לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2010, 20:03
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול נאחס שבועי בהקדשה לציפי לבני שמבואסת שטירקל לא סופר אותה ממטר"

אני לא יודע כמה זה מתאים לכאן או לאשכול הדברים הטובים, אבל עזבתי את הבית סופית.
כן, למרות שאני לא גר אצל ההורים כבר כמה שנים, הפעם זה סופי. אחותי גדלה וקיבלה את החדר שהיה שלי ושל אחי. השבוע אחי נסע אלי והביא לי כל מה שהיה שלי מאז. שקיות וקופסאות נעליים מלאות מסמכים, שטויות, מזכרות. נוסטלגיה אמיתית.

מצאתי תמונה שלי מגיל 18 עם המדים בפעם הראשונה. דף ממחברת מכיתה ט' שגזרתי ושמרתי אחרי שילדה בה הייתי מאוהב כתבה לי משהו נחמד. מכתב מגבי אשכנזי לרגל קבלת אות המלחמה (באיחור). את האות עצמו כנראה שאיבדתי. שרבוט מהטיול באירופה ובו רשמתי את כל הוצאות האשראי שלי כדי לעקוב אחרי התקציב. מפת כיס מתקפלת של אירופה עם לוח הרכבות. תלוש המשכורת הראשון שלי. צו מילואים ישן. כדור של מאג ששמרתי. כתבה ישנה מעיתון מקומי כשחברי מועדון הקראטה שלי זכו באליפות. מכתב שכתבה לי אחותי הקטנה בשגיאות כתיב איומות כשרק למדה לכתוב ורצתה להגיד לי שהיא אוהבת אותי.

ואני רק באמצע הדרך. אני עוד אשב ואמצא עוד ועוד רסיסים מהחיים שלי, רסיסים ששכחתי ושהשכחתי מתקופות טובות ורעות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2010, 13:21
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני לא יודע כמה זה מתאים לכאן..."

עוד דברים שמצאתי- מצאתי את אות המלחמה. מצאתי מחסנית מלאה ומשופצרת עם כדורים מבריקים (עברה למכר בצבא, אל דאגה), תמונות שלי מיוון לפני הגיוס, כשעוד היתה לי מצלמת פילם. מחזיק מפתחות עם חמסה. תרמיל של 0.22 מהמטווח הראשון שעשיתי בחיים. פנס כיס, שעון יוקרתי שלא ענדתי מספר שנים היות ואני עדיין מעדיף את ה-GSHOCK שלי. מכתבים ישנים מהבנק. מכתבים ישנים מהטכניון. שתי תעודות הצטיינות מהצבא (מסתבר שהייתי חייל טוב), ברכה על נייר קלף ממוסגר שנתנו החברים כשהשתחררתי. משקפי שמש אופטיות מלפני ניתוח הלייזר. אקדח אוויר, עדיין בקופסא (לא בטוח שזה שמו, הוא לא יורה כדורי מתכת אלא כדורי פלסטיק קטנים).

מחר אעבור על שאר הדברים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:00

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר