבי הסוללה כמו עם כל מכשיר חכם היא נושא בעייתי, הסוללה שורדת בערך יום, אך בניגוד למצב באיפון אין בעיה להחליף אותה כאשר היא נגמרת
http://www.pocket-lint.com/review/4...le-phone-review

אישית קניתי סוללה נוספת, עלתה בערך 20$ ואני משתמש בה כאשר אני יוצא או שוכח להטעין

לך היא תעלה גם אותו סדר גודל אם תקנה מחו"ל
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ht...=1&_from=&_ipg=
בארץ מספקית הסלולר כנראה שהיא תעלה 300+ (לא בדקתי)

ישן 12-08-2010, 16:30
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "תקן במובן של גודל מסך קבוע..."

לגבי תקן לגודל מסך, יש תמיכה במספר תקנים והמפתח יכול לספק עיצוב לכל תקן כאשר המערכת יודעת להשלים את ההפרש בין המכשיר הספציפי לתקן הקרוב אילו
לגבי המקשים, לא שמעתי על מכשיר שיצא ללא מספר מקשי מפתח, כפתור הבית, כפתור החזור, כפתור כיבוי וגלגלת שהיא גם כפתור
לגבי החומרה, החל מאנדרואיד 3 יהיו דרישות סף, אך יהיו המלצה לא מדרישה מכיוון שהיצרנים תמיד יכולים להתקין על מכשירים חלשים אבל זאת המלצה שתכוון את המפתחים

כל הבעיות שציינת מתקימות גם על מחשבי PC, גודל המסך לא קבוע, החומרה לא קבועה ויש סטנדרט לגבי המקשים אך לא חיוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר