לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2004, 17:25
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
תראה מה תעשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "צריך עצה קטנה"

תגיד לה שאתה רוצה לספר לה אבל בשביל זה אתה צריך להיפגש איתה ואז בפגישה תדברו קצת או הרבה לא משנה ואז תגיד לה "תשמעי אני פשוט אוהב אותך" וזהו תראה איך היא תגיב, זאת הדרך הכי טובה לספר את האמת ולהיות כנה, הכי הרבה היא תגיד לך שלא מתאים לה אז לא נורא אתה תכיר עוד בנות בחיים שלך.

תראה מקרה שלי התחלתי עם מישהי לפני כמה ימים ובכלל יש לה חבר אז איחלתי לה בהצלחה וזהו לא קרה לי כלום והנה אני עדיין חי.

שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכן אותנו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2004, 18:01
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
אממ..תשמע רעיון שלי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "תראה מה תעשה"

בנות אוהבות שמחמיאים להם..וניראה שאיכפת לה ממך והיא ילדה חמודה אם היא אמרה אם יבוא לך לדבר אני פה...
לפעמים צריך אני לא אומר צריך לשקר אלא ''לעוות את המציאות'' בשביל לזכות בבנות..דבר שאתה יכול לעשות ..זה להגיד לה סתם פגעה בי איזה אחת(שהיא שואלת למה אתה לא מרגיש טוב)..ולא יודע אני מרגיש רע..ואז היא תנסה לעודד אותך וזה..
תראה לה שמה שהיא אומרת עוזר לך..ושאתה שמח שהיא עוזרת לך ואז תביא לה מחמאות..איזה חבל שלא כל הבנות שהכרתי כמוך..את ממש מותק ....זה יותר טוב במציאות להגיד את זה כי הייתי רואה בעניים שלה אם היא רוצה ממך תשובה כזאת..

הקיצר אחרי שתגיד לה את זה היא תרגיש מה זה טוב ..ותיראה שהיא תתחיל להתייחס אלייה יותר..השיחות הבאות יהיו יותר קרובות וידידותיות..תיזכור אבל אל תיהיה יותר מדי רגיש בנות לא אוהבת בכיינים..תיראה אותה בביה''ס היא תרגיש כמו ידידה שלך כי שוחחתם ''שיחה עמוקה''..תן לה נשיקה על הלחי תן לה להרגיש מיוחדת ..ואז כבר בפעמים הבאות שתדבר איתה תבקש מספר או תמשיך לדבר באייסי..
תבוא אלייה ביציאה מה את עושה היום בא לך לעשות משו...וזהו ..או שהרווחת ידידה או שהרווחת חברה..

נערך לאחרונה ע"י shikooz בתאריך 05-11-2004 בשעה 18:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר