לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2010, 09:51
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
סיקור תחילת הליגה, כולל טור דעה לגבי הטבלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "זה רק אני או שפתיחת העונה התברכה בכדורגל יפה?"

בינתיים הליגה לא מאכזבת (גם לא נוצצת) המחזור השלישי מסתיים עם 23 גולים ב 8 מפגשי הליגה ממוצע של כמעט 3 גולים למשחק שזה יפה. המחזור השני קצת אכזב עם שלושה משחקים משעממים שמסתיימים עם 1-0. מה שמאפיין את הליגה השנה כמו שקרה בעבר הוא שהנציגה הישראלית שמגיעה לצ'מפיונס מאבדת כיוון בליגה, אולי מאבדת טעם בליגה ומזלזלת. אומנם חיפה שנה שעברה הגיעה עד לסיום וכשלה אבל לא שיחקה כדורגל טוב. הפועל בינתיים בליגה על הפנים (ואתמול הפסידה שוב בגביע הטוטו). להזכירם ב 2002-2003 שחיפה עלתה היא איבדה את האליפות למכבי ת"א (גם במחזור הסיום על הפרש שערים). ב 2003-2004 מכבי ת"א לא לוקחת אליפות.
חיפה השנה לא משחקת טוב עם סגל רע של שחקנים, אלישע לוי לא מתפקד כמו שצריך, שחר לא מוכן לשחרר מהכיס שקל והקבוצה בבעיה (למרות זאת כמעט כל היריבות בליגה עדין חלשות מחיפה). מכבי ת"א תוכל לראות אור בנקודות הנ"ל ולנסות לגנוב אליפות מפוקפקת (כל אליפות בשנים האחרונות היא כזו). בנוסף מ"ס אשדוד השנה משחקת מצוין, התחילה את העונה מצוין ויכולה לסיים במקום הרביעי לפי דעתי. מכבי נתניה התחילה את העונה טוב ויש לה סגל שחקנים לא רע בכלל אני רואה אותה במקום החמישי. הפועל חיפה ועירוני ק"ש לא יחזיקו זמן רב בפסגה. על בית"ר אין מה לדבר, כולכם רואים מה קורה שם.

בשבת הליגה תפתח את המחזור הרביעי ואני מקווה מאוד שיהיו משחקים מעניינים.
לא ביקשתי הרבה, אבל תנו לנו סיבה אחת לראות כדורגל ישראלי.

טבלת הליגה בסוף העונה (לדעתי), לאור מה שנראה עד עתה מהקבוצות (עד הקיצוץ):

1. הפועל ת"א (אחרי שהיא תרד מהצ'מפיונס היא תכנס חזק בליגה)

2. מכבי חיפה (למרות האכזבה מהכדורגל, חיפה קבוצה יציבה מאוד)

3. מכבי ת"א (עם הרכש הכי נוצץ השנה, בינתיים לא נתנה הכול ולמרות נקודות האור שמוצינות למעלה היא תסיים רק במקום השלישי).

4-5. מ"ס אשדוד,מכבי נתניה (שתי הקבוצות משחקות כדורגל יפה לרמתן והם ישתלבו במקומות האלה בסיום העונה).

6-10. אני רואה באמצע הטבלה העליונה את בני יהודה, ב"ש ואשקלון ובחלק התחתון את בית"ר, סכנין, מכבי פ"ת והפועל פ"ת.

11. הפועל עכו

12. הפועל רמת גן

כמובן שרק תחילת העונה ובינואר לאור חיזוקים חדשים בקבוצות הכול יכול להשתנות.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר